Burmistrz holenderskiego miasta domaga się deportacji córki Putina

Kategorie: 

https://www.facebook.com/s.z.Man.mskUK/photos/pb.713622688680694.-2207520000.1405965495./746492768727019/?type=1&theater

Po upadku Boeing malezyjskich linii lotniczych, w którym zginęło ponad 190 mieszkańców Holandii, burmistrz jednego z holenderskich miast wezwał, aby deportować córkę prezydenta Rosji Władimira Putina – podaje Interfax, powołując się na The Guardian.

 

Mówimy o Maszy Putin, która mieszka w holenderskim mieście Vorskhoten razem ze swoim chłopakiem, obywatelem Holandii.


Do deportacji z kraju córki Putina wezwał Pieter Broertjes, włodarz Hilversum. Pogląd taki wyraził publicznie 23 lipca w wywiadzie udzielonym stacji Radio 1.

 

Później Broertjes przeprosił za komentarz, bo uznał, że to „nie było zbyt mądre”. Tłumaczył, że wyraził taką opinię, bo ma poczucie bezradności, które dotyka wielu Holendrów.

  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika cas

Panie Putinie zapraszam córkę

Panie Putinie zapraszam córkę do mnie , udziele azylu politycznego. Polska to nie Holandia ale też będzie fajnie. W zamian prosze o rekę i stanowisko kierownicze niemusi byc w gaspromie. Wiemy że katastrofa to podmianka samolotu i trupow zprzed 3mc. A holendrzy juz mówia o ich własnym 11.09 czyli wiadomo false flag, inside job.

Portret użytkownika jarek

Ciekawie czyta się takie

Ciekawie czyta się takie raporty jak ten który zapodał @oszołom . Ktoś kiedyś wyda to jako dokument z rejonu walk ktoś napisze wspomnienia i będziemy mogli przeczytać jak tam było , by zrozumieć .
Natomiast z tego co czytamy rysuje się dość optymistyczny obraz .
Zdecydowanie lepsze wojsko i dowodzenie jest po stronie separatystów. Nie dysponując lotnictwem , ograniczonymi rezerwuarami broni ciężkiej są w zdecydowanie lepszej sytuacji , militarnej .
Zakładam że morale Separatystów jest zdecydowanie większe niż wojsk junty . Po pierwsze bronią swojego domu . Po drugie takie historie i obrazy jak pomordowani cywile , czy to w czasie ostrzału czy represji po zdobyciu tylko wzmagają opór , gdyż wśród rebeliantów krąży myśl przecież to może być moja matka , żona dziecko. To rodzi bezgraniczny fanatyzm i oddanie sprawie . Rodzi się pogarda śmierci , śmielsze działania , zdecydowanie w natarciu , to wszystko daje większe szanse na wygraną , którą tylko politycy mogą spierdolić.
Wystarczy przywdziać czarną opaskę by okazać , że nie oczekuje się litości i litość dana nie będzie .
Oczywiście wszyscy sobie zdajemy sprawę że sukces można osiągnąć pełen bądź połowiczny . Pełen będzie wtedy kiedy Separatyści obalą władzę kijowskie junty . Niestety na chwilę obecną mają za małe siły do podjęcia większej ofensywy . Sukces połowiczny który bardziej wydaje się , będzie miał miejsce . To tak długie trwanie na posterunku , aż kiedy kurwy się dogadają ( politycy ) . Będziemy mieć dwa państwa Ukrainę i Noworosję inny dialog nie może mieć miejsca , gdyż będzie to zdrada za którą trzeba będzie zapłacić .

Jeszcze jedna kwestia . Z powyższego raportu z dnia walk widać , że w najbliższych dniach będziemy mieć dość sporą grupkę jeńców ukraińskich . Trzeba to wykorzystać propagandowo. Zakładam , że na obecnym etapie walk , nikt już nie oddaje synów matkom które po nich przyjechały . Więc mam pytanie co z jeńcami robią separatyści ? Czy mają już jakiś obiekt zaadoptowany pod obóz na terenie republiki, czy oddają do Rosji , czy kula w potylice ?
Można by co znamienitszych oprawców Ukraińskich ponabijać na pal tuż przed frontem ukraińskiego ataku , z odpowiednią adnotacją wycięta bagnetem na piersi . Co niektórzy by się zastanowili np nad tym czy wystrzelić rakiety na osiedle mieszkalne . Łapać , np. żołnierzy z obsługi systemów "Grad" i tak ich traktować , to by odniosło odpowiedni skutek . Ale też obróciło by się - w pewnym , międzynarodowym sensie - przeciwko nam . Ponieważ ludziki na zachodzie nie doświadczyły od wchuj czasu okrucieństw wojny byłyby w pełnym szoku widząc obrazki człowieka , nabitego na pal . Kiedy w tym ciotowatym społeczeństwie pedofil morderca wychodzi po 25 latach więzień na wolność , to byłby szok który mógłby wymusić interwencje. Morale Ukraińców na dzień dzisiejszy podtrzymywane jest za amerykańskie $ , z tym , że szeregowy chuja z tego ma . Trzeba wykorzystać różnice między oficerami , a szeregowymi . Trzeba przeciągnąć i zacząć opłacać podoficerów. Oni mogą stać na czele ewentualnych buntów . Trzeba też nad pozycjami ukraińskimi rozrzucać ulotki ze zdjęciami cywilnych ofiar bezmyślnego ostrzału z tekstem : To mogłaby być twoja matka .
Trza siać zwątpienie w szeregach Ukraińców . Tak kiełkuje klęska

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23049&postdays=0&postorder=asc&start=325

Portret użytkownika 85r

Putin tak jak stalin do

Putin tak jak stalin do usunięcia bo elicie żydowskiej modlącej się do piramidek zaczął zagrażać. Rosja według ich planów ma być podzielona na 30-40 krajów a ludność zmniejszona do 15-50 milionów. Ale na razie ich plany zastopował putin. Który ma nie łatwy orzech do zgryzienia bo większość stanowisk w jego państwie zajmują żydzi jak za stalina. A niema odpowiedniej kadry kierowniczej by ich zastąpić od razu. Żandarm światowy przez nich stworzony w postaci usa jest wykorzystywany do destrukcji rosji ale jak na razie z marnym skutkiem i chyli się ku upadkowi gospodarczemu. A w planach mają też podział tego usa na mniejsze państwa żeby nie stanowił dla nich zagrożenia. Chiny prawdopodobnie planują wytruć jakimś wirusem.
https://www.youtube.com/watch?v=ymqBXj1-OKA

 

Portret użytkownika Takitam

A co to miłe dziewczę

A co to miłe dziewczę zawiniło ???. Tatusiowi przecież nie doradza. Nie wiem czy to dla niej szczęście czy nieszczęście mieć takiego ojca, przecież teraz będzie miała piekło z życia. Burmistrz miasta powinien trzymać emocje na wodzy - jest osobą publiczną. Jak jej włos z głowy spadnie to tata nie popuści...

Skomentuj