Były burmistrz Nowego Jorku twierdzi, że za pogromami w Stanach Zjednoczonych stoją marksiści

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Były burmistrz Nowego Jorku Rudi Giuliani powiedział w środę, że za antyrasistowskim ruchem Black Lives Matter stoi marksistowska organizacja, która planuje zniszczyć policję w ciągu trzech najbliższych lat.

 

Republikański prawnik i prezydent Donald Trump powiedział dziennikarzom w Białym Domu, że oburzył się decyzjami burmistrza Billa de Blasio o spełnieniu żądań aktywistów.

„Obecnie zabójstwa skoczyły o 58 procent w stosunku do regresywnego burmistrza Demokratów, typowego dla demokratycznych burmistrzów w całym kraju. To jest katastrofa. Ci politycy są zagrożeniem dla ludu” - powiedział.

De Blasio zmniejszy budżet operacyjny nowojorskiej policji o 1 miliard dolarów i kolejne pół miliarda z budżetu stolicy w odpowiedzi na protesty w kraju przeciwko morderstwu George'a Floyda przez policję w Minnesocie. Zamieszki i protesty przeciwko nierówności rasowej i brutalności policji wybuchły w wielu częściach Stanów Zjednoczonych po zamordowaniu Afroamerykanina George'a Floyda przez policję.

 

Były wandalizm i żądania demontażu pomników postaci historycznych, popierających niewolnictwo. Nawet izba niższa Kongresu podjęła jakieś dziwne kroki w tym zakresie. W Europie są podobne przypadki. Na przykład obraz odtwarzający Ostatnią Wieczerzę, w którym Jezus Chrystus jest przedstawiany jako czarny człowiek, zastąpi święty obraz w angielskiej katedrze św. Albana, aby okazać solidarność z rzekomo poszkodowanymi przez Białych.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika inzynier magister

Pochody pierwszomajowe zboków

Pochody pierwszomajowe neomarksistowskich zboków już cenzurują wszystko !

Trzydzieści lat po tak zwanej transformacji ustrojowej przeżywam w Polsce coś, co uważałem już za przeszłość – powracającą cenzurę – opisuje na łamach amerykańskiego portalu „Church Militant” historię usunięcia przez YouTube filmu „Ich prawdziwe cele” Jan J. Franczak.„27 czerwca, zaledwie dzień przed wyborami prezydenckimi, YouTube zablokował demaskujący ruch LGBT film pt. Ich prawdziwe cele wyprodukowany przez PCh24.pl, niezależny konserwatywny polski portal (…) Choć w Polsce nie ma cenzury, zagraniczna firma uznała, że ​​ma prawo decydować o tym, co możemy oglądać lub czytać” - czytamy na churchmilitant.com„Totalitaryzm powraca” - podkreśla Jan. J. Franczak, autor komentarza. „Nie przesadzam. Zbliża się szybciej niż myślimy” - dodaje. W tym kontekście autor pokazuje jak zagraniczny biznes i dyplomacja staje się narzędziem w ręku tęczowych ideologów. „Nie mogę kupić pary dżinsów uznanej na całym świecie marki, nie mogę kupić mebli od światowej firmy, nie mogę subskrybować popularnego kanału telewizyjnego, nie mogę wypić filiżanki kawy w znanej sieci kawiarni bez sponsorowania i przyczynia się do promocji ideologii, której nie popieram i którą uważam za zło” - zaznacza.Autor porównuje przetaczające się przez Polskę parady i marsze LGBT do komunistycznych pochodów pierwszomajowych. „Istnieją pewne różnice” - zaznacza Franczak. „Komunizm został przywieziony do mojego kraju przez Armię Czerwoną. Po zdradzie Polski przez mocarstwa zachodnie ideologia komunistyczna została wtłoczona do polskich główy żelazną pięścią i ołowianą kulą. Teraz ideologię LGBT przynoszą międzynarodowe korporacje i „przyjazne” zagraniczne ambasady (…) Pięść ubrana jest w miękką, aksamitną rękawicę. Ale to nie znaczy, że nie może uderzyć. Utrata pracy [za sprzeciw wobec postulatów LGBT – red.] w międzynarodowej firmie lub stanowiska na uniwersytecie stało się rzeczywistością” - podkreśla.Franczak zauważa jak Polska z roku na rok mierzy się z coraz agresywniejszym atakiem kulturowych rewolucjonistów, którzy za cel obierają przede wszystkim Kościół. Przytacza też trwające od niedawna w USA zamieszki i demonstracje, będące kolejną odsłoną komunistycznej rewolucji. W tym kontekście wyraża zdumienie, że Zachód w ogóle nie czerpie z polskiego doświadczenia walki z totalitaryzmem.„Jak niewiele my w Polsce, po doświadczeniu dwóch reżimów totalitarnych, nauczyliśmy Zachodu! Nadchodzą kolejne mroczne wieki. Może nawet gorsze niż w przeszłości” - konkluduje.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Nie mogę kupić pary dżinsów

Nie mogę kupić pary dżinsów uznanej na całym świecie marki, nie mogę kupić mebli od światowej firmy, nie mogę subskrybować popularnego kanału telewizyjnego, nie mogę wypić filiżanki kawy w znanej sieci kawiarni bez sponsorowania i przyczynia się do promocji ideologii, której nie popieram i którą uważam za zło

Prawdziwy dramat.... Zwłaszcza, że spodnie mniej światowych marek są lepszej jakości, meble IKEA to wyrób dla niewolniczego plebsu, telewizja jest dla idiotów, a Starbucks ma tyle wspólnego z kawiarnią co krasnale ogrodowe z rzeźbami Michała Anioła.

Portret użytkownika MiamiVibe

Ale to lewackie, czarne

Ale to lewackie, czarne debilstwo robi teraz reklamę, normalnym, czarnoskórym ludziom Smile Ja się nie pozwolę skłócić z kimkolwiek, tylko dlatego, że ktoś nienawidzący pokoju postanowił rzucić szekle odmóżdżonej i tępej grupie małp, która własną matkę by sprzedała, aby się tylko 5 minut poczuć lepszym od innych, a szekle to umożliwią. Żeby to tylko były jakieś marsze, czy debilne pomysły pokroju czarnego jezusa, ale tu mamy demolkę i ofiary śmiertelne.

Już dawno odechciało mi się żyć w tym spierdolonym świecie, gdzie poziom debilizmu, zbydlęcenia i skurwysyństwa po osiągnięciu dna, ryje już w dnie... póki co temat nas nie dotyczy na naszym podwórku, ale zobaczcie sobie co się stanie gdy parchy sypną szeklem określonej grupie Ukraińców, aż się boję pomyśleć. Tak szczerze to najchętniej zwinąłbym się z tego świata, ale jak ? Sad

Portret użytkownika Karlenlem

Nie zwijaj się chłopaku, bo

Nie zwijaj się chłopaku, bo ta decyzja nie należy do Ciebie. Siedź spokojnie i staraj się robić co tylko w twojej mocy by poczuć chociaż namiastkę szczęścia. Wyglądasz mi na wrażliwą osobę, a po przewrocie który (według mnie) nadciąga to właśnie wrażliwi ludzie będą na wagę złota. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Dzięki za miłe słowo. Wiem co

Dzięki za miłe słowo. Wiem co masz na myśli mówiąc o tym przewrocie, ale zmian nie pozwoli wprowadzić tłum, prędzej zostaniesz ukrzyżowany i stratowany. A owa wiara w przewrót niczym się nie różni od wiary w mitycznego mesjasza, który łaskawie przybędzie, niewiadomo kiedy aby uratować dupę Januszów i Karyn, którzy będą oglądać sobie Taniec z Gwiazdami Smile No chyba, że się mylę.

Strony

Skomentuj