Brytyjski kanał pokazał nowy film kaźni Kadafiego

Kategorie: 

youtube.com
Nieznane wcześniej nagranie dotyczące zamordowania libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego ujawnił brytyjski kanał telewizyjny.

 

 

BBC Two pokazało ostatnie chwile z życia pułkownika Kadafiego. Na materiale filmowym można zauważyć, że siedzi on na masce samochodu, otoczony mnóstwem uzbrojonych ludzi. Jego twarz pokryta jest krwią, a rebelianci wykrzykują obelgi.

 

Muammar Kadafi został schwytany przez libijską Tymczasową Radę Narodową 20 października 2011 roku podczas próby ucieczki z miasta Syrta. Według komunikatu prasowego NATO, samoloty Sojuszu przeprowadziły ataki na 11 samochodów wojskowych armii Kaddafiego. W ich wyniku Kadafi został ranny i schwytany przez bojowników. Wiadomo, że przed śmiercią, libijski przywódca wezwał swych oprawców, aby się opamiętali:
„Haram alaikum, ... Haram alaikum. Będziecie się wstydzić! Grzesznicy!"

Rosja, ONZ i międzynarodowa organizacja pozarządowa Amnesty International domaga się gruntownego śledztwa w sprawie okoliczności śmierci Kaddafiego.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika cezary

wiadomo komu nie podobał się

wiadomo komu nie podobał się socjal w Libi. Polityka to śmierdząca sprawa a dzisiejsi politycy wezmą od każdego aby tylko nie oderwano ich od koryta . Patrzcie teraz na USA tam bedzie dobry cyrk teraz porządki  unich. widac ze ludziom sie oczy otworzyły

Portret użytkownika Zenith

Nadchodzi czas zmian dla

Nadchodzi czas zmian dla wielu dyktatorow, ludzie sie budzą, ludzie chca byc wolni i co raz mniej potrzebuja przywodcow ktorzy za namiastke wolnosci i dobrobytu napychaja sobie kieszenie. Kadafi wg mnie nie byl dobry, jednak zaslugiwal na uczciwy proces. Dzis mowienie ze wykonczyli go agenci to gadulstwo, nie wiadomo czy agenci czy poprostu wkurr ludzie...

Portret użytkownika adamo

Głupi jesteś! Libia to był

Głupi jesteś! Libia to był kiedyś fajny kraj...dziś ruina!!!!! A wszyscy którzy tam dziś gina giną z Twojej winy bo pozwoliłeś amerykanom obalić Kadafiego a rebeliantom go zabić! Przez Ciebie teraz giną tam tysiące ludzi a Ci co moga uciekają do europy!!!!

Portret użytkownika achiles

Tym który wykonał WYROK

Tym który wykonał WYROK ŚMIERCI W TŁUMIE, NA KADAFIM, BYŁ FRANCUSKI AGENT, KTÓREGO WYSŁAŁ TAM SARKOZI, WRAZ Z INNYMI, było ich ponoć 120 wysłanych, tylko, do tego zadania, a chodziło, o to, by Kadafii nigdy, nie mógł zeznawać, że dawał OLBRZYMIĄ KASĘ NA KAMPANIĘ SARKOZIEGO I JEGO POLITYCZNEGO UGRUPOWANIA. Cały zachód tak działa, od lat, że się kuma z tymi " tyranami ", jak ich potem określają, gdy ci się już potem " dymać w nieskończoność ", nie mają zamiaru. Tak było z Binladenem, tak było z Husainem, tak też było z Kadafim i tak będzie jeszcze niestety z wieloma innymi przywódcami niepokornymi względem HEGEMONA ZŁA, NA NASZYM ŚWIECIE. Ale nie tylko w Afryce i Azji, tak się dzieje, to jest praktykowane wszędzie, gdzie szatany swoje macki mają rozesłane, bo wystarczy, że jakiś RZĄD i w Europie zechce się im postawić, to w mig ma MAJDANY, REWOLUCJE JAŚMINOWE, RÓŻ, GOŹDZIKÓW i jakie tam sobie jeszcze wymyślą nazwy, na je. I to trwa już tak od II WOJNY ŚWIATOWEJ, kiedyś było Krajów KOLONIZOWANIE, a obecnie jest RZĄDÓW NIEPOKORNYCH KRAJÓW OBALANIE. 

KLIKNIJCIE NA ZDJĘCIE KADAFIEGO I PRZECZYTAJCIE, CO NIEGDYŚ POWIEDZIAŁ I CO SPRAWDZIŁO SIĘ, CO DO JOTY !!!

Strony

Skomentuj