Bursztynowa dziura i katastrofa ekologiczna: opublikowano film dotyczący nielegalnego wydobycia kamieni na Ukrainie

Kategorie: 

youtube.com

Przedstawiciele automajdanu opublikowali nowy film, który ma być dowodem na nielegalne wydobycie bursztynu w okolicach miejscowości Równe na Ukrainie. Komentatorzy twierdzą, że widok jest przerażający.

 


Autorzy nagrania udokumentowali sposób pozyskiwania bursztynu po przeprowadzeniu „nalotu” na ukraińskim Polesiu. Kamienie wydobywane są w miejscowości Kuchitśka Wolja (укр. Кухітська Воля, ros. Кухотская Воля), znajdującej się na granicy regionu rówieńskiego i Wołynia.

 

Na filmie widać masę sprzętu, rozstawionego na świeżym powietrzu. Ponadto, trudno jest nie zauważyć wiele samochodów osobowych, dostawczych, motocykli i ciężarówek na drodze, łączącej wieś i rzekę. Na miejscu pracuje około stu ludzi, a łupy wywożone są pojazdami wojskowymi. W pogoni za pieniądzem ludzie są gotowi zniszczyć wszystko.

„To jest po prostu straszne, ale niemal w każdej zagrodzie stoi kilka samochodów. W jednej z wiosek ojciec z synem budują hotel i kawiarnię oraz  posiadają sprzęt, który wynajmują poszukiwaczom bursztynu ... Po prostu mamy wrażenie, że to wszystko dzieje się w innej rzeczywistości ..."- napisał jeden z działaczy na swoim profilu na portalu społecznościowym.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika wdm

Problemem Ukrainy jest to, że

Problemem Ukrainy jest to, że wymienili sobie u władzy oligarchów złodziei, na oligarchów złodziei i morderców, a problemem Polski jest półtora miliona Ukraińców, którzy uciekli przed tymi rządami do Polski i zamiast leżeć w błocie w Donbasie, jako polegli o "wielką banderowską", za pieniądze polskiego podatnika, piszą bzdury w internecie...

Portret użytkownika NIE!!!  szKODnikom

a jak w serialach ( tytułu

a jak w serialach ( tytułu nie pamiętam) pokazją jak amerykańcy przykopują góry też dla kamieni szlachetnych. jak to strasznie wyglada i jakie olbrzmie powierzchnie zniszczone. wyglada to jak ogromny plac budowy. ale cisza, bo to srameryka.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wyzdro

Najgorszą rzeczą jet to że to

Najgorszą rzeczą jet to że to wydobyte bogactowo nie trafia w łapy rządu Ukrainy , że zwykli ludzie napychaja sobie kieszenie bez zezwoleń urzędasów .Jak by to była jakaś wielka firma z buldorzerami to nikt by nawet nie pisnął bo łapówki płyneły by szerokim strumieniem. . Oglądaliście GOLD RUSH jak oni zdewastoawli alaskę na obszarzea 10x takim i co - telewizja płaci to nikt się nie czepia.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Chachły gdy mają przerwę

Chachły gdy mają przerwę między morderstwami, które zlecają im Chazary to rabują i kradną co się tylko da. (W Polsce rozkopują groby.) Nawet już raz zrobili sobie pod nosem wybuch atomowy w Czarnobylu. I co? I nic ich to nie nauczyło, bo z roku na rok robią się coraz głupsze te męty z dna człowieczeństwa.

Skomentuj