Bunt nielegalnych imigrantów we Włoszech. Domagają się 1500 euro kieszonkowego, apartamentów i najnowszych konsol do gier

Kategorie: 

Źródło: kadr z Twittera

We Włoszech, w Katanii doszło do buntu migrantów. Domagają się oni kieszonkowego na poziomie 1500 euro miesięcznie, apartamentów 5 gwiazdkowych i najnowszych modeli konsol. Czarnoskórzy młodzieńcy są rozczarowani i wściekli, że w Europie nie przyjmuje się ich tak jak im obiecywano. 

 

Namawiając ich do ruszenia na Europę przekonywano ich, że czekają na ich pieniądze bez pracy, luksusowe mieszkania, samochody i chętne do współżycia seksualnego Europejki. Ponieważ rzeczywistość wygląda nieco inaczej, u tych młodych ludziach z Afryki, narasta frustracja, której upust dają protestując. 

Konstruktorzy nowego ładu w Europie, gorliwie wspierają migrację z Afryki i Azji. Tłumaczone jest to potrzebami rynku pracy. Okazuje się jednak, że w zdecydowanej większości, migranci nie przybywają do Europy po pracę tylko po pieniądze i wcale się z tym nie kryją. 

 

Niewątpliwie status przybyszów w Europie jest specjalny i nie jest przesadą twierdzić, że wręcz stoją ponad prawem. Na przykład ostatnio francuski sąd uniewinnił migranta od zarzutu gwałtu stwierdzając, że tam skąd pochodzi nie ma czegoś takiego jak gwałt, bo jest to normą kulturową, w związku z tym nie rozumiał on, że popełnia przestępstwo. Zgwałcona kobieta próbowała potem popełnić samobójstwo. Takich historii jak ta są setki i mają miejsce w wielu postępowych krajach, które otworzyły drzwi szeroko dla migracji. 

Wraz ze wzrostem liczby przybyszów z Afryki i Azji w Europie problem nierównego traktowania miejscowych i najeźdźców będzie narastał. Przyzwolenie na dokonywane przez nich przestępstwa zemści się w ten sposób, że przez poczucie bezkarności, będą oni coraz brutalniejsi, co zresztą ostatnio obserwujemy.

 

Jedyny pomysł jaki mają władze podbijanych przez migrantów krajów zachodnich, to płacić im pieniądze za spokój i walczyć z wszystkimi miejscowymi, którzy widząc rozwój sytuacji krytykują takie podejście, co jest domyślnie nazywane mową nienawiści i rasizmem. W tych przypadkach sądy europejskie sa wyjątkowo surowe.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Cały ten news to fake. Ma za

Cały ten news to fake. Ma za cel sianie nienawiści i dezinformacje. (Źródło cytat z autotranslatora)

http://m.ilgiornale.it/news/2018/11/21/non-paghiamo-per-lautobus-migranti-in-rivolta-contro-i-tagli-di-salvin/1605259/
Finansowanie cięć w schronisku wśród osób ubiegających się o azyl, którzy nie mają za co płacić za bilety komunikacji miejskiej,które zawsze były darmowe, oraz obcięcie stawek żywieniowych w schronisku.Wśród emigrantów znalazło się także 80, którzy uzyskali już zezwolenie na pobyt, ale żądają pieniędzy, aby dotrzeć do wybranych miejsc pracy .Emigranci stali się obiektem masowej formy protestu z powodu cięć w zasobach udostępnionych im przez państwo, poczynając od kwestii transportu, do wyżywienia.Z tego powodu setki Afrykanów wyszło na ulice.

Portret użytkownika konservaTor

Co do przybyszów z

Co do przybyszów z egzotycznych krajów – może wyszli z dżungli, czy koziego pastwiska, ale dżungla i kozie pastwisko z nich nie wyjdzie nigdy. Tak więc latanie z nożami, które uprawiali w swoim rodzinnym kraju z radością przenoszą do nowej ojczyzny.

Portret użytkownika dobra rada

No co ty powiesz?

No co ty powiesz?

To może niech się wezmą do jakiejś roboty?

Ale zaraz, ty piszesz, że nie mogą dojechać do pracy. To co ku...wa, za darmo pracują? Jakoś pracujący europejczycy obywają się bez zasiłków. Więc weź niepie..ol.

Portret użytkownika hs100

Dobrze, artykuł to fake,

Dobrze, artykuł to fake, emigrantom źle się tutaj dzieje i są niezadowoleni, trzeba ich żywić i utrzymywać w obozach, dawać kieszonkowe i zapewniać rozrywkę.  Nie znają języka i nie mają kwalifikacji  do pracy z wyjątkiem tej najprostszej do której i tak sie nie garną. 

No to jest najprostszy spsób na rozwiązanie tej sprawy: niech wyp..lają    tam skąd przyszli.      

Strony

Skomentuj