Była minister spraw zagranicznych Austrii, który tańczyła z Putinem, zamieszkała w riazańskiej wiosce

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Była minister spraw zagranicznych Austrii Karin Kneissl, z którą na jej weselu tańczył prezydent Rosji Władimir Putin, wynajęła dom we wsi Pietruszowo, w rejonie kasimowskim, w obwodzie riazańskim. Poinformowała o tym we wtorek 8 sierpnia br. gazeta internetowa Ryazan Side View.

 

Według gazety internetowej Ryazan, Kneissl uczestniczyła w festiwalu „The Top of Summer”, zorganizowanym przez Dilbara Klado, żonę nieżyjącego już członka korespondenta Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksieja Jabłokowa.

 

„Kiedy patrzę, kurczaki na ulicy, kaczki, kozy – to jest mój świat, to jest też mój świat, bo mieszkałem w małej wiosce w Austrii” – powiedziała Kneissl na festiwalu. W przeszłości przez pewien czas mieszkała w Seibersdorf w Dolnej Austrii, gdzie prowadziła małe gospodarstwo rolne.

 

W rozmowie z Vidsboku powiedziała, że była na forum Rosja-Afryka, a ostatnio widziała Putina w 2019 roku.

 

„Musiałam porzucić stare życie, zacząć wszystko od nowa, a w wieku 60 lat nie jest to łatwe” – dodała Karin Kneissl.

 

Amerykańska gazeta The Washington Post opublikowała 5 lipca 2022 roku artykuł, w którym poinformowała, że była minister spraw zagranicznych Austrii opuścił ten kraj z powodu gróźb. Tego samego dnia sama Kneissl w jednym ze swoich komentarzy na Twitterze wyjaśniła, że opuściła kraj we wrześniu 2020 r. z powodu „ciągłych ataków”.

 

Na koncie Karin Kneissl na Twitterze jej lokalizacja to Liban. Wiadomo, że były polityk studiowała tam arabski na jednym z uniwersytetów.

 

Pod koniec maja 2022 roku okazało się, że Karin Kneissl zrezygnowała ze stanowiska w radzie dyrektorów Rosnieft. Przez około rok zajmowała stanowisko w rosyjskim koncernie państwowym.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Skomentuj