Były prezydent Niemiec powiedział, że Berlin jest bardziej muzułmański niż katolicki

Kategorie: 

Źródło: Internet

Islamizacja Niemiec najwyraźniej dobiegła już końca. Tamtejsze społeczeństwo stało się kolorowe a władze to filoislamiści, którzy cały czas mówią o konieczności integracji Europejczyków z muzułmanami. Aby zrozumieć na jakim etapie jest nasz zachodni sąsiad wystarczy posłuchać co na temat islamu w Niemczech uważa były prezydent tego państwa, Christian Wulff.

 

Podczas wykładu na Uniwersytecie Nauk Stosowanych we Frankfurcie, Christian Wulff, prezydent Niemiec w latach 2010-2012 powiedział, że islam jest teraz częścią Niemiec i dziś jest tego bardziej pewny niż kiedykolwiek, zaś w Berlinie żyje obecnie więcej muzułmanów niż katolików a widok kobiety z chustą stał się czymś normalnym. Według Wulffa, stolica Niemiec jest teraz bardziej muzułmańska niż katolicka.

Christian Wulff - źródło: © Photo European Union/CC BY-NC-ND 2.0

Przy tej okazji, polityk nawiązał do swojej wypowiedzi z 2010 roku, kiedy to również zaznaczył, że islam należy do Niemiec, za co został wtedy skrytykowany. Jako prezydent tego państwa wystąpił nawet w tureckim parlamencie, gdzie oświadczył, że nauczyciele religii islamskiej oraz imamowie są w Niemczech ważnym elementem integracji.

 

Christian Wulff powiedział kiedyś, że Niemcy muszą być otwarte na inne kultury i stać się "kolorową, wielobarwną republiką niemiecką". Polityka filoislamska jest kontynuowana przez obecny rząd z Angelą Merkel na czele, która w 2014 roku podczas konferencji wypowiedziała się w identyczny sposób: "islam jest częścią Niemiec". Może w ramach integracji niemiecki rząd powinien zamieścić islamski półksiężyc na fladze, tak jak zrobiła to stacja Tele5?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika John Moll

Wchodzę wieczorem na ZnZ z

Wchodzę wieczorem na ZnZ z nadzieją, że będzie spokój.... i co widzę? Lol zaczynamy od nowa?

Johnie Moll. Chyba czas na wyjaśnienia. (Piszę to w tym wątku, bo tu zakończylismy). Wiemy, że tu na portalu masz władzę i możesz każdego zbanować kiedy chcesz i za co chcesz. Nawet za NIC.

Nie mam władzy i nie mogę banować kogo chcę i za co chcę. Admin wie o każdych moich decyzjach. Powiem więcej - zupełnie niepotrzebnie marnuję swój czas na wyjaśnienia, bo przecież nie muszę tego robić. Ale odpowiem krótko:

Eva11 nie dostała bana za same słowo "cham" a UPAdlina nie dostał bana za samo zdanie o IQ. Odpowiadacie za notoryczne zaśmiecanie portalu wzajemnymi atakami na siebie, które zniechęcają czytelników do zaglądania. Żaden z Was nie potrafi odpuścić, więc albo wyślecie sobie maila i się dogadacie, albo zaczniecie się ignorować. Jest jeszcze trzecia opcja, z której skorzystam, jeśli sytuacja się nie zmieni.

Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Spokój? Przecież ja tylko

Spokój? Przecież ja tylko zadałem ci słuszne pytanie, po którym nastąpił atak na mnie ze strony forumowicza "drako". To moja wina, że zaatakował? Więc ja już nawet nie mogę zapytać o powód bana? Nawet nie mogę cię zapytać? A ty już znowu straszysz kolejnym banem? Oczekuję tylko konkretnej odpowiedzi. Tylko tyle. Przecież ty sam stwierdziłeś, że, cyt: ".....UPAdlina powinien wiedzieć, za co dostał bana". To twoje słowa. To jest odpowiedź na moje pytanie? Podałeś "powód", dla którego zbanowałeś mnie na 24h. Jako "powód" podałeś mój konkretny post. Ale za co był ban72? Przecież ja tylko ZGŁOSIŁEM NARUSZENIE !!!!! TYLKO TO !! NIC WIĘCEJ !! Teraz zgłosiłem naruszenie ze strony forumowicza "drako", który obrzucił mnie obelgami i zaatakował personalnie, także zamieszczając tu skierowany w moją osobę obrazek o wulgarnej treści. Dlaczego mnie banujesz za NIC, a tu nie interweniujesz? Pozwalasz na obrażanie mnie przez team "nietykalnej trójki" i czekasz na moją reakcję, aby mieć kolejny powód do bana! To już jasne! Jeżeli admin wie, co tu się dzieje i to, że ja jestem już kolejny raz banowany za NIC, a ataki na mnie kilku forumowiczów mających specjalne przywileje są przez ciebie ignorowane - jak teraz atak forumowicza "drako" - to - nie mogąc się z tobą dogadać, bo już straszysz mnie kolejnym banem - proszę o kontakt bezpośrednio z adminem. PS: Jasne jest, że chcesz się mnie pozbyć z portalu. Myślałeś, że po wprowadzeniu "salonu" ja nie będę potrafił się opanować i będę kontynuował starą retorykę dając ci szybko powody do akcji. Ale zawiodłeś się. Teraz już więc bez ściemniania pokazujesz swój prawdziwy cel względem mnie. Widzę to na pewno nie tylko ja.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika John Moll

Haha, straszę banem.

Haha, straszę banem. Przestańcie zaśmiecać portal to będzie ok. Ostatni raz przypominam!

Odpowiadacie za notoryczne zaśmiecanie portalu wzajemnymi atakami na siebie, które zniechęcają czytelników do zaglądania. Żaden z Was nie potrafi odpuścić, więc albo wyślecie sobie maila i się dogadacie, albo zaczniecie się ignorować. Jest jeszcze trzecia opcja, z której skorzystam, jeśli sytuacja się nie zmieni.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

kończę dyskusję z tobą panie

Czyli moje zgłoszenia NARUSZENIA REGULAMINU to "zaśmiecanie portalu", za które mnie banujesz !!!!! Kończę dyskusję z tobą panie Moll. Zero odpowiedzi na moje pytania. Zero reakcji na obraźliwe i niezgodne z regulaminem portalu wpisy i obrazki forumowicza "drako". Zero. Jednak TWÓJ BRAK ODPOWIEDZI i REAKCJI JEST TAKŻE ODPOWIEDZIĄ.

PS: O sytuacji na forum i twoim już nieskrywanym bezkrytycznym wsparciu dla kilku użytkowników o specjalnych przywilejach spróbuję porozmawiać gdzie indziej i z kim innym.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Eva11

Johnie ...prosze nie mieszac

Johnie ...prosze nie mieszac mnie z jego dzisiejszymi  zalami ...

ja wlasnie zignorowalam ,jego kolejne prowokacje ...

moglam przeciez wdac sie w dyskusje ...

dlaczego odnosisz sie do mnie jakbym cos dzisiaj zrobila zlego ...

troche obiektywizmu ....wpadl na portal z pierwszym wpisem i uzalal sie ...ja to olalam w sposob jak najbardziej dla mnie mozliwy ...

olalam ta prowokacje ....

sam widzisz,ze ten czlowiek nawet po banie ,nie potrafi przestac...

a co ja mam do tego ?

chyba nie chcesz powiedziec,ze bedziesz mnie banowal za jego tego typu komenty ...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Johnie Moll. Chyba czas na

Johnie Moll. Chyba czas na wyjaśnienia. (Piszę to w tym wątku, bo tu zakończylismy). Wiemy, że tu na portalu masz władzę i możesz każdego zbanować kiedy chcesz i za co chcesz. Nawet za NIC. Wszyscy są pod wrażeniem. Ponieważ jednak wyrzekłeś takie słowa, cyt: "....UPAdlina powinien wiedzieć, za co został zbanowany", więc ja, pełen obaw, czy moje pytanie nie będzie kolejnym "powodem" do zbanowania, jednak zapytam: "ZA CO ZBANOWAŁEŚ MNIE TYM RAZEM?". KONKRETNIE. Kobietę z irlandii zbanowałeś za słowo "cham" w moim kierunku, o czym sam wspomniałeś. Zrobiłeś to niechętnie, ale jak mogłeś inaczej, skoro ona sama napisała to wyraźnie. Bez żadnych kropek. Jednak gdyby nie napisała tego bez ogródek, to jej dwuznaczny tekst, cyt: "jesteś ch...m" nie byłby dla ciebie powodem do restrykcji wobec niej. Stworzyłeś precedens na podstawie którego ja też mogę używać takich dwuznacznych tekstów (podobno jest tu na ZNZ równouprawnienie) typu na przykład: "Zachowujesz się jak k..evka!" Bo przecież to nie musi być to brzydkie słowo, ale np. słowo "konEVKA". Prawda? Tak więc za pierwszym razem zbanowałeś mnie za tekst o IQ. Pomijając to, że codziennie pojawiają się tu dziesiątki o wiele gorszych tekstów niż słowa, że "ktoś ma niski poziom IQ", to podałeś "powód". Nieco wymuszony, ale powiedzmy, ze "powód". Za taki tekst nie zbanowałbyś na pewno kobiety z irlandii, ale zostawmy to. Nawiązując do twojego tekstu, że cyt: "....UPAdlina powinien wiedzieć, za co został zbanowany" mam nadzieję, że tym razem także powiesz mi, jaki był powód tego konkretnego bana72, bo w tym wypadku nie było nawet już tekstów porównywalnych do tego z IQ. Kobietę z irlandii poinformowałeś, że bana dostała za "chama". Ale o powodzie bana72 dla UPAdliny nie powiedziałeś NIC. Odnoszę wrażenie, że gdybym nie zgłosił ci naruszenia ze strony kobiety z irlandii, to ty "nie zauważyłbyś" tego "chama" i nie zbanowałbyś nikogo. Ale ponieważ naruszenie zostało zgłoszone a ja kilkakrotnie ośmieliłem się prosić cię o reakcję zgodnie z twoimi wcześniejszymi deklaracjami, więc nie miałeś wyjścia i walnąłeś bana jej.....słusznie, bo "cham" z jej strony był naruszeniem, ale jednocześnie i mnie, pewnie po to, aby kobieta z irlandii nie czuła się samotna na 72-godzinnym - jak to ująłeś - urlopie. No bo z jakiego innego powodu walnąłeś 72h bana mnie? Jaki powód był tym razem? I O ODPOWIEDŹ NA TO PYTANIE CIĘ PROSZE, zgodnie z tym co napisałeś, ze cyt: "....UPAdlina powinien wiedzieć, za co został zbanowany". Mam nadzieję, że tym razem odpowiesz, zanim wykasujesz ten post.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika drako_tr

No proszę, widzę, że u ciebie

No proszę, widzę, że u ciebie UPAdlincu nic się nie zmieniło....hmmm...najpierw prowokujesz, później głupa kleisz, żeś niewiniątko...a prawda jest taka, że ty naprawdę jesteś cham i prostak, uczepiłeś się Evy11 jak rzep psiego ogona, zaśmiecasz forum swoimi debilizmami i jeszcze głupio pytasz za co ban ci wpadł...daj se chłopie siana, zmarszcz freda, a jak nie pomoże, to wsadź sobie palec w d...e...po prostu wyluzuj i przestań się czepiać innych, to bany się skończą.

Bez odbioru UPAdlincu.

Ps. Wróciłem...cieszysz się ??? *biggrin*...nie odpisuj, znam odpowiedź.

Portret użytkownika Eva11

Drako ! ja sie ciesze

Drako ! ja sie ciesze niezmiernie ....

nie przejmuj sie tym rozmazanym placzkiem  ....znowu placze ,ledwo sie zalogowal !

ale sobie urlop zrobiles ....

Pozdrawiam Serdecznie 

 

Johnie ,juz lepiej bylo mi pajaka do domu wrzucic ...jak juz sie chciales wybierac ze strzelba !

72 godziny ,to jakies wygnanie hahahha 

ale nie przejmuj sie ,przynajmiej odpoczelam od co niektorych ......

Pozdrawiam rowniez i sam zobacz,ze dzisiaj gdybym byla tak po...dla jak pewien osobnik ...

tym razem musialbys nas zbanowac na stale ....ale zleje to i udam ,ze nie widze tego za co dostalam bana tylko juz w jego wykonaniu ....

Drako wrocil ,wiec znowu jest milo ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj