Celebryci za namawianie Polaków do szczepionek na COVID-19, dostają po kilkaset tysięcy złotych

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeszcze rok temu wydawało się, że pandemia jest wydarzeniem, które w końcu sprawi, że społeczeństwo stanie ponad podziałami i zacznie działać altruistycznie na rzecz wspólnego dobra. Dziś już wiadomo, że dla wielu COVID-19, to po prostu okazja do zarobienia bardzo dużych pieniędzy.

Najpierw rząd PiS wymyślił fundusz wsparcia dla ludzi kultury. Okazało się, że „pilnej pomocy” potrzebują największe gwiazdy polskiego show-biznesu, które nawet jeśli krytykowały obecną władze w sposób bardzo zdecydowany, to w kompletnym dyshonorze wyciągnęły „łapy” po pieniądze podatników. Nagle okazało się, że milionowa pomoc dla Krytyny Jandy czy Bayer Full jest ważniejsza niż pomoc dla przedsiębiorców nękanych kolejnymi lockdownami.

Potem przyszły szczepionki na koronawirusa. Tu problemem okazała się nieufność co najmniej połowy obywateli do preparatów przygotowanych w rekordowym tempie, z pominięciem dotychczas kluczowych procedur. Najpierw wymyślono „działającą na emocję” kampanię, w której odwoływano się bezpośrednio do uczuć, jakimi Polacy darzą swoich rodziców i dziadków. Potem rząd uznał, że potrzebne będzie również zaangażowanie celebrytów, sportowców i wszelkiej maści influencerów, którzy mieli przekonać opornych do szprycowania.

Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej - prof. Andrzej Matyja, zapowiadał:

„Trzeba zaangażować różne osoby z pierwszych stron gazet. Oni nie mają żadnej wiedzy, ale oni mają większy wpływ, niż mowa niejednego znawcy, profesora. Trzeba zmienić styl zachęcania do szczepień.”

Rozpoczęto więc akcje: „Szczepimy się” oraz „Ostatnia prosta”.

Okazało się, że owi celebryci, nawet jeśli byli całkowicie przekonani do konieczności szczepień na COVID-19, postanowili nie działać charytatywnie, ale skorzystać i poważnie zarobić.

Jeden z portali plotkarskich, posiłkując się wieściami od swojego informatora, ujawnił, o ile na namawianiu Polaków do szczepień wzbogacił się Cezary Pazura.

Popularny aktor i komik, za udział w akcji promującej szczepienia, miał otrzymać około 350 tysięcy złotych.

Rząd naprawdę uznał, że im więcej znanych twarzy będzie promowało szczepienia, tym więcej osób się zaszczepi.

Jeśli faktycznie ktoś podjął decyzję o szczepieniu tylko dlatego, że Cezary Pazura namówił go na to samemu inkasując 350 tysięcy złotych, to powinno to budzić wielką trwogę.

Jeśli komukolwiek wydaje się, że ktoś „znany i lubiany” przekonuje do czegoś, bo w to wierzy, a nie dlatego, że mu za to płacą, to powinien poważnie zastanowić się nad światem.

Czasy, gdy ktoś „umierał” w obronie idei, już dawno minęły.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika aksel

Jeśli ktoś ma wątpliwości

Jeśli ktoś ma wątpliwości.Musi odpowiedziec soie na pytania: 1. Jakimi kryteriami kierują sie miedzynarodowe koncerny? Dobrem ludzi, powszechną dostepnoscia dobr i usług czy maksymalizacja zysku kosztem życia i zdrowia ludzi. Pamiętajmy wszystkie sznureczki idą do kilku kłębków, Właścicielami funduszy, które są włascicielami koncernów są banki. A te należą do kilkunastu klanów mafijnych. Tak więc 95% zasobów na ziemi jest własnością tych kilkunastu mafii. One obecnie po zebraniu sie i analizie, doszły do wniosku, że należy uprościć zarządzanie ich własnością, tak uważają, że ludzie są ich własnością, jak krowy na pastwisku. I te wszystkie działania to pochodna tej filozofii opartej o wiarę tych ludzi , że są więcej warci od innych. Nie musze mówic, że to kryminaliści stojący ponad oficjalnym prawem? Ich religią jest lucyferianizm. To są zwyrodnialcy najwyższej kategori. Te opowiesci o pedofili, zabijaniu dzieci, piciu krwi, to są pochodne ich zwyrodniałej psychiki. To jest ich spoiwo, ich tajemnice. Poza tym brandzlują się tym, że wydaje im się, że jako jedyni posiadaja wiedze o starożytnej histori Ziemi. O tych wszystkich rasach zamieszkujących nasza planetę od tysięcy lat. O Antarktydzie, wszelkich podziemnych bazach. O technologiach w informatyce i przemysle cięzkim. Tym własnie się brandzlują psychicznie. Więc nalezy zrozumiec jak im cięzko żyć w takiej schizofreni i pogardzie dla sieVie i innych. Nic ich nie cieszy poza mordowaniem ludzi. Już nawet nudzi im się bytnosc celebrycka i tytuły szlacheckie, cały ten cyrk dla małp.Tak więc udawana pandemia to zorganizowana operacja medyczno medialna dla ich krów. Nalezy je wyszczepić, oznaczyć chemicznie. Jednostki słabe będa w czasie utylizowane. Dlatego tak ważne jest procentowe wyszczepienie. Wtedy automatycznie nie maja już wrógów. Każdego będa mogli wyłączyć. A swoją armię zombiaków będa napuszczać na pozostałych ocaleńców. Ludzi dumnych i wolne dusze.

Portret użytkownika Rumcajs

a ja tam nie oglądam i nie

a ja tam nie oglądam i nie słucham mediów od 98 roku. A jak gdzieś słyszę jaką prostytutkę np. jak ostatnio kazika staszewskiego że przyjął 2 szczepionki to robię tak: wszystkie jego płyty i kasety jakie mam rysuje czymś ostrym i do śmieci z plastykami. Wszystkie mp3 z telefonu won z telefonu. Od tej chwili gardzę takimi ludźmi. Sport to samo. Nie będą mi jakieś polskojezyczne żydy mącić w głowie. Wysyłam im wszystkim żeby szlak ich trafił i żeby trafili tam gdzie zasłużyli czyli do samego piekła na zawsze.

Dziś kazikowi napisałem że jest durny chuj i że idzie po trupach do celu i że i tak i tak umrze szybciej niż myśli (od czegoś co mu nie powiem a ma już to zainstalowane w sobie) a te pieniądze które wyszarpał, nigdy ich nie użyje bo są przeklęte przez samych diabłów. A na sam koniec przyjdzie mu zmierzyć się z samą Istotą Wszechświata. Kara będzie niewyobrażalna i bardzo długa - lub wieczna. Myślę że takim kreaturom może być nawet unicestwiona dusza na zawsze, lub zamknięta świadomość w pustej czarnej ciemnej kostce nicości też na zawsze. 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Portret użytkownika Rabin2

wszystkie te piękne

wszystkie te piękne uśmiechnięte buzie( w większości sportowcy ) !!
mam nadzieję że się również WYSZCZEPILI i za to ilu ludzi wprowadzili w błąd —-poniosą konsekwencje.

Portret użytkownika Adrem

Zasada wynagrodzeń w Polsce ,

Zasada wynagrodzeń w Polsce , a może i nie tylko, jest taka:

1. Im bardziej użyteczna dla ludzi jest jakaś praca, tym niżej płatna.

2. Im bardziej szkodliwa społecznie jest jakaś praca, tym wyżej ten szkodnik jest opłacany.

 

 

Portret użytkownika Max 1983

"Jeden z portali plotkarskich

"Jeden z portali plotkarskich ,posiłkujący się wiadomościami od swojego informatora"....No to macie źródło informacji::)Ja oczywiscie wiem że oni za darmo tego nie robią ,ale źródło na jakim się opiera ten news jest żałosne.Tak na marginesie też przyjmijcie do wiadomości że nie którzy zwyczajnie w to wierzą ,sami szczepionkę przyjęli i robią to z pełnym przekonaniem.Weźmy np taką Igę Świątek jedna z twarzy kampanii szczepionkowej.Pieniądze jakie są tu podane mogą ją najwyżej rozbawić.Poszukajcie sobie w internecie ile tygodniowo może ta 20-latka zarobić....po 350 tysięcy to by się nie schylała.Większość ludzi nie wierzy w jakieś spiski ,a ogląda głównie media typu TVN i TVP, w koło widzą zamaskowanych ludzi (a wzasadzie widzieli, bo wirus jest na wakacjach)i ciągle słyszą o tysiącach zgonów.To skąd oni mają wiedzieć jaka jest prawda?Ciężko nagle uwierzyć że ci wszyscy ludzie których się widzi od 10-20 a nawet 30 lat w tv to mordercy ,albo idioci którzy popełniają zbiorowe samobójstwo.To tak dziwnie brzmi że sam się często zaczynam zastanawiać czy się za bardzo nie odkleiłem od rzeczywistości stojąc po stronie przeciwników szczepień.No ale ja zaglądam na alternatywne strony ,słucham też drugiej strony barykady i to mi pozwala nie wrócić do poglądów z początków pandemii ,gdy sam się jej bałem i zapewne rok temu bym biegł na szczepienie....ale i tak są momenty gdzie naprawdę mam duże wątpliwości co do tego co się faktycznie dzieje.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Strony

Skomentuj