Cejrowski na antenie TVP informuje Polaków o ogólnopolskim ataku pedofilskim w szkołach !

Kategorie: 

Źródło: kadr z TVP

W czwartkowym programie informacyjno-publicystycznym TVP "Minęła dwudziesta", znany wszystkim wybitny konserwatysta Wojciech Cejrowski stwierdził, że 26 pazdziernika 2018 nastąpi "ogólnopolski atak pedofilski na polskie szkoły" !

Pod pozorem specjalnego "nauczania" mają zostać przeprowadzone działania określonych osób (seks edukatorów), które "wyedukują" małe dzieci na dewiantów seksualnych.

 

Akcja ta jest skoordynowana z planami przekształcenia "Harcerstwa Polskiego" w organizację specjalnej troski, która ma się stać przybudówką ogólnej rewolucji seksualnej, prowadzonej w wielu państwach na świecie, propagowanej również przez pewne posunięcia "Zrównoważonego rozwoju Agendy 2030", w tym samego ONZu.

Cejrowski stoi na stanowisku, że tego typu działalność powinna być przez władze oświatowe stanowczo zakazana. Dziwi fakt totalnej ciszy polskiego episkopatu, ze swej natury predestynowanego do ostrzegania przed złem, a nawet przed Szatanem, z którym w tym przypadku mamy do czynienia.

 

Musimy pamiętać, że ktoś tego typu akcję nadzoruje, ktoś ją finansuje, i ktoś ją przeprowadza. Tak ogromne przedsięwzięcie jest kosztowne, ale przede wszystkim jest to ogromna armia dewiantów, dokonująca wielkiej inwazji na umysły dzieci, na ich dusze, co w długofalowej perspektywie ma skutkować wyprodukowaniem wielkiej grupy ludzi spaczonych, zagubionych i w rezultacie nienawidzących wszystkiego co normalne, co zdrowe, co duchowe, co narodowe i co ludzkie !

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika hh100

Cejrowski to dla mnie idiota

Cejrowski to dla mnie idiota z czajniczkiem w zębach, mózg mu zeżarła jakaś malaria tropikalna albo syfilis i dlatewgo zrobil się taki prolife.  Kto tego cudaka  pokazuje wogl. w telewizji ? Ja jak słyszę te jego wywody bo mordy to nawet nie oglądam od razu dostaje wymiotów.  Niech lepiej wraca do indian i tam już zostanie.

 

Portret użytkownika hh100

PS. Cejrowski JEST GŁUPKIEM

PS. Cejrowski JEST GŁUPKIEM jakich wiele, w tej chwili próbuje produkować się w mediach jako ultra prawicowiec. Powiedz jaki problem społeczny czy ekonomiczny  byłby on w stanie rozwiązać poza swoim p..doleniem. Poza łażeniem boso po dżungli, kręceniem z tego filmów  i pociąganiem z czajniczka on  nic nie potrafi.

Portret użytkownika Jerry

Zastosuj radę Angelusa i jedz

Zastosuj radę Angelusa i jedz to co zaproponował. Przysłowie - byle co jesz, byle co gadasz - będzie pasowało jak ulał Biggrin
Co do Cejrowskiego,  zgadzam się z nim w bardzo wielu kwestiach (prawie we wszystkich). Facet wbrew temu co mówisz, potrafi sporo, dużo przeżył i wiele pokazał (w przeciwieństwie do Ciebie). Jego stanowisko w sprawie praw jednostki, wolności słowa oraz możliwości obrony życia, zdrowia i majątku przez posiadanie broni, są zdecydowanie rozsądne i w mojej ocenie logiczne. Podzielam też jego zdanie w sprawie naturalnego porządku, stanowiącego o tym, ze rodzina składa się z kobiety, mężczyzny i możliwego w tym związku potomstwa. Każdy inny układ nie jest ani naturalny, ani zdrowy. Gość ma jaja i nie boi się nazywać spraw po imieniu. BRAWO PANIE CEJROWSKI! A poza tym "…wszystkie komuchy WON" ;) 

Nie dziwi Cię, że z jednej strony krzyczy się o niżu demograficznym, a lekarstwem na to ma być ubogacenie kulturowe realizowane przez sprowadzenie różnej maści nachodźców. Z drugiej strony, propaguje się związki homoseksualne pod płaszczykiem tolerancji i liberalizmu?
Wiesz do czego to doprowadzi? Do degrengolady narodów, osłabienia podstawowej komórki społeczeństwa jaką jest rodzina, braku poczucia patriotyzmu, zlikwidowania suwerennych narodów i państw.
Jednym słowem, wypisz, wymaluj NWO. Doprowadzi to do tego, że zamiast zdrowych rodzin, normalnych facetów i pięknych kobiet. Będą tylko, (cytując <husarza> mówiącego o Szwedach) „…pizdeczki do kwadratu” biegających w tęczowych rurkach na dupie.
Mówisz, że to wszystko normalne i idące z duchem czasu? Chyba nie, bo jak kiedyś powiedział klasyk kabaretu - śp. Bohdan Smoleń „… A TO DZIWNE, BO KIEDYŚ NORMĄ BYŁ OGÓŁ, A NIE MARGINES” Smile

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Ulmus

Po cholerę Ci to pie...enie o

Po cholerę Ci to pie...enie o swoich wyimaginownaych mdłościach, powyżej masz merytoryczną odpowiedź w związku z Cejrowskim od Jerr'yego, na co oczywiscie ni słówkliem się nie odezwiesz. Dlaczego? Bo zamiótł Ciebie razem z tym Twoim głupim pie..eniem?

Portret użytkownika maniek00021

Wszyscy powinniśmy w tym

Wszyscy powinniśmy w tym czasie się zjednoczyć stać pod szkołami i na kopach wypiep...rzyć to bydło zboczone lewactwo ze szkół a nawet ulic ! W głowie się nie mieści aby narzucać dzieciom w szkołach homoseksualizm !!!

Strony

Skomentuj