Brytyjskie dzieci w szkołach i przedszkolach narażone na ekstremizm

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Wielka Brytania może zostać w szybkim tempie opanowana przez muzułmanów i zamienić się w państwo islamskie. Już teraz brytyjski system nauczania jest zagrożony i poddawany radykalnym zmianom. Wszystko zaczęło się od operacji "Koń Trojański", czyli programu islamizacji szkół w tamtym kraju.

 

Muzułmanie chcą opanować brytyjskie szkoły, krok po kroku, zyskując wpływy w radzie rodziców, pozbywając się nauczycieli i umieszczając tam "swoich" a ostatecznie wprowadzać zmiany w systemie edukacji. Niektóre szkoły zostały już przejęte i dokonuje się tam przemian na wzór islamski. To dlatego w ostatnim czasie premier David Cameron powiedział, że brytyjskie dzieci narażone są na ekstremizm i należy promować brytyjski system wartości.

 

W szkołach tych dokonuje się podziałów na płeć, panuje tam "kultura strachu i dyskryminacji" a uczniowie mogą zostać tam zradykalizowani. Muzułmańscy nauczyciele stwierdzili niedawno, że śmierć brytyjskiego żołnierza Lee Rigby'ego na ulicach Londynu oraz zamach terrorystyczny w Bostonie jest kłamstwem i celowym atakiem na Islam.

 

Departament Edukacji w Wielkiej Brytanii ostrzegł, że nawet dzieci w wieku trzech lat narażeni są na ekstremizm. Problem dotyczy więc nie tylko szkół ale też przedszkoli i żłobków. Stwierdzono, że należy bardziej promować uprzejmość, brytyjskie obyczaje i zwalczać negatywne postawy i stereotypy. Różne środki zostaną przedyskutowane we wrześniu a w przyszłym roku zostaną wdrożone.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika o

Nie ma to znaczenia czy

Nie ma to znaczenia czy tworzy sie nastroje antysemickie czy antysyjonistyczne czy antyislamskie. To tylko miks polityki z religijnoscia. Juz dawno temu powinnismy jako cywilizacja dojsc do tego,ze wszelkie nagonki doprowadzaja do krzywdy niewinnych ludzi, ktorzy niechcacy pasowali do obrazka wymyslonego wroga do likwidacji. Swiadomosc, nawet najwieksza, spisku dziejowego nie usprawiedliwia nienawistnych nagonek jakie pojawiaja sie tu w komentarzach. Jezeli wiekszosc bywalcow tego portalu to antysyjonisci, to dlatego czujac sie swobodnie wsrod swojakow dajecie upust swojej nienawisci i trudno jest Wam zalapac blad myslenia. Swoimi nieuswiadomionymi ekstremizmami rozprzestrzeniacie nastroje wojenne i przez to inni mysla, ze to jest sytuacja prawidlowa, normalna. Ej Wy antysyjonisci! Wyzywajac, krytykujac swojego zgeneralizowanego (uproszczonego) wroga niczego dobrego nie robicie. To sa czcze gadki. Jezeli chcecie zrobic cos dobrego i nie dopuscic do depopulacji to zabierzcie sie za cos produktywnego. Na razie tak sie tu rozpedziliscie w slepej nienawisci do wyimaginowanego wroga, ze jakby zamienic kilka powtarzanych w kolko slów na fraze "ko" to gdakalibyscie jak kury.......

Portret użytkownika LordZuku

Kroluj nam Chryste i Maryja

Kroluj nam Chryste i Maryja zawsze Dziewica!!!
Satanizm jest religia, jesli sie nie Wielbi Boga w Trocjy Jedynego to wszystko inne prowadzi do szatana. Klamstwo szatana i jego poplecznikow jest ogromne. Tam gdzie nie ma Milosci Prawdy Jezusa Chrystusa tam jest zly ktory i ciebie zwiodl.
Pozdrawiam Maciej Z syn Henryka
Szczesc Boze

Portret użytkownika o

Szanowny Panie @kp! Co jest

Szanowny Panie @kp! Co jest polskiego w RZYMSKO KATOLICKIM CHRZEŚCIJAŃSTWIE? Polacy już chcieli kiedyś odrzucić obcą i niebezpieczną religię organizując Reakcję Pogańską. Nie udało się ponieważ powstający już wtedy Bank Watykański miał zbyt wielkie wpływy. Nie ma czegoś takiego jak polska religia. Jest indoktrynacja totalna, która trwa już tak długo, że nawet antysemici nie dostrzegają tego, że czczą żydowskiego Boga. Ja nie mam nic przeciwko Żydom nawet takim jak Maryja, Jezus czy Jan Chrzciciel. Jednak nie czczę ich i nikt mi nie wmówi, że byli Polakami.

Portret użytkownika kp

Z opinia o kk sie zgodze bez

Z opinia o kk sie zgodze bez dyskusji,ta instytucja sila wtargnela dawno temu w nasza przestrzen kulturowa niszczac wszystko co slowianskie na swej drodze.Trudno,czasu nie cofniesz, dobrze ze wolno chociaz wymieniac podobnymi opiniami bez ryzyka ze sw.inkwizycja leb utnie.Ale to nie jedyna sila ktora niszczy nasza tozsamosc narodowa.Pomyslisz ze przesadzam ale polska byla juz w tym punkcie bo historia właśnie zatoczyla koło.Pozdrawiam.

Portret użytkownika o

Wpisy, które tu się pojawiają

Wpisy, które tu się pojawiają są przerażające. Nawet nie dostrzegacie, że sami wyrażacie tu swoje ekstremistyczne tendencje... Nienawiść do innych nic nie daje a szkoła powinna być wolna od wszelkich religii. Indoktrynacje są pralką dla mózgów i ewidentnym ogłupiaczem. Na koniec istotna uwaga! Zapamiętajcie raz na zawsze, że zarówno katolicka jak prawosławna jak i islam, wszystkie są identyczne bo opierają się na starym testamencie! Każda jest po prostu sektą, która wyszła z żydowskich tradycji. Wszyscy walczycie ze sobą nawzajem a tak naprawdę czcicie to samo. Wasza walka nie wróży niczego dobrego. Sposób myślenia jaki się z Was wylewa jest zapowiedzią globalnej wojny religijnej. To zguba ludzkości i totalny bezsens.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Otóż trudno przeciętnym

Otóż trudno przeciętnym ludziom zrozumieć globalny, syjonistyczny plan.
Oczywiście zachęcani do  zaludnienia Europy wyznawcy Islamu przez globaistyczne ( czytaj syjonistyczne) rządy Europy mają jeden skuteczny cel...
 Skonfliktować społeczeństwo bo jest to nieuchronnie pewne..
Znamienne jest to, że judaizm jest ... bezkonfliktowy...
 Oczywiście wszystkie religie powstałe na bazie żydowskiej baśni zwanej Biblią są w połowie prawdziwe i w połowie kłamliwe, przez co stanowią kłamstwo doskonałe...
Nie dla naszego zbawienia jednak, lecz zagłady...

Portret użytkownika o

Rasistowskie, antysemickie i

Rasistowskie, antysemickie i inne takie wpisy, które tu się pojawiają są niepokojące... Nic nie sposób na to poradzić, ale przekrój opinii jakie tu odnajduję daje bardzo niedobre prognozy na przyszłość. W większości tego co wylewa się z Waszych głów zapowiada tendenciję do wielkiej światowej wojny religijnej... Wszystkie typy ekstremizmów są niebezpieczne i żadna to różnica, która z religii przejmuje szkoły. Zapamiętajcie raz na zawsze, że prawosławna, katolicka czy to islamska sekta, wszystkie są podobne i opierają się ma starym testamencie. Walka między nimi jest oderwana od wszelkiej mądrości!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Gdzie tu masz "antysemickie"

Gdzie tu masz "antysemickie" wpisy? Prawie wszyscy tu obecni są przeciwko syjonistom. To tak jak nie każdy Niemiec był hitlerowcem, ale kazdy hitlerowiec był Niemcem...
Tak jest z Żydami...
Nie każdy jest syjonistą ale każdy syjonista jest Żydem...
 stąd te wpisy...
 A wojna będzie z pozoru tylko na tle religijnym
Bo cel jest jeden..
 Władza żmijowego plemiania nad ludźmi... Tymi co pozostaną po globalnej depopulacji...
 

Portret użytkownika kp

co ty piszesz.Jak chcesz

co ty piszesz.Jak chcesz znalezc wpisy tendencyjnie religijne i niebezpiecznie nietolerancyjne, kolidujace z nowoczesnym modelem panstwa wielowyznaniowego to mam nadzieje ze wiesz pod jakim szyldem masz szukac.Polacy szukajac swojej tozsamosci odrzucaja wszystko co obce,maja do tego prawo na swojej ziemi,izraelici w tym samym czasie w imie tych samych wartosci na swojej ziemi dokonuja niegodziwosci na innym narodzie,nie widzisz tego?nie drazni cie to?te wpisy ktore tak cie oburzaja krzywdza kogos?Ty jestes polakiem?powiem ci co jest niebezpieczne.Postawa jaka reprezentujesz.

Strony

Skomentuj