Charles Manson nie żyje. Znany masowy morderca zmarł jako staruszek dożywając spokojnie końca swych dni w więzieniu

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Przywódca sekty z Kalifornii, który doprowadził do serii morderstw, w tym szczególnie słynnego w willi wynajmowanej przez znanego żydowskiego reżysera polskiego pochodzenia, Romana Polańskiego. To tam Manson i jego wyznawcy zamordowali jego ciężarną żonę i czworo jej gości.

Zwyrodnialec Manson, w latach 60 tych ubiegłego wieku założył dziwaczną grupę religijną o nazwie "Rodzina" i oczywiście sam stanął na jej czele. Najsłynniejszym ich wybrykiem jest zbiorowe morderstwo dokonane z 8 na 9 sierpnia 1969 roku. Zamordowali wtedy żonę reżysera, Romana Polańskiego, Sharon Tate, która była w dziewiątym miesiącu ciąży! Oprócz tego nie oszczędzono pozostałych osób, które znalazły się w tym miejscu.

Sharon Tate - źródło: wikipedia

Zabójcy uciekli i zaatakowali następnej nocy mordując małżeństwo. Dwie ofiary zostały dźgnięte nożem aż 169 razy! Proces bandy Charles'a Mansona trwał od 1971 roku i szybko został on skazany na karę śmierci. Niestety w przypływie liberalnego humanizmu, w 1972 roku stan Kalifornia wstrzymał egzekucje skazanych i tym sposobem skazany na dziewięciokrotne dożywocie Manson zyskał szanse, aby pożyć sobie na koszt podatników. 

Stan ten trwał aż do wczoraj, gdy stary schorowany 83 letni Charles Manson w końcu umarł. Właściwie nigdy nie odpowiedział za swoje liczne morderstwa, jedyną dolegliwością tego zbrodniarza było to, że musiał żyć w izolacji od świata zewnętrznego. Miejmy nadzieje, że czeka już na niego stosowne miejsce w piekle.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Maksymilian1983

Zwyrodnialec i morderca ,ale

Zwyrodnialec i morderca ,ale i tak dwie osoby już raczyły się wykazać debilnym komentarzem.Liczyłem ,że przy takiej postaci ,ocena będzie jednoznaczna ,ale mózgi nie ktorych funkcjonują już na częstotliwościach których nawet nie chce próbować zrozumieć.

Portret użytkownika PiotrSSS

Pamiętam że on nawet napisał

Pamiętam że on nawet napisał sławną książkę.

Podczas gdy w USA inni byli skazywani na krzesło za dużo mniejsze wykroczenia.

Ale to były inne czasy, a tzw Seryjni Mordercy nie byli teoretycznie znani (wg serialu Mindhunter )

Portret użytkownika charis

I zobaczyłem wielki biały tron i zasiadającego na nim, sprzed którego oblicza uciekła ziemia i niebo, i nie znaleziono dla nich miejsca.

12 I zobaczyłem umarłych, wielkich i małych, stojących przed Bogiem, i otwarto księgi. Otwarto też inną księgę, księgę życia. I osądzeni zostali umarli według tego, co było napisane w księgach, to znaczy według ich uczynków.

13 I wydało morze umarłych, którzy w nim byli, również śmierć i piekło wydały umarłych, którzy w nich byli. I zostali osądzeni każdy według swoich uczynków.

14 A śmierć i piekło zostały wrzucone do jeziora ognia. To jest druga śmierć.

15 I jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia." - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/05/kazdy-czowiek-spotka-sie-z-chrystusem.html

,

Portret użytkownika MiamiVibe

,, I jeśli się ktoś nie

,, I jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia. "

Jasne Smile Jak zwykle selekcja na lepszych i gorszych. Zapytam się Charisie, czy człowiek, który odszedł od każdej religii, nie wierzący w bożki, jezusa itd. ale czyniący dobro, sprawiedliwy i współczujący oraz radosny z życia, też skończy w jeziorze ognia ?

Portret użytkownika Atagi

Charis dobrze pisze,jeżeli ty

Charis dobrze pisze,jeżeli ty nigdy nie selekcjonowałeś ludzi to ok,ale cofnij się  myślami w tył i osądź sam siebie,czy aby nie selekcjonowałeś nigdy ! Właśnie taka zdrowa selekcja,którą Bóg wykona,będzie najbardziej uczciwa,dlatego że każdy odpowie za swoje czyny i z wszystkich ludzi wybierze tych co dobrze czynią drugiemu człowiekowi. W chwili obecnej jest tyle religi i wierzeń, a w każdej znajdą się dobrzy ludzie. Czy nie jest to bardzo proste,miłuj Boga i człowieka. oczywiście Boga w niebie a nie w religiach.

Strony

Skomentuj