Brytyjskie służby i media, starają się nie informować, że zamachu w Londynie dokonał islamista

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Brytyjskie służby i media konsekwentnie ukrywają fakt, że wczorajszy zamach terrorystyczny został dokonany przez islamistę. Zamiast nazywać sprawy po imieniu, w przekazach dominują ogólniki, a słowa Islam i terroryzm raczej nie padają w jednym zdaniu.

 

Początkowo, gdy jeszcze nie było wiadomo co zdarzyło się wczoraj przed brytyjskim parlamentem, podano informację, że napastników jest dwóch i podkreślano, że jeden z nich był biały. Jednak ani słowem nie skomentowano jakiego koloru skórę miał zastrzelony terrorysta. Nie wspomniano też, że na zdjęciach widać, iż miał tak zwaną mahometańską brodę, co ewidentnie wskazuje, że był gorliwym muzułmaninem. Tego typu informacje są z jakiegoś powodu trzymane w tajemnicy, za to kłamstwo, że drugi napastnik, którego nie było, jest biały, przetwarzane było przez wszystkie możliwe media jako rzekomy dowód na to, że to nie islamski terroryzm znowu uderzył.

Zamachowiec z Londynu - źródło Twitter

Polityczna poprawność niczym rak niszczy zachodnie społeczeństwa i sprzyja postępom w islamizacji tamtych społeczeństw. To dlatego po wczorajszym zamachu terrorystycznym w Londynie, podczas którego śmierć poniosły 4 osoby, nie zdobyto się na nazwanie faktów poprzez oczywiste stwierdzenie, że był to kolejny przypadek islamskiego terroryzmu. Zamiast tego media opowiadają wciąż o bezosobowym napastniku "inspirującym się międzynarodowym terroryzmem".

Fala wesołości po ataku na profilu arabskiej telewizji Al Jazeera - źródło: Facebook

Brytyjscy politycy z kolei, opowiadają banały o ataku na ich wartości, który potępiają. Za to muzułmański burmistrz Londynu, Sadiq Khan, już kilka miesięcy temu stwierdził, że zamachy to coś normalnego i w dużych miastach trzeba się do nich po prostu przyzwyczaić. Jak widać na poniższym wymownym obrazie, islamiści na Wyspach wzięli sobie to do serca i nie przejęli się atakiem ich pobratymca na niewiernych. Policja poinformowała, że zna tożsamość sprawcy ale z jakiegoś powodu jej nie ujawnia. Zwykle dzieje się tak właśnie gdy ataku dokonał muzułmanin. Jednocześnie potwierdzono prawdopodobną religijną inspirację sprawcy.

Usiłując jakoś zapanować nad mocą przekazu, opisuje się też ten zamach używając dziwacznego określenia - "incydent terrorystyczny". Czyli jeśli islamista powoduje, że wraz z nim jest 4 zabitych i 40 rannych ( w tym jeden Polak), to nie jest to zamach? A co to według nowomowy jest incydent terrorystyczny? Prawdopodobnie to jakieś "niegroźne morderstwo", o którego sprawcy, ze względu na inny od białej, kolor skóry, nie wolno już na zachodzie swobodnie mówić.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo

Co ty bredzisz admin, od

Co ty bredzisz admin, od początku podawano że to zamach terro. Dzisiaj podano dane osobowe.

Po co kłamiesz? i to po raz kolejny. Ciekawe ile prawdy zawierają inne twoje artykuły..zawsze brak źródeł. 

Portret użytkownika Londynczyk

Nieprawda! we wszystkich

Nieprawda! we wszystkich brytyjskich mediach mowia o ataku terrorystycznym, o tym, ze sprawca byl jeden (nikgdzie nie pisali, ze dwoch, co za bzdura), ponadto podaja informacje, ze za zamachem stoi ISIS. Policja prosi media, zeby nie podawala danych personalnych zmachowca,aby znalezc pozostalych winnych, w dodatku w nocy aresztowali 10 osob. Skad te bzdury wysysacie? Z palca u stopy?

Portret użytkownika A K

Pozwole sobie zapytać stałych

Pozwole sobie zapytać stałych bywalcòw: kogoś z Was to jeszcze dziwi?... Prosze mnie zle nie zrozumieć, ale mam nadzieje że tak zwany "dzień X" nadejdzie jak najszybciej. Moze gdy zapłonie kilka eurogejskich stolic i kilka wiekszych miast, ludzie w końcu zrozumieją, że z radykalnym islamem nie ma dyskusji... Oni rozumieją tylko siłę, i siłowo trzeba to bedzie rozwiązać. Jak już tu kiedyś pisałem, rozwiązać ten "problem z islamistami" gejropa bedzie mogła dopiero gdy biali chwycą za broń. Niektòrzy z Was powiedzą że to ostateczność chwycić za broń, moim zdaniem ( i wielu moich znajomych, zaznajomionych z tematem ) to w chwili obecnej jedyna droga, na jakiekolwiek inne działania jest już po prostu za późno... Arabusów i murzynów jest za dużo, oni nie dadzą sie deportować i bedą walczyć. Dla nich i dla Nas to bedzie walka o wszystko, o nasze domy, kobiety i o nasze życie

Pozdrawiam ludzi zdrowo myślących Smile

Portret użytkownika Olaf

Uśmiać się można jak w

Uśmiać się można jak w Polskiej telewizji piętnuje się dowódcę Axela, który zleca działania swoim pracownikom. Dlaczego? Bo Kurski robi to samo ze swoimi w TVP, a jka ktoś staja okoniem to ląduje z wilczym biletem na bruku i tylko zachodnie media mogą go przyjąć do pracy. Media już dawno nie służą sobie tylko innym. W sumie to chyba z chwolą narodzin...Kiedy pewien Żyd wział do ręki gazetę stwierdził, że nie potrzeba Izraelowi jest armia...wystarczy gazeta. Nie znano wówczas telewizji ani radia...Dzisiaj można tylko przypuszczać, że skoro tak bardzo spodobała im się gazeta jako środek wojowania, to dzisij telewizja i radio z pewnością też. Ludzie powinni skierować swoją uwagę w media niezależne, te z początku też będą w mierę niezależne ale do czasu. Polityka ma długie, brudne łapy...zaraz znajdzie się ktoś kto sypnie i ozłoci redakcję, wzniesie na piedestał tytuł, zwilni wszystkich i zatrudni swoich - Tomaszów Foxów itp.

Strony

Skomentuj