Brytyjskie władze zamierzają zezwolić na hodowanie ludzkich narządów w organizmach zwierząt

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

W ciągu tygodnia, rząd Wielkiej Brytanii podejmie decyzję o hodowaniu ludzkich narządów w organizmach zwierząt – głównie owiec i świń. Według brytyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, korzyści przewyższają ryzyko związane z tą metodą.

 

Narządy ludzkie będą wytwarzane w celach medycznych. Zwierzętom zostaną zaszczepione zarodki, które zawierają zarówno zwierzęce, jak i ludzkie DNA. Nowa metoda może niemal natychmiast rozwiązać problem niedoboru dawców serca, wątroby i nerek. Doświadczenia na zwierzętach, w których rosną ludzkie narządy, prowadzone są od dawna w Stanach Zjednoczonych, ale tam pozyskiwane są tylko do celów badawczych. Obrońcy praw zwierząt skrytykowali te eksperymenty, pisze The Telegraph.

 

I nie chodzi tylko o to, że owce i świnie będą cierpieć. Niektórzy eksperci uważają, że ludzkie DNA, które otrzymają zwierzęta, będzie mutować w kierunku rozwoju inteligencji, co rodzi poważne obawy. Problem przeszczepiania narządów nasiliły się w ostatnich latach w Wielkiej Brytanii. Zgodnie z prawem krajowym, krewni zmarłego mogą zakazać używania narządów do transplantacji, nawet jeśli wcześniej było to autoryzowane przez dawcę.

Ponadto, lekarze coraz częściej mają do czynienia ze wzrostem niskiej jakości narządów do przeszczepów. Eksperci przypisują to starzeniu się społeczeństwa i coraz częściej występującej nadwadze.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Waldorfus

Lekarz Bestia spod matki

Lekarz Bestia spod matki świni

„Brytyjskie władze zamierzają zezwolić na hodowanie ludzkich narządów w organizmach zwierząt” – brzmiał tytuł artykułu.

Na świecie, w już dość wysokim zaawansowaniu realizowane są badania nad wydrukiem poszczególnych narządów – w tym serca –  na drukarkach 3d, z użyciem komórek pobranych od pacjenta; czy są to komórki macierzyste, czy już ukierunkowane rozwojowo komórki to jest inna sprawa, w każdym razie oba typy tych komórek, tak czy inaczej mogą być wykorzystane do odtwarzania narządów człowieka za pomocą drukarek 3d: http://www.otwarteklatki.pl/drukarki-3d-nadzieja-dla-zwierzat/

Ale to co jest opisane w art., to pójście na łatwiznę, gdzie jak zwykle kosztem etyki wygrywa ekonomia; ekonomia zdehumanizowanej żydowskiej kultury, która w dalszej konsekwencji spowolni rozwój technologi 3d – wydruku narządów.

A propaganda, przyzwyczaja społeczeństwo do „głupiej i złej świni” z którą można robić sobie co się chce.

„(...)I nie chodzi tylko o to, że owce i świnie będą cierpieć. Niektórzy eksperci uważają, że ludzkie DNA, które otrzymają zwierzęta, będzie mutować w kierunku rozwoju inteligencji, co rodzi poważne obawy.(...)” – pisało w art.

– Jasne niech sobie te świnie cierpią! – do psychopatów świętych...

Nie wiem jaka ona by musiała jeszcze być, ta inteligencja – świń czy ludzi? – żeby człowiek nauczył się ją zestawiać z głębią cierpienia i zdolnością do samoświadomości istnienia. W telewizji mejstrimowej nikt nie powie Państwu o inteligencji świń; o testach na inteligencję; min t. zw. teście lustra – w którym świnia, w odróżnieniu od psa, rozpoznaje swoje oblicze, o świniach grających na gitarze razem z ich opiekunem, o teście na inteligencję w którym świnia za pomocą dżojstika bawi się grą komputerową; o tym że w krajach cywilizowanych świnie żyją wraz z ich opiekunkami pod jednym dachem –  https://www.youtube.com/watch?v=u9wtBWuKNG4 – jak człowiek z psem, i o tym że świnia jest najinteligentniejszym ssakiem zaraz po delfinie, zostawiając, psy domowe, i wszystkie inne psy w tyle – pod tym względem. Propaganda Nowego Porządku Świata, przyzwyczaja społeczeństwo do okrucieństwa; a ta anglosaska jest w tym wyjątkowa: gdy przypomnimy sobie ich faszystowski kolonializm, kiedyś podobnie jak dziś te świnie – ludzi dzikich traktowali jak dziś zwierzęta. Może w tym uczynili jakiś postęp? W każdym razie, co  im pozostało, to pojęcie cywilizacja, rozumiane jako etykieta.

Nigdy nie dam sobie wmówić że zwierze zostało po to stworzone przez Boga żeby człowiek mógł je – w ogóle wykorzystywać jako przedmiot – a co dopiero wykorzystywać z takim bestialstwem. Może – rzeczywiście wierzymy w jakiś zupełnie dwóch różnych od siebie Bogów?...

W każdym razie: Precz z waszymi prowincjonalnymi normami społecznymi: świętoszki; mające czelność nazywać siebie chrześcijanami. Czas wprowadzać prawdziwą cywilizację; cywilizację w której człowiek żyje razem ze zwierzęciem jak przyjaciel, i razem z nim cierpi gdy ten np. choruje: https://www.youtube.com/watch?v=uAqyPrKgiJM
Bóg który nakazuje tak myśleć, tak postępować jest prawdziwym Bogiem. A ten Wasz – którego Wy nazywacie Bogiem – z waszym pysznym  „czyńcie sobie Ziemię poddaną” – z tego co widać i słychać w waszych konserwatywnych mediach, najpewniej zmyślonym Bogiem; zmyślonym na potrzeby bestii o nazwie człowiek.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Akamai

No nie! Czy ci ludzie pozbyli

No nie! Czy ci ludzie pozbyli sie już całkowicie rozumu. Ja wiem, że naukowcy to specyficzny rodzaj ludzi. Czasem się nawet mówiło, że uczelnia to przytulisko dla idiotów. Ale to ich nie usprawiedliwia. Wiadomo skąd idzie inspiracja. To znaczy rozkazy. Ale teraz to już przegięli. Są pewne granice etyczne i moralne. Są granice tolerancji i wytrzymałości. I są granice, których przekraczać nie wolno. Teraz już wiem, że tego wariactwa nie powstrzyma już żadna ludzka siła. Był wybór, ale teraz już go nie ma. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Euzebio Rodriquez Sanchez

Akamai wyjaśniam: O czym

Akamai wyjaśniam: O czym mówi   cytat:
"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem
Syna Człowieczego".
Sens mówi więcej niż słowa.
Przed potopem też były katastrofy naturalne,
były, są i  będą.
Teraz są wzmacniane przez HARP, CERN i inne.
Ale Potop był z innego powodu:
Z powodu tworzenia hybryd,
ingerowanie/psucie DNA,
potomstwo kobiet i upadłych aniołów
(prawdopodobnie plemie żmijowe),
system życia sodomy.
Dlatego właśnie był Potop.
Co dziwne nie jest to właśnie teraz
współcześnie powtarza się identyczna sytuacja,
następują powtórnie wszystkie przesłanki.
Włącznie z intensywnoścą UFO-
jest to manifestacja demonów-
upadłych aniołów, także materialna.
Jest ich 200-tu, znane są nawet ich imiona.
To oni stoją za kulisami i chowają się,
dlatego nie mówią o nich w TV,
i dlatego lemingi o nich nic nie wiedzą.
Uprowadzają ludzi,eksperymetują,klonują,
tworzą hybrydy, swoje potomstwo,
oraz swoje nowe ciała.
To jest właśnie powód dla którego
wkrótce nastąpi to,
o czym wspomniałem na wstępie.
Więc nie martw się, bo
koniec eksperymentów jest bliski,
mówią o tym znaki,
których tylko głupcy nie widzą,
choć mają oczy.
Np. youtube:
"Wiadomości czasów końca". Miłej lektury.

Skomentuj