Brytyjskie władze kończą walkę z koronawirusem i zapowiadają życie z COVIDem

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson, poinformował że rząd tego kraju, chce „odejść od ograniczeń prawnych” i pozwolić ludziom na podejmowanie własnych świadomych decyzji dotyczących życia z wirusem. Zgodnie z zapowiedziami, potwierdzenie zniesienia ograniczeń, nastąpi dopiero 12 lipca.

 

Jeśli wierzyć deklaracjom premiera Wielkiej Brytanii, już 19 lipca, formalne ograniczenia kontaktów społecznych i nakaz noszenia masek na twarzy zostaną zniesione. Rząd przestanie również instruować ludzi, aby pracowali z domu, jeśli będzie to możliwe. Pozostawi to pracodawcom swobodę sprowadzania pracowników z powrotem do biur.

Brytyjski rząd, prowadzi jedną z najdłuższych blokad na świecie. Zniesienie ograniczeń dla Anglii, było prowadzone w serii kroków, które rozpoczęły się od ponownego otwarcia szkół w marcu. Czwarty i ostatni etap został opóźniony w zeszłym miesiącu, aby zapewnić czas na zaszczepienie większej liczby osób.

Warto przypomnieć, że niedawno bardzo podobną decyzję ogłosiły władze Singapuru. To azjatyckie państwo-miasto postanowiło skończyć z kwarantanną i codziennym podawaniem statystyk dotyczących zachorowań. Od niedawna, COVID-19 jest tam traktowane na równi z grypą i innymi chorobami endemicznymi. "Nowa normalność" w edycji Singapurskiej, będzie jednak wymagała, aby przed pójściem do pracy, mieszkańcy tego państwa poddali się testom na COVID-19.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika kris001

Jeśli pandemia koronawirus

Jeśli pandemia koronawirus Wuhan (CoVid-19) rozpoczęła się od „przypadku”, to z pewnością był to szczęśliwy zbieg okoliczności dla globalistów. Wszystko, co pandemia przynosi, idealnie pasuje do najwyższych priorytetów agendy globalistycznej.

Rozważ następujące myśli:

- Pandemia koronawirus jest obecnie na drodze do zarażenia 60–80% światowej populacji i zabicia do 15% osób zakażonych. Zachowawczo, mogłoby to zabić do pół miliarda ludzi (500 milionów ludzi). Jeżeli tylko globaliści mają to w planie.

- Wszystkie rządy na świecie ulegają globalistom, wykupując niebezpieczne szczepionki, dopłacając do niebezpiecznych leków itp. Zwalczanie osób starszych pomaga rządom zachować funkcjonalną wypłacalność. (Żaden rząd nie ma żadnego pożytku z emeryta. Jedynie oddawanie głosów na wybraną partię). Należy pamiętać, że ten wirus zabija osoby starsze, pozostawiając przy życiu obywateli w wieku produkcyjnym, aby mogli dalej prowadzić fabryki, płacić podatki i finansować „plantacje podatkowe”, które fiskalnie karmią rządy.

- Pandemia pozwala rządom ogłosić stan wojenny, wprowadzając kwarantanny wymuszone bronią palną, obowiązkowe szczepienia i zabieranie dzieci od rodziców, którzy nie zgadzają się z tyranią medyczną. To spełnienie marzeń dla CDC i branży szczepionek.

- Pandemia pozwala Big Tech usprawiedliwić całkowitą cenzurę tzw. „antyszczepionkowców”, którzy będą oczywiście natychmiast obwiniani za każdą infekcję i każdą śmierć.

- Załamanie gospodarcze, które teraz jest nieuniknione ze względu na skutki pandemii w globalnym łańcuchu dostaw, zatuszuje wszystkie fałszywe pieniądze drukowane przez banki centralne i zrzuci winę za upadek gospodarczy na wirusa zamiast kłamliwej polityki pieniężnej. Globalna gospodarka zmierza w kierunku apokalipsy upadku długów, ale teraz rządy mogą twierdzić, że „wirus to zrobił”.

- Jeśli zdołają sprawić, że wirus rozprzestrzeni się wystarczająco szybko, globaliści mogą nawet załamać gospodarkę USA, jak i gospodarkę każdego kraju.

Nie popełnijcie błędu, ta epidemia koronawirus CoVid-19 Wuhan jest niemal idealną bronią przeciwko ludzkości, która utrzymuje globalistów u władzy, a nawet zwiększa ich tyranię w skali globalnej.

Nie wolno doprowadzić do tego, aby warszawski rząd dostał możliwość takiej tyrani obywateli, jaką ma partia chińska w wielu miastach Chin.

Na wielu wideach widzimy, dziwne grupy chodzące z bronią po wyludnionych miastach. Chińczycy są terroryzowani, mają zakaz poruszania się i wyjazdu z miasta.

Nie możemy na to pozwolić, aby ten sztucznie wywołany scenariusz, rozprzestrzenił się na Polskę.

Dobra informacja jest taka, że chiński rząd dopuścił tzw. amerykańskich naukowców. Prawdopodobnie jest to oznaka uspokojenia sytuacji.

Równie dobrze, można wyobrazić sobie sytuację, że tego wirusa wywołały te same amerykańskie korporacje, które wdrażają system punktów (NWO) w Chinach. Być może testowali zachowania, system, formę zarządzania itd.

Portret użytkownika Kwazar

Ktoś tam się u nich

Ktoś tam się u nich najwyraźniej wkurzył po przeanalizowaniu danych. Postanowili więc żyć z Covidem jak z grypą. Ta ostatnia w jakiś cudowny sposób zniknęła więc jeden problem z głowy.

Portret użytkownika ​euklides

Skoro tak to 190 k.k. na tych

Skoro tak to 190 k.k. na tych, którzy nielegalnymi groźbami wymusili na ludziach różne zachowania ze szkodą dla nich

§ 1."Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."

I radzę się nie pie...ć tak jak oni nie pie..li się wami. Życie nauczyło mnie, że dobre serce należy zachować dla dobrych ludzi, a k...y należy tępić z całą siłą, bo ku..a zawsze będzie ku..ą i zawsze będzie dążyć do niszczenia nie tylko Ciebie, ale i innych. Zrób to dla społeczeństwa i tęp ku..ę wszelkimi sposobami, nawet śmiesznymi poliniakowymi sądami jeśli mogą się na coś przydać.

Portret użytkownika wojna.INFO

WIosną podsłuchano premiera

WIosną podsłuchano premiera brytyjskiego jak powiedział:

"Jak będzie kolejna fala to wybiorę trupy na uliacach. Zbieram baty niezależnie od tego co robię, a trupy na ulicach mniej obciążą budżet".

Czyli robi to co zapowiedział.

Portret użytkownika Ruchomy Cel

PLANdemia Na Giełdzie? 

PLANdemia Na Giełdzie? 

Zarządzający Akcją "Pandemia" Na Żywo "inwestują" (spekulują) na giełdzie papierów wartościowych spadki lub wzrosty cen, "przewidywanych" odpowiednio do wydawanych swoim propagandzistom (politykom) poleceń i "rozporządzeń". 
Bo jeśli nawet... to kto im coś udowodni?

Portret użytkownika Miecz

To ma sens. Jeżeli

To ma sens. Jeżeli szczepienia będą faktycznie negatywnie wpływać na zdrowie, więc jest to czas kiedy wycofując się z ograniczeń i testrykcji "przekazując odpowiedzialność" . Bedą mogli śmiało mówić to wasza wina, źe umieracie.... Ale wszystkie wczesniejsze dzialanią rządów zaczna przynosic efekty Smile
Przewrotne to ale pewnie zadziala na owieczki...

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika n

Właśnie obejrzałem mecz na

Właśnie obejrzałem mecz na Wembley.  Bardzo dużo przyjezdnych z Wloch i Hiszpanii, trochę miejscowych na trybunach. NIGDZIE ani na ławce rezerwowych, szkoleniowców ani na trybunach nie widziałem  szmat na twarzach, ludzie chcą sie wreszcie zachowywać normalnie. 

Odwrotnie jak w tym porąbanym kraju Polin, tutaj do osiedlowego sklepu po bułki lepeij zakładać szmatę bo zaraz  przyczepi się  jakiś debil, najczęściej emerytka z misją poprawności telewizyjnej i pouczania innych.  Personel już nawet nie reaguje i sami chodzą bez szmat.  Co za głupie i wredne społeczeństwo.

Strony

Skomentuj