Cele i zadania, jakie stawia sobie Grupa Bilderberg na 2013 rok

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z dostępnych informacji na następnym spotkaniu Klubu Bilderberg, które odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca w Hotelu Grove pod Londynem, zostaną omówione kwestie istotne dla przyszłości świata.

 

Te nieformalne spotkania Rządu Światowego co roku przykuwają uwagę tylko środowisk wolnościowych i antyglobalistycznych. Media głównego nurtu zwykle po prostu ignorują obrady najpotężniejszych ludzi świata. W zeszłym roku Polskę reprezentował Jacek Vincent Rostowski., W tym nie jest to jeszcze wiadome. Za to w przeszłości często w imieniu Polski na spotkaniach Grupy Bilderberg pojawiał się Andrzej Olechowski.

 

Niektórzy dziennikarze nazywają zgromadzonych tam uczestników spotkań "arcykapłanami globalizacji". Faktycznie raz do roku nakreśla się tam kierunki a potem po prostu lokalnie się je realizuje. To właśnie spotkania Grupy Bilderberg mają kluczowe znaczenie do tego, co aktualnie staje się obowiązujące i co potem mozolnie wypełniają rządy na prawie całym świecie.

 

Jak czytamy w Infowars w tym roku na tapecie będzie:

  • Zniszczenie obiektów jądrowych Iranu w ciągu trzech lat
  • Przedłużanie wojny w Syrii uzbrajając najemników sunnickich
  • Groźba pandemii nowego wirusa
  • Kontrola drukowania 3D
  • Kontrola Internetu
  • Rozwój inteligentnych metod szpiegowania ludzi w dużych metropoliach
  • Zapobiegnięcie wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej
  • Podtrzymywania bytu waluty euro
  • Minimalny wzrost gospodarczy 2013
  • Zwiększenie centralnej władzy banków

Według informacji z tego samego źródła istnieją powiązania między właścicielami firmy Google i globalistami, a jej produkty mają posłużyć osiągnięciu celów Grupy Bilderberg. Postęp technologiczny powoduje, że inwigilacja człowieka odbywa się obecnie na wielu poziomach jednocześnie, co powoduje, że znacznie łatwiej stajemy się niewolnikiem systemu, jak krowa z unijną obrączką.

 

Jeszcze kiedyś ludzie nie wyobrażali sobie, aby mogło dojść do tego, że powstanie społeczeństwo pozbawione gotówki a dzisiaj taki świat zaczyna być coraz bardziej realny. Ostentacyjny brak zainteresowania mediów tym, co ustalane będzie niedługo w Hotelu Grove pod Londynem to kolejny powód do niepokoju.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wodaosmotyczna

Witajcie Temat trucia

Witajcie
Temat trucia ludzkości jest jak najprawdziwszy. Tyle tylko, że nie truja nas głównie przez jedzenie, powietrze i leki. Głównym środkiem do chorób nowotworowych, alzhaimera i innych schorzeń jest rzecz najoczywistsza... WODA!! Tak drodzy mi też trudno było w to uwierzyć. Każdego dnia wypijamy zatrutą chemicznie wodę z naszych kranów oraz wód butelkowych. Przypominam Wam że oczyszczalnie wody usuwają tylko bakterie z wody poprzez SIARCZAN ŻELAZOWO-ALUMINIOWY oraz CHLOR. Oba te pierwiastki są zabójcze dla człowieka i powodują m in uaktywnianie sie komórek rakowych. Dowodem m in na to jest dziennik ustaw w którym jest napisane jaka woda POWINNA być. Innymi słowy nie musi, a w normach jest dopuszczona cała tablica chemiczna łącznie z DDT najbardziej trującym pestycydem jaki stworzył świat. Nie lepiej jest z wodą butelkową, dziennik ustaw pozwala aby woda kranowa byla sprzedawana jako butelkowa oraz woda z Ziemi jest często bardziej zanieczyszczona od wody nawet z oczyszczalni. Nie pisze tu aby was wystraszyć, jest rozwiązanie stosowane też przez bogatych ludzi nawet z NWO. Chodzi o odwrócona osmozę i oczyszczanie wody dzięki membranie osmotycznej. Jeśli ten temat cię choć trochę zainteresował i chciałbyś mieć możliwość picia prawdziwej wody a nie półproduktu to pisz do mnie na [email protected] jeśli chcesz uświadomić innych też Ci w tym pomogę i prześle materiały na podstawie których udowodnisz fakt zanieczyszczania wody.

Portret użytkownika Ulmus

Niektórzy twierdzą, że czyste

Niektórzy twierdzą, że czyste H2O też nie jest zdrowe, woda do picia musi zawierać pewną dozę minerałów. Tak, wiem - można stosować specjalne wkładki mineralizacyjne ale to chyba nie to samo, chodzi o pełen zestaw minerałów i ich proporcje. Z drugiej strony naszym największym xródełm minerałów powinno byc pozywienie, a nie woda. Jedno jest pewne - warto bliżej się przyjrzeć filtrom działającym na zasadzie odwróconej osmozy.

Portret użytkownika osmotycznawoda

Masz rację. Bardzo wgłębiłem

Masz rację. Bardzo wgłębiłem się w ten temat i wierz mi, że żeby uzupełnić dzienną potrzebę na główne minerały twojego ciała musiałbyś wipijać ze 100 litrów wody dziennie. Mineralizatory w filtrze osmootycznym są przydatne ale wcale nie niezbędne. Czyste h20 nie jest szkodliwe, pozatym zawsze są drobne minerały potasu wapna itd. Natomiast chemia znajdująca się w wodzie nie przefiltrowanej zabija systematycznie. Współpracuje ze stowarzyszeniem propagującym oczyszczaniem wody uświadamiania ludzi jaki to poważny probem oraz montujacej filtry z wieczysta gwarancja na terenie calej Polski. Zachecam do kontaktu - [email protected]

Portret użytkownika euklides

Tu nie chodzi o to żeby

Tu nie chodzi o to żeby dostarczyć minerały w wodzie tylko ich nie rozrzedzić zanadto, bo komórki w organizmie poddają się osmozie właśnie. Picie destylowanej wody jest moim zdaniem równie "mądre" jak picie wody słonej. Przez tysiące lat człowiek przystosował się do picia wody naturalnie zmineralizowanej. Wsadź rybę słodkowodną do wody morskiej albo odwrotnie i zobacz jakie będą efekty. Stąd moim zdaniem najlepsza jest źródlanka oraz rozmaite soki, które spożywali nasi przodkowie.

Portret użytkownika Ulmus

  Juszka1980OGL

 

Juszka1980OGL wrote:

grubymi nićmi szyta wiadomość nigdzie konkretó tylko tajne żródło coś o kimś, takie żeby było co wmawiać ciemnogrodowi i malutkim, ciasne umysły zląkną się, zacznie się pyskówka a wiadomość ma tyle prawd ile osób będzie ją widziało. Sorki ale jak będzie po tym spotkaniu to może dowiemy się co tam uradzili a tak wróżymy z fufów.

Jeśli jest to wróżenie z fusów, to oskarżasz ludzi prowadzących "prison planet" o sianie kłamstw i fantazjowanie. Pytanie do Ciebie - na jakiej podstawie stawiasz takie oskarzenia? Proszę:
 
http://www.prisonplanet.pl/polityka/agenda_spotkania_grupy,p390495053
 
Brakuje Ci zwykłej pokory, by w wyrażaniu swoich opinii używać zwykłej kultury słowa. Ty wiesz z góry. Domorosły jasnowidzek się znalazł. Oczywiście nie wiemy, czy źródło na które powołują się ludzie tworzący prison planet - istnieje, jednak twierdzenie z góry, że nie istnieje - czym może być uwarunkowane? Zwykłym prostactwem i brakiem elementarnej kultury. 
 
Nikt nie nawołuje do bezkrytycznej wiary w przekazywane przez wzmiankowane osoby informacje, jednakże potępianie tego wszystkiego w czambuł jedynie ze względu na swoje prymitywne uprzedzenie jest niskich lotów próbą dezawuowania obcych Tobie osób i wpychanie ich wizerunku w kleszcze ostracyzmu.
 
Bezstronny, krytyczny oberwator współczesnych wydarzeń, racjonalnie rozważy podane informacje i dojdzie do odpowiednich wniosków. Należy miec na uwadze różne scenariusze i wyrabiać sobie opinie wobec pewnych faktów na chłodno - bez rozwartej paszczy uprzedzeń, czy hurraoptymizmu lub naiwności. 
 
Prezentujesz skrajną postawę odrzucania a priori pewnych hipotetycznych założeń w myśl prymitywnego uprzedzenia, co nie skłania chłodnego obserwatora logicznie wnioskującego wobec faktów, by traktować Twoją osobę poważnie.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Jednak twoja analiza tekstu

Jednak twoja analiza tekstu musi pasować pod twój ogląd nie wspominając o manipulacji - co jest twoją ulubioną formą rozmowy. 
GHdzie napisałem że z góry wiem?? kłąmstwo jak zwykle twoja logika i manipulacja.
W którym miejscu kogoś oskarżam o kłamstwo i fantazjowanie?? Zadałęm pytanie o źródło o konkret o dokument dostarczany zawsze około miesiąca przed spotkaniem w którym zawarte są główne tematy spotkania. gdzie to mamy?? A najważniejsze jeżeli ktoś mi pisze że tajne źródło podało to czy tym tajnym źródłem nie mogłbym być ja?? udowodnij to manipulancie.
pokora w czym w pytaniach w szukaniu odpowiedzi??? człowieku takie postępowanie prowadzi do rozwoju - chyba nie muszę ci tłumaczyć co znaczy to słowo. 
manipulancie gdzie ja potępiam wszystko zastanów się pseudo poeto co ty piszesz. 
Duza gęba zero konkretów a z logiką to ty nawet w jednym rzędzie nie stałeś. Miałem do ciebie jako osoby niestrawnej nie pisać ale wyjątek będzie potwierdzał regulę 
Drewniany typ z ciebie strasznie ciężko ciosany i chyba to wszystko wyjaśnia dędrologu od siedmiu nauk

Portret użytkownika Ulmus

Nie zniżę się do Twojego

Nie zniżę się do Twojego kloacznego poziomu, by pieprzyć bzdury jak Ty, wolę rzeczowe argumenty. Napisałeś, że to "grubymi nićmi szyta wiadomość", że to takie źródło aby "można WMAWIAĆ ciemnogrodowi i malutkim". Tak więc każdy, kto przeanaliuzje te informacje, rozważy je i wyciągnie wnioski na chłodno przyjmując różne scenariusze za możliwe - jest dla Ciebie kimś ciemnym i malutkim. A taki juszka, który swoją bezpodstawną opinią skreśla wiarygodność źródła - jest światłym, wielkim obywatelem :D 
 
Obiektywnośc polega na tym, aby rozważyć np dwa przeciwstawne scenariusze i załozyć MOŻLIWOŚĆ ziszczenia się każdego z nich, reszta to stopniowanie prawdopodobieństw. U Ciebie tego nie ma, jest jedynie bezpodstawne dezawuowanie możliwego źródła podawanych informacji i sugestia, że taka wiadomość służy "wmawianiu ciemnogrodowi i malutkim, ciasnym umysłom".
 
Rzetelna analiza treści zawartych w podanej informacji nie musi równać się wróżeniu z fusów, jak twierdzisz, niestety - w jedną stronę. Nie masz jakichkolwiek racjonalnych podstaw ku temu, by wygłaszać takie sądy, prócz swego, jak mniemam - prymitywnego uprzedzenia a priori. Gdybyś nie był z góry uprzedzony i kierował się chłodną bezstronnością - przyjąłbyś dwa możliwe scenariusze. Jeśli nie jesteś z góry uprzedzony, czymże więc kierujesz się, by wysuwać takie twierdzenia?
 
A jeśli już jesteśmy przy tej sprawie związanej z "tajnym źródłem", to jak Ty to sobie wyobrażasz? Ktoś, zasiadający w tym "klubie", załóżmy - chce powiadomić kogoś o tym, o czym tam debatują lub mają debatować - będzie zgłaszał się z imienia i nazwiska do mediów, które są w rękach tych, którym nie jest na rękę zdradzanie takich informacji? Jeśli nie jesteś naiwny i myślisz logicznie - wyjaśnij - jak sobie to wyobrażasz? Tak trudno Ci założyć, że najprawdopodobniej w takiej sytuacji, taki ktoś będzie chciał pozostać anonimowym?? Tak trudno Ci założyć, że istnieje choć jedna osoba w tej grupie, której mogą się nie podobać cele i dążenia Bilderbergów??

Strony

Skomentuj