Chaos informacyjny trwa. Wielka Brytania ma mieć rzekomo 3,5 razy więcej zgonów na COVID-19 niż na zapalenie płuc i grypę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niedawno WHO ogłosiła, że koronawirus SARS-CoV-2 nie jest bardziej śmiertelny niż grypa sezonowa. Tymczasem służby w Wielkiej Brytanii mówią coś zupełnie innego.

Od początku roku do końca sierpnia liczba zgonów z powodu COVID-19 w Anglii i Walii była prawie 3,5-krotnie wyższa niż z powodu zapalenia płuc i grypy razem wziętych - wynika z opublikowanych danych brytyjskiego urzędu statystycznego ONS.

 

Od stycznia do sierpnia z powodu COVID-19 zmarło 48 168 osób, podczas gdy z powodu zapalenia płuc 13 600 osób, zaś wskutek grypy 394. To oznacza, że spośród 389 835 zgonów, które miały miejsce w Anglii i Walii w ciągu ośmiu miesięcy roku, COVID-19 był przyczyną 12,4 proc. zgonów, zapalenie płuc - 3,5 proc., zaś grypa - 0,1 proc.ONS brał pod uwagę w tych danych podstawową przyczynę zgonu. Wprawdzie zapalenie płuc i grypa były wspomniane więcej razy w aktach zgonu niż COVID-19, ale znacznie rzadziej były podstawową przyczyną zgonu.Jak zwracają uwagę eksperci, znacznie większa liczba zgonów z powodu infekcji koronawirusem po części wynika z tego, że jest to nowa choroba, na którą w odróżnieniu od grypy, nie ma jeszcze szczepionki. Zatem kto w końcu mówi prawdę, komu można wierzyć, jakim statystykom zaufać…?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Myaki

Angole i medycyna? Hahaha

Angole i medycyna? Hahaha dobre sobie. Przecież oni się zatrzymali na etapie paracetamolu. Wiecie kiedy zaczynają leczyć? Jak jest pewne, że ktoś schodzi z tego swiata, wtedy biora się za leczenie. Tylko wtedy to już po ptokach. 

Portret użytkownika keri

Kozera jesteś parszywym

Kozera jesteś parszywym manipulantem.

Co roku 34-36 tys. angoli umierało we wskazanych miesiącach na zapalenie płuc, a w 2020 tylko 13,6 tys. Oni nie przestali umierać na zapalenie płuc w 2020, lecz ich zgony z powodu zapalenia płuc zostały przypisane covidowi.

Podobnie zreszta z grypą.

Covidem została nazwana grypa i tak uważają profesorowie genetyki, którzy od ponad 20-lat zajmuja się też testami PCR i twierdzą, że te testy użyte jako diagnostyczne pokazują "coś", niewiadomo co, na pewno nie wirusa, bo test nie nadaje się do wykrywania wirusów.

Prof. Kornelia Polok i Prof. dr hab. Roman Zieliński "PCR-yzm - O prawdziwej roli testów"

https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs

Portret użytkownika keri

Z tych 48 tys. ponad 20 tys.

Z tych 48 tys. ponad 20 tys. zostało wziętych z zapalenia płuc, gdyż o tyle zmniejszyła się liczba zgonów na zapalenie płuc. Pozostałe zostały przypisane na covida z innych chorób, w tym dużo z grypy. Żadna sekcja zwłok nie wykazała śmierci przez covida.

Większa kasa za leczenie i uśmiercanie kowidowców ujawniła niewyobrażalną patologię "lekarzy".

W Polsce za leczenie kowidowców też są wyższe stawki, więc mengelowcy "leczą" już tylko ich. Dla pozostałych służba zdrowia nie funkcjonuje, chyba, że zostaną zapisani jako kowidowcy i wtedy mengelowcom kasa się zgadza.

Portret użytkownika Rumor

Hola hola Marcinie Kozero.

Hola hola Marcinie Kozero. Tak się składa, że WHO podało globalną daną statystyczną (jest o tym materiał Associated Press), zaś Brytole podali liczbę zgonów (WSZYSTKICH), u których wykryto pozytywny odczyn (czyli nawet nie wirusa ale odczyn, który dają różne korony).

Tak więc dane brytyjskie to czyste siano, bo za zabitych Sarsem uznaje się każdego, kto zmarł mając przy okazji infekcję Sars. To jest czyste przegięcie medyczne.

Acapito Amore?

Portret użytkownika S

Najostrzej stosują się do

Najostrzej stosują się do wytycznych NWO kraje anglo-saskie i różne bananowe republiki z wiernymi pieskami w rządach. Rodzina Królewska Anglii jest mocno zamieszana w tworzenie NWO, a gdzieś czytałem jak nadal zależne są od nich ich dawne kolonie, jak np. Australia. Nie pamiętam o co tam dokładnie chodzi, ale dawne kolonie angielskie są nadal mocno związane z Anglią i ją naśladują. Tak samo robią marionetkowe rządy (jak np. polski), które są za mało znaczące by samemu podejmować jakiekolwiek decyzje. Takie rządy będą do końca wykonywać polecenia, cisnąć śrubę i tonąć razem z okrętem. Polscy "włodarze" są zwyczajnie za głupi, żeby umieć się wyplątać z gówna, w które wpędziły ich łapówki, które tak chętnie brali od banksterów. Wystarczy spojrzeć na Mattiego, jaki kozak z niego jak mu rolnicy z bronami pod biuro zajechali. Rozchorował się biedaczek, LOL. Ktoś może pamięta towarzysza Gierka? Co tamten zrobił, jak wszystko się rozpierdoliło i naród się wkurwił? Tak, też się rozchorował biedaczek XD Latka lecą, a nic się nie zmienia. W rządzie nadal takie samo ścierwo i te same tricki Wink

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika drako_tr

Marcinie Kozera...tam włada

Marcinie Kozera...tam włada lewactwo, faszyści i zakłamani zwyrodnialcy.

" Jak zwracają uwagę eksperci, znacznie większa liczba zgonów z powodu infekcji koronawirusem po części wynika z tego, że jest to nowa choroba, na którą w odróżnieniu od grypy, nie ma jeszcze szczepionki."

...no właśnie widać jak zakłamanych "ekspertów" tam mają... od kiedy to szczepionka jest lekarstwem?

Zapewne ci sami "eksperci" skazali tam maleńkie dziecko na śmierć, choć te właśnie wracało do zdrowia...po otruciu SZCZEPIONKAMI.

Alfie Evans... pamiętamy!!!

 kwietnia 2018

Za tą śmierć, za to niewinne dziecko, życzę im tego samego...żeby winni, tj. lewackie skurwysyństwo, zdychało w niewyobrażalnych cierpieniach.

 

 __________________

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Niech za przeproszeniem nie

Niech za przeproszeniem nie pieprzą. Przed chwilą się dowiedziałem, że mój kuzyn schudł w  2 tygodnie 12 kg i bardzo źle się czuje. Oczywiści to nie ma nic wspólnego z koronawirusem ale nie może sobie zrobić badań bo koronawirus. Więc jak umrze to na co? Koronawirus bo mniał w czasie pandemi choroby współistniejące? Wszystko będą zapisywać cyt. zmarł w trakcie koronawirusa na choroby współistniejące. Zrozumcie to. Jest pandemia i wszystko mogą pod to podpjąć nawet stan wyjątkowy. Ich humanitarna depopulacja. zamiast wojny czy gazu respiratory.

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Strony

Skomentuj