Burmistrz Kolonii zaproponowała aby kobiety, które nie chcą być obmacywane w Sylwestra, ubierały specjalne bransoletki!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Aby przeciwdziałać dorocznemu obmacywaniu i gwałceniu kobiet w Sylwestra, pani burmistrz Kolonii, Henriette Reker, zaapelowała, aby wszystkie kobiety, które nie chcą seksu z tak zwanymi "uchodźcami", rozważyły ubranie specjalnej opaski ze stosowną informacją. 

 

Jak wiadomo przed dwoma laty w Sylwestra, w kilku niemieckich miastach doszło do niezbyt chcianego "ubogacenia kulturowego" kilkuset kobiet zaatakowanych przez nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Magiczne lewicowe opaski, chroniące rzekomo przed agresją islamistów, to wynalazek szwedzki. Zaproponowano je w celu przeciwdziałania bezprecedensowej fali okrutnych gwałtów na rodowitych Szwedkach.

 

Dzięki masowej imigracji Szwecja stała się europejską stolicą gwałtów. Ten niezwykle spokojny kraj przez wdrażanie urojonych pomysłów lewicowych ideologów zmienia się na naszych oczach w europejską "Somalię", czyli państwo gdzie przemoc wobec ludzi jest czymś obecnym na porządku dziennym.

Poziom oderwania od rzeczywistości upartych lewicowych szwedzkich polityków wyznacza właśnie pomysł ze stosowaniem specjalnych "zabezpieczających przed gwałtem" opasek. Najwyraźniej lewicowa burmistrz Kolonii, pani Reker, stwierdziła, że to wspaniały pomysł na zakończenie przemocy seksualnej jakiej dopuszczają się Afrykańczycy i Arabowie.

 

Sama Reker zresztą tłumaczyła napastników, że pochodzą przecież z innej kultury i nie można mieć do nich pretensji, że obmacują kobiety, a poza tym są sobie same winne, że nie zadbały o strefę osobistą, na przykład wyciągając przed siebie rękę. Tak, to nie są żarty. Najpierw zaprosili potencjalnych gwałcicieli z kultury islamskiej, a teraz chcą temu przeciwdziałać wyciągniętą ręką i opaskami antygwałtowymi na ręce. W ostateczności zawsze zaatakowane kobiety będą mogły opowiadać swoje historie w mediach społęcznościowych, w ramach modnej od niedawna akcji #metoo dzięki której wypada potwierdzić, że padło się ofiarą molestowania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika inzynier magister

"Brytyjski rząd nie chce

"Brytyjski rząd nie chce wypowiadać się na temat traktowania głoszenia wiary chrześcijańskiej jako „mowy nienawiści” – informuje na swej stronie internetowej The Catholic Herald. Lord Ebrard Pearson podkreśla, że takie stanowisko „musi niepokoić”.Członek brytyjskiej Izby Lordów, Malcom Ebrard Pearson, zwrócił się do rządu z zapytaniem „czy chrześcijanin, który mówi, że Jezus jest jednorodzonym Synem jedynego, prawdziwego Boga, może zostać aresztowany za przestępstwo mowy nienawiści czy też jakiekolwiek inne przestępstwo, niezależnie od tego, jak bardzo obraziłby muzułmanina lub wyznawcę jakiejkolwiek innej religii?”. To bardzo ważne i istotne pytanie w kontekście interpretacji tzw. „mowy nienawiści”, którą często instrumentalnie wykorzystuje się przeciwko chrześcijanom, działaczom prolife lub osobom sprzeciwiającym się związkom homoseksualnym.Odpowiadając w imieniu rządu baronowa Charlotte Vere odmówiła komentarza na temat tego pytania, stwierdzając, że definicja mowy nienawiści nie uległa zmianie w ciągu minionych 10 lat.Zdaniem lorda Ebrarda Pearsona, odmowa odpowiedzi na to pytanie musi niepokoić. Tym bardziej, że definicja „mowy nienawiści”, gdzie kryterium stanowi to, czy dana osoba czuje się obrażona, jest bardzo niejasna i wymaga sprecyzowania. Podkreśla, że fanatyczny muzułmanin może poczuć się urażony chrześcijaństwem i wiarą, że Jezus jest jednorodzonym Synem Boga jedynego. Zauważył jednocześnie, że o ile w Wielkiej Brytanii niestety można swobodnie obrażać wiarę chrześcijańską, to z chwilą jeśli podda się w wątpliwość, czy oby na pewno islam jest religią pokoju, rozpętuje się piekło. http://www.pch24.pl/uk--czy-gloszenie-bostwa-chrystusa-jest-mowa-nienawisci--rzad-odmawia-odpowiedzi,56841,i.html#ixzz51GuGXKdr

już niedługo zabronią bycia chrześcijaninem !!!! to chyba będzie czas bestii i czipowania ?!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj