Brytyjskie dzieci w szkołach i przedszkolach narażone na ekstremizm

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Wielka Brytania może zostać w szybkim tempie opanowana przez muzułmanów i zamienić się w państwo islamskie. Już teraz brytyjski system nauczania jest zagrożony i poddawany radykalnym zmianom. Wszystko zaczęło się od operacji "Koń Trojański", czyli programu islamizacji szkół w tamtym kraju.

 

Muzułmanie chcą opanować brytyjskie szkoły, krok po kroku, zyskując wpływy w radzie rodziców, pozbywając się nauczycieli i umieszczając tam "swoich" a ostatecznie wprowadzać zmiany w systemie edukacji. Niektóre szkoły zostały już przejęte i dokonuje się tam przemian na wzór islamski. To dlatego w ostatnim czasie premier David Cameron powiedział, że brytyjskie dzieci narażone są na ekstremizm i należy promować brytyjski system wartości.

 

W szkołach tych dokonuje się podziałów na płeć, panuje tam "kultura strachu i dyskryminacji" a uczniowie mogą zostać tam zradykalizowani. Muzułmańscy nauczyciele stwierdzili niedawno, że śmierć brytyjskiego żołnierza Lee Rigby'ego na ulicach Londynu oraz zamach terrorystyczny w Bostonie jest kłamstwem i celowym atakiem na Islam.

 

Departament Edukacji w Wielkiej Brytanii ostrzegł, że nawet dzieci w wieku trzech lat narażeni są na ekstremizm. Problem dotyczy więc nie tylko szkół ale też przedszkoli i żłobków. Stwierdzono, że należy bardziej promować uprzejmość, brytyjskie obyczaje i zwalczać negatywne postawy i stereotypy. Różne środki zostaną przedyskutowane we wrześniu a w przyszłym roku zostaną wdrożone.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika o

Nie ma to znaczenia czy

Nie ma to znaczenia czy tworzy sie nastroje antysemickie czy antysyjonistyczne czy antyislamskie. To tylko miks polityki z religijnoscia. Juz dawno temu powinnismy jako cywilizacja dojsc do tego,ze wszelkie nagonki doprowadzaja do krzywdy niewinnych ludzi, ktorzy niechcacy pasowali do obrazka wymyslonego wroga do likwidacji. Swiadomosc, nawet najwieksza, spisku dziejowego nie usprawiedliwia nienawistnych nagonek jakie pojawiaja sie tu w komentarzach. Jezeli wiekszosc bywalcow tego portalu to antysyjonisci, to dlatego czujac sie swobodnie wsrod swojakow dajecie upust swojej nienawisci i trudno jest Wam zalapac blad myslenia. Swoimi nieuswiadomionymi ekstremizmami rozprzestrzeniacie nastroje wojenne i przez to inni mysla, ze to jest sytuacja prawidlowa, normalna. Ej Wy antysyjonisci! Wyzywajac, krytykujac swojego zgeneralizowanego (uproszczonego) wroga niczego dobrego nie robicie. To sa czcze gadki. Jezeli chcecie zrobic cos dobrego i nie dopuscic do depopulacji to zabierzcie sie za cos produktywnego. Na razie tak sie tu rozpedziliscie w slepej nienawisci do wyimaginowanego wroga, ze jakby zamienic kilka powtarzanych w kolko slów na fraze "ko" to gdakalibyscie jak kury.......

Portret użytkownika LordZuku

Kroluj nam Chryste i Maryja

Kroluj nam Chryste i Maryja zawsze Dziewica!!!
Satanizm jest religia, jesli sie nie Wielbi Boga w Trocjy Jedynego to wszystko inne prowadzi do szatana. Klamstwo szatana i jego poplecznikow jest ogromne. Tam gdzie nie ma Milosci Prawdy Jezusa Chrystusa tam jest zly ktory i ciebie zwiodl.
Pozdrawiam Maciej Z syn Henryka
Szczesc Boze

Portret użytkownika o

Szanowny Panie @kp! Co jest

Szanowny Panie @kp! Co jest polskiego w RZYMSKO KATOLICKIM CHRZEŚCIJAŃSTWIE? Polacy już chcieli kiedyś odrzucić obcą i niebezpieczną religię organizując Reakcję Pogańską. Nie udało się ponieważ powstający już wtedy Bank Watykański miał zbyt wielkie wpływy. Nie ma czegoś takiego jak polska religia. Jest indoktrynacja totalna, która trwa już tak długo, że nawet antysemici nie dostrzegają tego, że czczą żydowskiego Boga. Ja nie mam nic przeciwko Żydom nawet takim jak Maryja, Jezus czy Jan Chrzciciel. Jednak nie czczę ich i nikt mi nie wmówi, że byli Polakami.

Portret użytkownika kp

Z opinia o kk sie zgodze bez

Z opinia o kk sie zgodze bez dyskusji,ta instytucja sila wtargnela dawno temu w nasza przestrzen kulturowa niszczac wszystko co slowianskie na swej drodze.Trudno,czasu nie cofniesz, dobrze ze wolno chociaz wymieniac podobnymi opiniami bez ryzyka ze sw.inkwizycja leb utnie.Ale to nie jedyna sila ktora niszczy nasza tozsamosc narodowa.Pomyslisz ze przesadzam ale polska byla juz w tym punkcie bo historia właśnie zatoczyla koło.Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj