Brzeziński wezwał do ostrożności w ocenie sytuacji w Syrii

Kategorie: 

Zbigniew Brzeziński - foto: yidwithlid.blogspot.com

Rosjanie bardzo się liczą z tym, co mówi Zbigniew Brzeziński. Jedni uważają go za klasycznego Polaka spiskującego z Amerykanami przeciw braciom Słowianom a inni wprost stwierdzają, że nie ma w nim polskości, bo realizuje on interesy USA. Trudno się nie zgodzić z ta opinią słuchając, co Zbigniew Brzeziński mówi Rosjanom.

 

Przypomnijmy, że Brzeziński to były doradca prezydenta Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego USA. Jest on tez sowietologiem a niektórzy wypominają mu uczestnictwo w pewnej pozarządowej organizacji Davida Rockefellera zwanej Komisją Trójstronną. Teraz jednak wygłosił ocenę konfliktu w Syrii, która mogłaby paść równie dobrze z ust Władimira Putina.

 

Obwieścił, że w sprawie Syrii powinniśmy być powściągliwi, bo znaczna część populacji popiera prezydenta Assada. To zadziwiające, że amerykański dyplomata w końcu to przyznaje. Ostrzegł również, że w przypadku pochopnej decyzji w sprawie Syrii Zachód może stanąć przed "nieprzyjemnymi konsekwencjami".

 

Według niego w Syrii mamy do czynienia z lokalnymi protestami przeciwko rządowi w Damaszku a nie z wojną domowa na pełną skalę. Brzeziński zauważył, że destabilizacja Syrii nie jest na rękę nikomu, bo może prowadzić do fali konsekwencji, które wykraczają poza granice Bliskiego Wschodu. Wszystko to może doprowadzić do ogromnego międzynarodowego problemu z długofalowymi negatywnymi skutkami gospodarczymi dla Stanów Zjednoczonych.

 

Retoryka Brzezińskiego zadziwiająco przypomina tą, jaką głosi Kreml. Biorąc pod uwagę znany fakt, że jest on blisko Baracka Obamy można w tym wyczytać kierunek, jaki obejmie USA po wygranych przez Obamę wyborach prezydenckich. Niestety nie jest to kierunek korzystny dla Polski.

 

Wsparcie dla syryjskiej opozycji otwarcie deklaruje Arabia Saudyjska i inne kraje Zatoki Perskiej. Sunnici mają cel, jakim jest przejęcie władzy w regionie, ale takie "zwycięstwo" będzie w istocie początkiem nowej wojny religijnej, która wstrząśnie całym regionem a może i światem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ds

Wysatrczy trochę czasu i

Wysatrczy trochę czasu i kilku nawiedzonych zakodowanych oraz niewielkie wsparcie z zewnątrz i podobna destabilizacja jak w Syrii może mieć miejsce w Polsce. A jak wejdzie do tego bratnia pomoc to mamy sytuację identyczną jak Syryjczycy!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To, że Brzeziński nazywa się

To, że Brzeziński nazywa się Brzeziński to wcvale nie znaczy, że jest Polakiem!http://www.iluminaci.pl/bilderberg(wg http://www.rogozinscy.pl/content/view/173/76/)Rodziny szlacheckie pochodzenia żydowskiego, których herby nie są znane.Abramowicz, Adamoski, Baczewski ze Lwowa, Bergin, Bielski, Biliński, Brzeziński, Ciechanowski, Dessaw v. Dessau, Dobrowolski z Oszmian, Dobrowolski w Filundach, Dobrowolski na Litwie, Frenk, Janowski, Krzyżanowski, Kwieciński, Lutyński, Majewski, Mańkowski, Matuszewski, Niewiarowski, Nizielski, Nowakowski, Nowicki, Pawłowicz, Pawlowski, Podoski, Poziomkowski, Rosenthal - Haskiel z Warszawy, Rudnicki, Szpaczkiewicz, Sobotnicki, Szymanowski, Wierzchowski, Zilkiewicz. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tak jak gdzieś się już

Tak jak gdzieś się już wypowiedziałem... Sprawa NWO jest marginalizowana... Yen portal mało śledzi istotę prawdziwego zagrożenia ludzkiej populacji i realizuje z pasją program przygotowujący do BB i NWO...podając bzdety zagrożeń z kosmosu i UFO... KTÓRE NIE ISTNIEJĄ!

Portret użytkownika milusia

A dlaczeg masz do Obamy

A dlaczeg masz do Obamy pozytywne nastawienie? Przypuszczam ze z channelingow. Moim zdaniem osoba bedaca po "dobrej stronie mocy" nie uchwalalaby praw pozwalajacych aresztowanie osob bez podania przczyny z powodu np czestego zmieniania koloru wlosow badz nieuzywania kart kredytowych ( wedlug FBI osoby takie o potencjalni terrorysci)

Portret użytkownika Jacek

Żydowski śmieć ostrzega

Żydowski śmieć ostrzega zachód przed "nieprzyjemnymi konsekwencjami", gdyby był uczciwy to by dodał, że byłoby to przejście w stan gazowy wraz z kilkumetrową warstwą gruntu. Syrii nie ruszą, nawet komandosi kacapa (zwykli prymitywni zabójcy), za ciency w uszach. Brońcie się o bracia Arabowie przed żydowską agresią, wytłuczcie te pomioty szatana jak najwięcej.

Strony

Skomentuj