Celem ataku terrorystycznego w Belgii miały być elektrownie atomowe

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Uważnym obserwatorom zmian na Ziemi z pewnością nie umknęło to, że podczas gdy do mediów napływały kolejne doniesienia o skutkach zamachów terrorystycznych na lotnisku i w metrze w Brukseli, nagle poinformowano o ewakuacji jednej z belgijskich elektrowni atomowych. Wiele doniesień wskazuje, że głównym celem ataków dla belgijskich islamistów były elektrownie atomowe.

 

Dowody na to, że planowano atak na siłownie jądrowe pozyskano stosunkowo niedawno podczas kolejnej antyterrorystycznej operacji w brukselskiej dzielnicy Molenbeek. Odnaleziono wtedy nagranie przedstawiające rejestrację z ukrytej kamery jednego z wiodących urzędników belgijskiego programu jądrowego. Zrozumiano wtedy, że terroryści planowali stworzenie wielkiego zagrożenia dla bezpieczeństwa belgijskiego państwa.

 

Po publikacji informacji na temat prowadzonej przez islamistów obserwacji, która miała miejsce w grudniu zeszłego roku, w okolice dwóch belgijskich elektrowni wysłano jednostki wojska, które na stałe stacjonują w jej pobliżu. Gdy przed kilkoma dniami w Brukseli wybuchały bomby, to właśnie wojskowi zarządzili ewakuację jednej z elektrowni. Być może spodziewano się kolejnej fazy ataku, która zakładała wykorzystanie siłowni jądrowej jako broni.

Teoretycznie jest to możliwe, co potwierdzają przypadki z Czarnobyla i z Fukushimy. Zwłaszcza ten pierwszy incydent wygląda jak prawdopodobny scenariusz zamachu terrorystycznego. Jednak zarządzający elektrowniami atomowymi przekonują nas, że obecny poziom zabezpieczeń wyklucza taką możliwość. Najwyraźniej jednak belgijskie władze nie są tego takie pewne i wolą pilnować swoich elektrowni jądrowych z wykorzystaniem wojska.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

   Jednego nie rozumiem.

   Jednego nie rozumiem. Dlaczego by mieli wysadzać elektrownię blisko skupień ludności muzułmańskiej ?
 Gdybym była islamistą to bym wybrała elektrownię w UE ale tam gdzie jest islamistów najmniej. Zadyma by była ale swoi by nie ucierpieli. Wybrałabym Czechy, Słowację lub Węgry. Dobrze, że w Polsce nie ma takiej elektrowni, bo to byłby najlepszy cel.
  Dziwi mnie ta lokalizacja tego zamieszania. Nikt normalny nie bedzie chciał napromieniować własnego domu. 
To może świadczyć o tym, że to raczej fałszywa flaga, a nie islamiści.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

''W oddalonym o 50 km od

''W oddalonym o 50 km od Brukseli Charleroi, w czwartek zamordowano strażnika elektrowni atomowej. Zaginęła też jego karta, uprawniająca do wejścia na teren obiektu - informuje gazeta "La Derniere Heure”. Do zabójstwa doszło w czwartek wieczorem. Mężczyzna był wtedy na spacerze z psem. Zaginęła też karta, która uprawniała do wejścia na teren elektrowni atomowej. Służby nie wykluczają, że motywem zabójstwa mogła być chęć zdobycia "wejściówki". Karta została zdezaktywowana. Trwa śledztwo. Elektrownia Charleroi znajduje się 50 km od Brukseli, gdzie we wtorek doszło do zamachów na lotnisko Zaventem i stację metra, położoną w sąsiedztwie instytucji unijnych. W atakach zginęło ponad 30 osób, a kilkaset zostało rannych. Belgijskie media już wcześniej donosiły, że bracia Ibrahim i Khalid El Bakraoui, którzy wysadzili się w Brukseli, planowali atak na elektrownię atomową.''

Portret użytkownika inzynier magister

Zgadzam się z adminem że

Zgadzam się z adminem że celami mogą być elektrownie jądrowe, ale możliwe że to ci od nowego porządku też by chcieli żeby jakaś elektrownia zostala wysadzona ! W każdym razie w mediach powinno się naglasniać sprawę zagrożenia elektrowni jądrowych przez terorystów !  Dlatego powinnismy mieć wolne media i telewizję ! TVP jest za mało narodowa ! Powinni w TVP zrobić więcej programów dokumentalnych o złodziejstwie na narodzie Polskim ! Do tego całą gamę programów odtruwających Polaków  od trucizny postępu europejskiej lewicy czyli od niebezpiecznych homoseksualistów co to roznoszą zarazki ! A także programy o tym jak spisksują elity polskojęzycznej grupy NWO !
http://popotopie.blogspot.com/2016/03/ufonautyczna-infekcja-oraz.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj