Burmistrz Sadiq Khan twierdzi, że Londyn należy do najbezpieczniejszych miast na świecie

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Wielka Brytania po raz kolejny znalazła się w centrum zainteresowania - niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu. Tamtejsze władze uparcie próbują zamieść temat islamskiego terroryzmu pod dywan i udają, że nic się nie dzieje. Nawet gdy dochodzi do kolejnych zamachów i giną ludzie dowiadujemy się, że jest bezpiecznie. O co chodzi?

 

"Ataki terrorystyczne są częścią życia w wielkim mieście" - w ten sposób burmistrz Londynu Sadiq Khan skomentował zamach, do którego doszło we wrześniu 2016 roku w Nowym Jorku. Muzułmański polityk twierdzi, że żyjąc w wielkich miastach należy być przygotowanym na tego typu zagrożenia. Lecz ze względu na panującą poprawność polityczną praktycznie niewiele osób wskazuje, że ataki terrorystyczne niemal za każdym razem organizowane są przez islamistów.

 

Nawiązując do ostatniego zamachu w Londynie, w wyniku którego zginęło 7 osób a 48 zostało rannych, Sadiq Khan zaczął wmawiać ludziom, że miasto to należy do najbezpieczniejszych na świecie, a być może jest nawet najbezpieczniejszym. Oczywiście nie można mu przyznać racji, ponieważ w 2017 roku w Londynie doszło już do dwóch zamachów terrorystycznych. Pod tym względem Warszawa wypada zdecydowanie lepiej. Khan powiedział również coś co oburzyło niejednego mieszkańca Wielkiej Brytanii - choć islamiści zabijają kolejnych ludzi, burmistrz Londynu radzi zachować spokój i czujność; na ulicach pojawi się więcej policjantów i "nie ma powodu, aby czuć się tym zaalarmowanym".

Jednocześnie ten sam człowiek przyznaje, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo kolejnych ataków. Gdyby Londyn faktycznie był najbezpieczniejszym miastem na Ziemi, miasto nie musiałoby być pilnowane przez dodatkowych funkcjonariuszy policji. Gdyby było bezpiecznie, nie dochodziłoby do ataków terrorystycznych a mieszkańcy nie musieliby obawiać się o swoje życie. Nie może być bezpiecznie w kraju, w którym według szacunków przebywa co najmniej 23 tysiące islamskich terrorystów.

 

Sytuacja doprowadziła do tego, że to polski rząd zaczął udzielać rad Wielkiej Brytanii i pozostałym krajom Europy Zachodniej jak należy prawidłowo rozwiązać ten problem, aby nie doszło więcej do takich krwawych "incydentów". Przede wszystkim wskazano na konieczność podejmowania zdecydowanych działań i porzucenia poprawności politycznej. Premier Beata Szydło powiedziała: "Europo, powstań z kolan, bo będziesz codziennie opłakiwała swoje dzieci". Niestety minie jeszcze sporo czasu zanim nastąpią jakieś pozytywne zmiany w tej kwestii. Mówiąc krótko - producenci kolorowej kredy mogą rozkręcić wielki biznes.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zdzichu

Prawda jest taka,że gdyby

Prawda jest taka,że gdyby ISIS postanowiła przeprowadzić parę ataków w Polsce,to bez problemu wywalali by co by tylko chcieli.Ponieważ nie jesteśmy znaczącym krajem ,to nas olewają.Bogu dzięki :)Jednak nie puszmy się tak bo nie mamy czym się puszyć.Nasza "bida" paradoksalnie jest naszą tarczą.

Portret użytkownika Witek

Jest dobrze poinformowany bo

Jest dobrze poinformowany bo pewnie sam je organizuje i czuje się bezpiecznie bo go nie dotyczą. Dziwne że po tych zamachach nie mówi się o dymisji burmistrza, rządu, szefa policji itd. tak jak u nas pod byle pretekstem, to pośredni dowód na to że cały aparat państwowy łącznie z mediami jest w to zamieszany np. o tym że do zamachu przyznało się państwo islamskie poinformował reuters - nie ma żadnych nagrań terrorystów, itp., bo niby co, terroryści dzwonią do reutersa? i nie są namierzani? a może ich znają osobiście? ale niby skąd wiedzą że są z państwa islamskiego? Jest szereg niejasności w tym temacie, jak np szybka reakcja policji i znajomość (werbunek) od wielu lat sprawców. Państwo islamskie to Golem, służy do wzniecenia konfliktu między islamem a katolicyzmem (bo protestanci są posłuszni władzy z definicji) i wyeliminowania w przyszłości religii jako winnych całego zła. Wygra wtedy ten trzeci czyli biedni atakowani sataniści, środowiska lgbt i oczywiście komuniści którzy zapewne w celu wywołania jeszcze większych podziałów powołają armie i policję złożoną z islamskich nachodźców w celu budowy państwa komunistycznego ilikwidacji "starych absurdów europy" jak to zapisano w białej księdze UE.

Portret użytkownika ajwaj

a ci dalej bez skrępowania

a ci dalej bez skrępowania wprowadzają w całej europie stan wojenny i zaraz dla dobra obywateli wprowadzą masową inwigilację połączoną z przymusowym czipowaniem i szczepieniem. Nawet nie przejmują się tym, że większość ludzi widzi już łgarstwa i ssyństwo. Naprawdę uważam, że ludzie powinni zacząć brać sprawy w swoje ręce i odławiać co większych gnojów. Bo na służby to się nawyżej odlać można, a na pewno nie liczyć na zapewnienie bezpieczeństwa (w anglii przez jakieś 14 lat gwałcono tysiące dzieci, a policja bała się cokolwiek zrobić).
Europa już upadła. Teraz tylko każdy samodzielnie może upatrzeć sobie jakąś przekupną polityczną  świnię i samodzielnie odpłacić za to co się będzie działo. Kilka miliardów ludzi jest do odstrzału, więc nie mają nic do stracenia, a zemsta umili przesrany los.

Skomentuj