Brytyjska sieć domów towarowych rozpoczyna sprzedaż muzułmańskich hidżabów

Kategorie: 

Zrzut ekranu - źródło: www.johnlewis.com
Niektórzy zastanawiają się, czy Wielka Brytania to wciąż kraj w którym dominują Brytyjczycy, czy może przeobraża się ono w państwo islamskie a rodowici mieszkańcy wyspy powinni zacząć się obawiać o swoją przyszłość. Premier David Cameron początkowo oskarżał o "islamofobię" a teraz sam stał się świadomy zagrożenia, jakie niesie ze sobą islamizacja.

 

Brytyjska sieć John Lewis po raz pierwszy wprowadziła właśnie możliwość zakupu muzułmańskich hidżabów. Chusta ta znajduje się już w dziale z artykułami szkolnymi i jest sprzedawana w sklepach w Londynie i w Liverpoolu jako uniform szkolny. Sieć John Lewis podpisała również kontrakty z dwoma szkołami - jedna z nich znajduje się w Londynie i jest nastawiona tylko na edukację muzułmańskich dziewczyn.

 

Media zwracają uwagę, że społeczność muzułmańska będzie zadowolona z podjętej decyzji, ponieważ dotychczas hidżab można było nabyć tylko w specjalistycznych sklepach. Rzecznik brytyjskiej sieci powiedział, że jest to tylko odpowiedź na zapotrzebowanie klientów a uniformy szkolne dostarczane są do 350 placówek edukacyjnych w całym kraju.

 

Premier David Cameron jest ostatnio zaniepokojony sytuacją w Wielkiej Brytanii w związku z chęcią przejęcia brytyjskich szkół przez muzułmanów w ramach operacji "Koń Trojański". Oświadczył, że należy bardziej promować brytyjski system wartości a odpowiednie regulacje będą rozpatrywane w najbliższym czasie.

 

 

Źródło: Dailymail.co.uk

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NJKT

Kawałek szmaty taki sam jak

Kawałek szmaty taki sam jak każdy inny ciuch. Skoro można zarobić na końskim łajnie (niezbędny do hodowli pieczarek), to czemu nie na szmatach. Nie widzę w tym nic złego. Tak...tak.. wiem, w państwach islamskich Biblii nie kupisz. Tylko, że kawałek szmaty to nie Biblia.

Portret użytkownika Slavic

Po prostu jakiś pejsik w

Po prostu jakiś pejsik w zarządzie wyczuł interes i nic dziwnego, że chce trochę haraczu z muslimów ściągnąć. Generalnie to właśnie do tego dąży masoneria - syjoniści, by skłócić rasy ze sobą przed wprowadzeniem NWO. Musimy ogarnąć temat by Nasi nie dali się prowokować i się jednoczyli w Łajngli byśmy mogli golić brody tępymi nożami gdy nastanie odpowiedni moment.

Portret użytkownika Generałowa

Przesada. Mam wujka w Anglii,

Przesada. Mam wujka w Anglii, pytałam się o ową "islamizację Wlk. Brytani" i wiecie co? Gówno! MassMedia SPECJALNIE piszą o tym, by zniechęcać migrantów do Anglii. A to, że są sprzedawane takie chustki to własnie dlatego, że muzłumanie mają takie zwyczaje. A ponieważ powstają szkoły muzłumańskie, to nic dziwnego. Żaden nie-muzłumanin nie pośle tam swoich dzieci, bo tam dzieci będą się uczyć o swojej kulturze. Tak, jak do nas napłynęło Halloween, tak do Anglii niebawem napłynie Boże Ciało, będą procesje.. W klasie mojego kuzyna łącznie z nim jest 7 Polaków. Anglia staje się państwem wielonarodowościowym i tylko przez strach przed nieznanym ludzie panikują. W Anglii czegoś takiego jak dyskryminacja NIE MA. Mówisz po polsku, podchodzi do Ciebie ktoś kto nie poznaje tego języka, pyta skąd jesteś i w ten sposób poznajecie się i zaczynacie kumplować. Szczególnie dużo w Anglii jest Polaków, a wiadomo, że Polska bez Polaków to nie Polska. Władze boją się, że Polacy wyjeżdżają, bo nie będzie wtedy kogo okradać.
Ja jak tylko skończę szkołę średnią to wyjeżdżam z Wkurzonym Kosmitą tam, bo żyje się tam o wiele lepiej niż w POlsce. Niższe podatki, darmowa służba zdrowia i leki (poza dentystą), lepsze warunki życia i pracy, zero dyskryminacji, duuużo róznych benefitów oraz zasiłków.. Wymieniac można dalej.
Idealnym przykładem tego, jak władze polskie niszczą Polaków jest to, że matka mojej koleżanki nim wyjechała do Anglii chorowała poważnie i nie była w stanie pracować. Wyjechała 5 lat tego do Anglii z córką to nie dość, że żyją w wyższym standardzie niż w POlsce, matka koleżanki nie dość że wyzdrowiała to jeszcze wizualnie odmłodniała. Są szczęśliwe. W Polsce za minimalną krajową ledwo ledwo się utrzymujesz. W Anglii za minimalną krajową utrzymasz się i jeszcze drugie tyle Ci zostanie na zachcianki.
Wracając do meritum nie rozumiem właśnie tego nagłośnienia. W naszych mediach o muzłumanach na wyspach jest więcej niż tam. Bo tam skupiają się na tym co się dzieje w ich państwie, a nie tysiące kilometrów stąd. Wujek był zdziwony, że w polskich mediach wspomniano o wypadku z udziałem polki, a ani słowa nie było o jednym z najwspanialszych wydarzeń sportowych w dziejach Wlk. Brytanii, w którym brały udział państwa dawnej i aktualnej kolonii Angielskiej.
Jak tak dalej pójdzie, Polacy zamiast mózgów będą mieć kisiel.
Poza tym ta chusta równie dobrze może być do szkoły katolickiej.

Portret użytkownika koń który mówi

A byłaś już u tego

A byłaś już u tego brytyjskiego, darmowego lekarza? Najczęściej szmatogłowego. Przepisze ci syropek i wyśle do domu. A takie mądrale jak ty przylatują do Polski robić zęby bo nie stać ich na dentystę w UK. I co właściwie zamierzasz tam robić? Gadasz jakbyś wszystkie rozumy zjadła, ale to trochę za mało żeby pokonać w wyścigu szczurów chociażby hindusów.
Powodzenia na taśmie w jakiejś fabryczce szajsu Smile

Portret użytkownika Domingos

Dla mnie ten kraj schodzi na

Dla mnie ten kraj schodzi na psy, mieszkałem w Odham ponad pół roku i wiem że biały człowiek tam nie ma nic do powiedzenia, trzeba uważać żęby nie urazić ich choćby złym spojżeniem a rodowicy Brytyjczycy bąją się im zwrucić choćby uwage by nie zostac posądzeni o rasizm. W kraju europejskim oni sie czuja jak u siebie a mieszkańcy z obawa patrzą na ich zachowanie.

Portret użytkownika Takitam

Dokładnie tak samo jest już w

Dokładnie tak samo jest już w Szwecji. Kiedyś ludzie żyli tam sobie spokojnie, bezstresowo i bardzo dostatnio. Teraz to Szwecja tylko z nazwy. W niektórych dzielnicach Sztokholmu strach się pokazać nawet w ciągu dnia. Tłumy nierobów na poziomie umysłowym 12-to latków całymi dniami stoją w grupach i obserwują "obcych" - nie daj Boże spojrzeć któremuś w oczy, od razu reagują agresją. Żyje to wszystko z zasiłków na dzieci więc "produkcja" Ahmedów i Allanów idzie na wielką skalę. A w małych miejscowościach nagminnie okalecza się małe dziewczynki wycinając im łechtaczki - autentycznie kawałkiem stłuczonej szyby lub żyletka, wszyscy w tym władze o tym wiedzą - nie reagują bo boją się oskarżeń o rasizm oraz zamieszek. A rodzi się tam tych "śniadych" baaaaardzo dużo - i każdy to Szwed całą gębą. Strasznie widzę przyszłość tych opiekuńczych krajów. Bogu dziękujmy że u nas im się "nie opłaca żyć" choć już parę meczetów by się znalazło.

Strony

Skomentuj