Były agent CIA chce ponownych wyborów prezydenckich w USA

Kategorie: 

Źródło: http://www.tellurideinside.com

Były agent CIA apeluje o ponowne przeprowadzenie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, w związku z domniemaną interwencją Rosji, która miała zrobić wszystko, by to Donald Trump zasiadł w Białym Domu.

Robert Baer wystąpił w niedzielnym programie telewizji CNN, gdzie jasno określił swoje stanowisko:

Gdyby przyłapano nas (Amerykanów) na wtrącaniu się w wybory w Europie czy Azji, bądź gdziekolwiek indziej na świecie, te państwa z pewnością chciałyby ponownych wyborów.

Jednocześnie zachęcił CIA do ujawnienia dowodów wskazujących na interwencję Kremla, zanim kolegium elektorów odda swe głosy, czyli do 19 grudnia.

Kolegium elektorów musi przed 19 grudnia wiedzieć na pewno, czy Rosjanie wpłynęli na wyniki wyborów, czy stali za wyciekiem informacji w Wikileaks, czy włamali się na skrzynki pocztowe.

Baer dodał, że Władimir Putin miał dobry powód, by nie dopuścić do zwycięstwa Hilary Clinton.

W jednej z wcześniejszych wypowiedzi Clinton zapowiedziała bowiem, że jeżeli wygra wybory prezydenckie, dołoży wszelkich starań, aby bronić Ukrainy i wzmocnić wzajemne stosunki między oboma krajami. Naturalne jest więc, że prezydentowi Rosji, taki komentarz nie przypadł do gustu.

Baer podsumował swoją wypowiedź takimi słowami:

Jestem głęboko zaniepokojony tym, że Rosjanie się wtrącili i chciałbym zobaczyć dowody. Jeśli one istnieją, nie widzę innej opcji niż ponowne głosowanie.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony Donalda Trumpa, który stwierdził, że zarzuty dotyczące interwencji Kremla są niedorzeczne i jego zdaniem za wszystkim stoją demokraci, którzy nie otrząsnęli się po porażce w wyborach.

Jeśli nie złapiesz hakerów na gorącym uczynku, później już ich nie złapiesz. Oni nie mają pojęcia, czy to Rosja, Chiny, czy ktoś inny. Równie dobrze, to mógł być ktoś siedzący w domu na łóżku (...) Myślę, że za wszystkim stoją demokraci, którzy ponieśli jedną z największych porażek w historii polityki i nie mogą się z tym pogodzić. To absurdalne.

Trump zakończył stwierdzeniem, że zastanowi się nad wprowadzeniem zmian personalnych na najważniejszych stanowiskach CIA. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Gość zrobił sobie bezpłatną

Gość zrobił sobie bezpłatną reklamę.

Bear pisze książki i występuje w telewizji. Jest celebrytą, który robi kasę.

Swoją "wiarygodność" potwierdził pisząc w The Guardian o ataku 9/11. Jest przekonany, że to samolot uderzył w Pentagon.

Samolot, z którego nic nie zostało oprócz paszportu arabskiego pilota.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

najwięksi manipulatorzy i

najwięksi manipulatorzy i oszuści krzyczą, że ich rzekomo oszukano i zmanipulowano !!.........Oceniają innych na podstawie siebie !!..........A może to naród amerykański w końcu zaczyna się budzić i zauważa, że rządzący nim dotychczas bandyci nie mają mu nic do zaproponowania oprócz III wojny światowej !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Maryjan_66

'Gdyby przyłapano nas

'Gdyby przyłapano nas (Amerykanów) na wtrącaniu się w wybory w Europie czy Azji, bądź gdziekolwiek indziej na świecie, te państwa z pewnością chciałyby ponownych wyborów'.

A to są jakiechś rządy w Europie bez błogosławieństwa US/Israel?. Nooo, może Białoruś. Oni się nie wtrącają, oni udzielaja 'błogosławieństwa', a jak wiemy bez takowego na grzesznika ogień piekelny zwykle zstępuje.

Portret użytkownika Angelussimus

Na tej zasadzie mogłeś wybrać

Na tej zasadzie mogłeś wybrać lepszego... Jak Stalin krytykował Hitlera a Hitler Stalina to który byłby lepszy dla nas Polaków? W końcu i tak sie dogadali naszym kosztem frajerze i teraz też się dogadają...

Za dużokoronek i zdrowasiek.... zacznij trzeźwo główkować... inzynierze magistrze...

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli lewaki mowią zle o

Jeżeli lewaki mowią zle o Trumpie i chcą go zabić, odwołać albo coś innego zrobić mu to znaczy że jest dobrym prezydentem ! To oczywiste, że jak lewactwo sorosowe coś albo kogoś chwali to ta rzecz albo ten ktoś jest zły i jest ich marionetką ! Podobnie w Polsce, jak lewactwo chce odwołać PiS czy rząd pani Szydło tro znak że nie jest zły ten rząd, chyba że PiS razem z innymi lewakami glosują razem za CETA to wtedy jest cisza... ale generalnie w Polsce chcą zniszczyć PiS więc na razie PiS jest ok dla ludzi i możemy być pewni że jest dobrą zmianą, gdyby nagle michniki i inne lewactwo zaczęli chwalić PiS to by była oznaka że zdradzili nas z NWO ! Na podonej zasadzie działa Papież, jeżeli lewactwo chce go zniszczyć albo usunąć ze stanowiska to znaczy że to dobry papież ! Wynika z tego że Trump już za chwilę będzie bardzo dobrym prezydentem !

"Amerykański prezydent-elekt zagroził odejściem od zasady „jednych Chin”, czyli uznawania, że faktycznie niezależny Tajwan jest w sensie prawno-międzynarodowym częścią chińskiego terytorium. Wywołało to zdecydowaną reakcję Pekinu.W wywiadzie udzielonym telewizji Fox News Donald Trump stwierdził: Nie wiem dlaczego musimy być związani polityką „jednych Chin”, chyba że zawrzemy z Chinami porozumienie, żeby uzyskać inne rzeczy, włączając w to sprawy handlowe. Sformułowanie to padło po tym gdy Trump, jako pierwszy prezydent USA od ponad 40 lat, rozmawiał telefonicznie z prezydent Tajwanu. Z jednej strony Trump twierdził, że rozmowa z Caj Ing-wen’em była spontaniczna i dowiedział się o niej na dwie godziny przed rozpoczęciem, z drugiej zadeklarował: Nie chcę, by Chiny mi coś dyktowały.: http://www.pch24.pl/trump-odejdzie-od-zasady-jednych-chin--pekin-ostro-odpowiada-na-zapowiedzi-prezydenta-elekta,48021,i.html#ixzz4ShxlkGvs

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj