Była prezydent Korei Południowej aresztowana

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Jan Knüsel/CC BY-SA 2.0

Po wielkim skandalu z udziałem południowokoreańskiej prezydent i jej przyjaciółki szamanki, Park Geun-hye została ostatecznie odsunięta od władzy. Prokuratura wystosowała przeciwko niej nakaz aresztowania. Kobieta została w piątek zatrzymana.

 

Park Geun-hye została oskarżona o liczne przestępstwa, w tym naruszenie konstytucji, nadużycie władzy oraz korupcję. Przez Koreę Południową przetaczały się ogromne demonstracje potępiające działania kobiety i jej przyjaciółki, Choi Soon-sil, które wspólnie zmuszały korporacje takie jak Samsung do wpłacania dużych sum na prywatne fundusze. Pieniądze były następnie przelewane na prywatne konto Choi.

 

W czwartek, była prezydent Park Geun-hye była przesłuchiwana przez niemal 9 godzin, zaś następnego dnia została aresztowana. Umieszczono ją w areszcie centralnym w Seulu - południowokoreańskiej stolicy. W najbliższym czasie, Park ma zostać oficjalnie oskarżona o popełnienie ciężkich przestępstw. Za samą korupcję, kobieta może spędzić w więzieniu przez co najmniej 10 lat. W najgorszym przypadku może jej grozić dożywocie.

 

Tymczasem Korea Południowa przygotowuje się do wyborów prezydenckich, które mają odbyć się 9 maja. W związku z tym, w Stanach Zjednoczonych pojawiają się obawy, że władzę w kraju może przejąć Moon Jae-in. Polityk wypowiada się na temat Korei Północnej w dość łagodnym tonie i może pokrzyżować plany rozmieszczenia amerykańskiej tarczy antyrakietowej na Półwyspie Koreańskim.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ta pani została poddana

Ta pani została poddana praniu mózgu przez sekty, podobnie jak całe społeczeństwo USA ! Sami zobaczcie wideo z montażu wideo jak robili atak na WTC ! wszystko zmontowali w komputerach, a wybuchy oczywiście były i wysadziły wierze WTC ! widea do obejrzenia tu !

http://popotopie.blogspot.com/2017/03/inwazja-porywaczy-dusz.html

To pokazuje jakimi środkami już dysponują ale czasami im coś się nie udaje i wychodzą na jaw ich kombinacje jak ta że leci wywiad z kobietą na różnych stacjach w tym samym czasie i to wszystko nadawane z jednego ośrodka do manipulacji psychologicznych na dużą skale !!!! Zbliża się czas gdy ludzkość będzie w sidłach bestii i będzie musiała oddać pokłan bestii która będzie jakimś obrazem wrtłoczonym w umysły ludzi !!!

http://popotopie.blogspot.com/2016/09/nowy-wspaniay-swiat-charagma-therion.html

Już teraz wielu ludzi i polityków jest w sidłach złego ! "Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego" (1 Jana 5,18-19) dlatego trzeba walczyć modlitwą byśmy jako Polska się uratowali bo idzie straszna akcja na UE !!! Na Ostatniej Wieczerzy według opisu Janowego Jezus nazywa złego ducha „władcą tego świata”: Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie (14,30). On zaś gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie… (w. 11) wreszcie o sądzie – bo władca tego świata został osądzony (J 16, 8-11).

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj