Cały świat mówi o pośle Braunie, który rozreklamował Konfederację w niebywałym stopniu ! Wielka, wręcz straszna nagonka na „gaśnicowego” !

Kategorie: 

Źródło: interent

Po tym jak poseł Braun zgasił świece Chanukowe w polskojęzycznym sejmie światowe media podchwyciły temat i cały świat mówi o polskim polityku, a dokładniej o wspomnianym redaktorze z Konfederacji. Rozgorzała również dyskusja jak ukarać posła Brauna. W studio TVP jeden z gości odgrażał się, że „gdyby wtedy był w sejmie to by obezwładnił Brauna.” Wszyscy chcą się zemścić na pośle konfederacji, jednak mleko już się rozlało i zdarzenie to obiegło światowe serwisy.

Cała Polska została poruszona tym zdarzeniem, co spowodowało uruchomianie zbiórki pieniędzy dla posła Brauna by go, i jego rodzinę, wesprzeć finansowo, z powodu nałożenia przez sejm kar pieniężnych. Zbiórka okazała się „obrazą” dla określonych środowisk, które wystosowały sądowy pozew przeciwko prawnikowi, który rozpoczął zrzutkę. Sprawa trafi do prokuratury. Celem zbiórki było zebranie 50 tys. zł.

Udało się go osiągnąć w kilka godzin. Ostatecznie licznik wskazał kwotę 73 163 zł, jednak na stronie akcji pojawił się komunikat o wyłączeniu możliwości dalszych wpłat przez organizatora. O zawiadomieniu śledczych poinformował dziennikarz portalu wbc24news.pl Jakub Wróblewski.

Sprawa zapewne będzie rozwojowa, bo cały świat lewicowy postanowił rzucić się na posła i chcą go spalić na „lewicowym stosie”, jak przysłowiową „czarownicę”. Co ciekawe w sprawie zabrał głos  prezes Ordo Iuris mec. Jerzy Kwaśniewski, który napisał: „Scheuring-Wielgus jest chwalona za zakłócanie Mszy. Nergal wciąż nie jest skazany za znieważanie obrazu NMP. Aktywiści LGBT drwią z ikony jasnogórskiej. To i poseł (Grzegorz Braun – red.) nie poniesie kary za wybryk wobec chanukowych świec”

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika rzeczywistość

Pan Braun został ukarany za

Pan Braun został ukarany za egzekfowanie polskiego prawa. Konstytucja mówi jasno, że Polska jest państwem świeckim. Co to w praktyce oznacza? Otóż oznacza to, że w żadnej instytycji państwowej, w żandnym budynku rządowym czy nawet w telewizji państwowej nie mogą odbywać się rytuały religijne i nie ma znaczenia czy jest to rytuał katolicki, islamski czy plemienia żmijowego. Po prostu żadne.
W tej sytuacji należałoby raczej wyjaśnić kto wyraził zgodę na tą profanację konstytucyjnej świeckości państwa w Sejmie i ukarać winnego. Czyżby pan hołownia?
Kolejna komisja śledcza! Smile
Jeden zwykły poseł kara drugiego posła, wybranego przez społeczeństwo do obradowania w parlamencie, zakazem obradowania w parlamencie. Polska paranoja prawna.

Portret użytkownika Endymion

"

"

Menora, symboliczny świecznik żydowski, tradycyjnie posiada siedem ramion. To odniesienie do opisu menory w Biblii, gdzie opisuje się siedmioramienny świecznik, który został użyty w Świątyni Jerozolimskiej. Menora jest ważnym symbolem w judaizmie i często jest używana podczas obchodów religijnych i świąt, takich jak Hanuka.

W przypadku Hanuki, używana jest jednak inna forma świecznika zwana chanukiją. Chanukija ma dziewięć ramion, z których osiem reprezentuje osiem dni cudu związanego z olejem w Świątyni, a dziewiąte służy do zapalania pozostałych świec. Dlatego też chanukija jest specjalnie związana z obchodami Hanuki."

Nie zgasił Menory, a Hanukije 9 ramienną. Jednak nie wiem jak nazwać ten świecznik 6 ramienny na stole w Magdalence? Gdzie różowe żydy dogadały się z czerwonymi żydami, przy współudziale chamów.

"Jeżeli jednak mówimy o chanukii z sześcioma ramionami, to może to być niestandardowy lub artystyczny design. Każda chanukija może mieć różne kształty i konfiguracje, a sześć świec mogłoby być symboliczne dla określonego kontekstu, chociaż tradycyjnie świeczniki używane w czasie Hanuki mają osiem ramion. Jeśli masz konkretną chanukię z sześcioma świecami na myśli, może warto sprawdzić jej konkretny kontekst lub historię, aby zrozumieć, co to symbolizuje."

Po przemęczeniu ChatGPT, wychodzi na to, że 6 ramienna Chanukija może występować w odpowiednim kontekście, ale jakiego kontentu nabrała w Magdalence?

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

Dobrze to zauwazyłeś, menora

Dobrze to zauwazyłeś, menora ma 7 ramion! a tutaj oficjalnie ma 9. Dawno temu nad tym zastanawiałem się, gdyż ludzie kupują w markecie, nieświadomie świeczniki elektryczne i wstawiają je w oknach. doszedłem do wniosku, że 7 ramion to żyd, a 9 ramion to debil, ale muszę zrewidować mój pogląd. Jednak menora w Magdalence miała 6 ramion:

Nie jestem biegły w tych sprawach, ale starożytnie było 7.

Mamy więc rozbieżność pomiędzy 6,7,9. To dla nas jest bez znaczenia, ale dla unych ma znaczenie w przekazie. Mam teorię, że 7 ramię to Naród, w Magdalence to zlikwidowano. Obecnie w knesejmie Naród przywrócono, oraz dodano zadaniowane kurwy oraz korporacje i wyszło 9. Taka moja pierwsza myśl, moge mylić się, ku rozwadze podaje i będę wdzięczny za Wasze teorie w tym temacie.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

Pisząc ten komentarz,

Pisząc ten komentarz, szukając odpowiedniej grafiki w zasobach mojej biblioteki odnośnie menory trafiłem na powyższy obraz. Nigdy go nie analizowałem, był jednym z wielu. Motywem przewodnim jest BYK, występuje na obrazie 6 razy: Zodiak, oświecony, złoty cielec, upodlony, pokonany oraz uskrzydlony po prawicy "Boga baranka". Chociaż ten "upodlony", to może syzyfowa praca? Jestem zodiakalnym Bykiem, więc zaciekawiłem się.

Jest Miriam matka baranka, pomiedzy nią, a nim wąż. Jakś baba odciąga ją od dziecka, a anielica prosi, aby nie szła..

Ten obraz jest naszpikowany przekazami, jak tylko dostanę dotację od nowego ministra kulturwy, na 10.000zł miesięcznie, to do emerytury wyjaśnię mu, dlaczego panie wynoszą znicz..a jak dogadamy się, to kolega malaż zrobi oryginał i państwo polskie zakupi za 45mln$ jako dziedzictwo polsko żydowskie, malaż dostanie 10k$, eksperci po milionie$, jakieś drobne pójdą na prawników i urzędników, i ten obraz będzie wisiał w muzeum, ministrant ogłosi sukces, naród zachwycony, a ja będę musiał odkupować działki od żony MoravIcka, bo w co inwestować innego, takie łatwe pieniądze??????????? :(((

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika wiktor wektor

A dlaczego Ty o tym nie

A dlaczego Ty o tym nie mówisz tylko wzniecasz pseudo sensację ? Bo ja sprawdziłem i teraz wiem, że ten świecznik nazywa się chanukija, ale to nie ma ŻADNEGO znaczenia bo miejsce żydowskich symboli religijnych jest w synagodze bądź innym judaistycznym miejscu kultu bądź obrządku a nie w budynku parlamentu polskiego.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Ale kogo  obchodzą zydowskie

Ale kogo  obchodzą zydowskie świeczniki oprócz żydów ??  coo ....  

Temat  numer jeden   Dlaczego  świecznik  przybłędów   znajduje się w Polskim Sejmie ??   

Dwa  , kiedyś posłańcy ryja darli i wszędzie  wieszali krzyże   od sejmu do przedszkoli  - gdzie te krzyże ?? bo jak już to ja wolę jednak kszysz   , jestem bardziej oswojony z  tym dziełem ...świeczniki jak je  zwią   mam w dupie  mojej Słowiańskiej  jak je zwią   jak kszysze mam też w dupie  

Trzy  urabianie   gawiedzi  debilnej żydowsko masońskimi sybolami   , czyli wbijanie  do pustych głów  żydowskich nazw , dokładnie  tak samo odbywa się to we wszelkiego rodzaju krzyżówkach  - nie ma  ani jednej  krzyżówki  bez pytania  o jakiś zydowski  przedmiot , czyli utrwalanie w pustych dyniach poliniaków  nazw  obżydliwych 

Co tam masz    jeszcze   Woźny  do opowiedzenia ?? bo   chętnie  ci dopierdolę  i tym  cieciom  co nie znają  ani Polskiej historia   ani problemów   spowodowanych   z piątym  rozbiorem  Polski ( pierwsze 3 znacie z lekcji historii , czwarty rozbiór dokonał kościółek żydokatolicki )    wszystkie cztery się   powiodły  oprawcom  , no to mamy piąty    koszerny    i ajwaj   - ale ten piąty  niestety nie uda się  mimo powaznych prób ,     wrócimy   do naszych korzeni    , nie tylko my ,   większość świata   powróci do wartości szlachetnych  i prawdziwych ,  pozbawionych wpływów  szeklowych    i będzie tak   jak  Ma Być .

Jeszcze dwa trz y lata , wytrzymamy 

PS 

Jak długo  chcecie  jeszcze dyskutować  z  frajerem o zydowskich  sprawach - one kończą się    

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika inzynier magister

Szkoda że Bosak taki

Szkoda że Bosak taki strachajło ! Wystraszył sięi wyrzucili Brauna z klubu ! Przecież nic się nie stało oprócz tego że Braun nasypał proszku w korytarzach sejmowych, co innego jak by kogoś zabił, ale nic poważnego nie miało miejsca... przecież lewaccy terroryści też atakują msze święte katolików i obrażają uczucia religijne chrześcijan bez żadnych konsekwencji...

Módlmy się za olej w gowach konfederacji, niech ma ich oraz nas w opiece Duch Święty Chrystusa Pana !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jane Blinkenszumbajnrychtung

Bosak tak jak i mencen należą

Bosak tak jak i mencen należą do loży masońskiej, to chyba już wiadomo o co chodzi, kim są i kogo reprezentują. Większość posłów i senatorów to członkowie loży, polocki mało o tym wiedzą. W telewizji i w szkole o tym nie uczyli, fajno polinioków, wykształceni i nowocześni fajno poliniocy są zajęci robieniem kariery walką o więcej hajsu i oczernianiem się wzajemnie.

Portret użytkownika syriues

Sprawdzają kto ladne

Sprawdzają kto ladne komentarze pisze a kto nie. Pewnie wszystko po to,aby nam dać szybką odpowiedź. A ty ble a ja nie, ty masz lepsza prace,a ty wcale jej bie dostaniesz.Ty będziesz miec problem z receptą, a ty dostaniesz full bo lubisz kotka cioci Ali ,ktora odgrywa w roli społeczeństwa gruba rolę. Kazdy komentarz to jak zbieranie na siebie kary,bo innym sie to nie podobało. Tym ktorzy chca bys był naiwny.

Ucisk bedzie odgrywał wieksza rolę niz sadzicie.Taki Brąz Gregor to kto wie kom jest na serio.Moze sprawdzają czy Polacy lubia zydowskie zwyczaje, bo noedlugo zostaniemy sąsiadami, a niektórych z nas bedzie trzeba wykorzenić. 

Odłożyć smartfony a pozbawimy.ich wladzy

Strony

Skomentuj