Brytyjska Izba Lordów wzywa Polskę do spłacenia roszczeń żydowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do zdumiewającego ataku na Polskę doszło wczoraj w Wielkiej Brytanii. Podczas debaty nad Holokaustem wskazano Polskę, jako jedno z ostatnich państw na kontynencie, które nie uregulowało odpowiednio kwestii odszkodowań wobec spadkobierców Holokaustu.

 

Trzeba przyznać, że sam apel brzmi dziwacznie, bo to tak jakby polski sejm wzywał Wielką Brytanię do naprawienia krzywd wyrządzonych zniewolonym przez nich narodom. Różnica polega jednak na tym, że Brytyjczycy rzeczywiście są winni zorganizowanego złodziejstwa i wyzysku innych nacji, a Polska po 1 września 1939 roku praktycznie przestala istnieć. A tymczasem wmawia się nam, że powinniśmy płacić Żydom, tak jakby Polska byłą częścią jakiejś koalicji nazistowskiej.

 

To właśnie dlatego promuje się punkt widzenia, który przedstawia nas, jako zaciekłych antysemitów i morderców Żydów, jednocześnie pomija się fakt, że nasz kraj był okupowany gdy do zbrodni dochodziło. Wygląda to jak celowa antypolska kampania propagandowa, której celem jest wzbudzenie w nas poczucia winy i w konsekwencji uzasadnienia Polakom, że muszą teraz oddać w podatkach to, co należy się Żydom.

 

Problem jest jednak szerszy, bo przecież Żydzi nie są ani lepsi ani gorsi od Polaków. Zatem dlaczego taki nacisk położono tylko na zwrócenie majątków jednej narodowości? A co z majątkami polskimi pozostawionymi na Kresach Wschodnich? Czy ktoś kiedyś zobaczył, lub zobaczy jakiekolwiek odszkodowania? Czy Polska zobaczy kiedyś odszkodowania za zniszczenie kraju, zburzenie Warszawy?

 

Potężny nacisk na Polskę jaki wywierają środowiska żydowskie świadczy o tym, że naród ten jest bardzo potężny. W związku z tym i faktem, że żyliśmy z nimi przez setki lat w prawie wzorowej symbiozie, powinniśmy raczej oczekiwać, że będą nam oni pomagać, a nie nas nienawidzić i próbować wyciągać od nas pieniądze. Zatem niech Żydzi zamiast nas szkalować, pomogą nam odzyskać setki miliardów dolarów odszkodowań należnych nam od Niemiec i Rosji, bo wtedy będzie bliżej do ich wypłaty. Dołożyć mogą się też wielokrotni zdrajcy Brytyjczycy, którzy w XX wieku sprzedali nas dwukrotnie mimo posiadania paktu wojskowego między II RP i Wielką Brytanią.

 

Jeśli są jacyś spadkobiercy polskich Żydów, którzy stracili majątek w czasie II wojny to bezwzględnie należy wypłacić im należne odszkodowania. To samo dotyczy utraconego majątku spadkobierców właścicieli innej narodowości. Jednak problem polega na tym, że w momencie bezpotomnej śmierci tych obywateli Polski roszczenia do nich mają gminy żydowskie, a to już nie jest kwestia spadkowa tylko jest to hucpa i próba wymuszenia haraczu.

 

Według polskiego prawa majątki obywateli bez spadkobierców przechodzą na Skarb Państwa i nie można tego zmienić za pomocą nacisków międzynarodowych, a taka metoda jest obecnie stosowana. Niestety, ale wygląda na to, że nasze władze nie widzą w tym jednak problemu i chyba tylko obawa przed wybuchem niezadowolenia społecznego w naszym kraju wstrzymuje wypłaty tych roszczeń.

 

 

 

Źródło: gazeta.pl

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika aa

JUZ ZAPOMNIELI KTO ZOSTAL

JUZ ZAPOMNIELI KTO ZOSTAL PIERWSZY ZAATAKOWANY PRZEZ HITLEROWSKIE NIEMCY !! BRYTOLE SMIERDZACY MIELI PRZECHWYCONE PLANY NA KILKA DNI PRZED ATAKIEM I NIE POINFORMOWALI NAS O TYM ZDRAJCY A TERAS CZEGOS CHCA .. SAMI NIECH SPLACA ZA TO ZE NIE POMOGLI. TA UNIA TO GOWNO 

Portret użytkownika qrde

A ja mam w d.... co żydzi

A ja mam w d.... co żydzi chcą ode mnie. Babcia mi opowiadała jak to ten pokrzywdzony naród wykorzystywał i drenował kieszenie polskich biednych mieszkańców. Tu jest Polska i to co na tej ziemi jest polskie. Możemy im przekazać upoważnienie do odzyskania odszkodowania za zniszczenia wojenne . Co ugraja to ich. Polecam polskie firmy. Umieją odzyskiwać właściwe odszkodowania. 

Portret użytkownika Niedowierzanie

Co jak co.. ale brytyjczycy

Co jak co.. ale brytyjczycy nie poczuwaja sie do winy, ze to przez nich wielu Zydow zginelo? Juz nie pamietaja historii kiedy to razem z amerykanami na apele wladz AK o likwidacji ludzi w obozach wykazali sie ignoracja? Kiedy to Polacy proponowali, ze uszkodza infrastrukture kolejowa, ktora dowozi ludzi do tego piekla jesli tylko zachod bedzie ich wspieral zrzutami?
Poza tym Zydzi to dziwny narod. Przez nich tysiace Polakow zginelo probujac ich ocalic, a oni nadal tego nie widza. Nawet w czasie kiedy im pomagano oskarzali Polakow o antysemityzm. Juz nie pamietaja jak ochotniczo tworzyli policje kolaborujac z Niemcami w poczatkowej fazie wojny?
Jedyne odszkodowani jakie powinny sie nalezec to Polsce i to powinna byc sprawa honorowa i spolecznosci Zydowskiej i zachodu. Za zdrade, za sprzedanie Nas Stalinowi i za smierc tych wszystkich, ktorzy polegli okazujac resztki czlowieczenstwa.
Niech pukna sie w te zaslepione glowy i przypomna sobie, ktory kraj w Europie byl najbardziej tolerancyjny dla nich. Gdzie mieli wieksze prawa niz na ziemiach polskich? Ktory krol dal im swobode tworzenia spolecznosci bez represji?
..ale nie! Polacy to zawsze byli antysemitami. Jak czlowiek czyta takie rzeczy jak powyzej, to mi zal. Zal mi wszystkich tych, ktorzy poswiecili sie za nich, bo przeciez nie musieli Sad

Portret użytkownika anty-żyd

W żadnym razie nie zgadzam

W żadnym razie nie zgadzam się na płacenie jakichkolwiek odszkodowań żydowskiej mafii. Nasz kraj wystarczająco dużo wycierpiał w czasie ll WŚ. Byliśmy zdradzeni, pozostawieni na pastwę Stalina, kraj był do odbudowy a ci mają czelność kazać nam płacić. Wara od Polski. 
A tak z innej beczki. Wpiszcie sobie jak brzmi prawdziwe nazwisko Kwaśniewskiego, albo Pani prezydentowej Dudy. Są to żydzi. Podobnie jest z prezenterami telewizyjnymi, dlatego telewizja kłamie i nie pokazuje tego co tak naprawdę jest ważne, tylko same tragedie w kółko.
Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to żydki chcą byśmy sprywatyzowali wszystko co tylko możliwe i ich spłacili. Ostatnio wymyślili byśmy sprywatyzowali Lasy Państwowe, bo nic więcej do prywatyzacji nam nie zostalo a im ciągle mało.

Portret użytkownika gnago

A ja jestem za odszkodowaniem

A ja jestem za odszkodowaniem dla żydków z odszkodowania GB dla POlski za zdradę sojusznika i oddanie na pastwę paktowców ribben.. - Mołotow tj. zniszczenia i ubytki ludzkie . Zwrot polskiego złota owszem konieczny.
 
Drugim warunkiem jest odszkodowanie ze strony Niemiec jak i terenów zagrabionych Nam od tego 1000 lat.
 
Po spełnieniu z chęcią wypłace odszkodowanie złotem jak w pierwszych odcinkach Gry o tron ....!!!!!

Portret użytkownika marekbn

Jeśli stosować tak pokrętną

Jeśli stosować tak pokrętną logikę , to ja chcę aby Anglicy i Francuzi wypłacili mojej rodzinie odszkodowanie za  sześć lat zsyłki na Syberię . Milion funtów za rok pobytu od osoby ( sześ osób ) . I tak wszystkim poszkodowanym Polakomi i ich spadkobiercom, których zdradzili i sprzedali .

Portret użytkownika megan

Niemcy są teraz przyjaciółmi

Niemcy są teraz przyjaciółmi żydów (tak uważają żydzi) bo to żydzi zapłacili Niemcom za milczenie o ilości ofiar ludności żydowskiej, Niemcy prowadzili całą buchalterię w obozach, były listy nazwisk i wyznanie religijne zatrzymywanych osób, wielu Polaków trafiło do obozów bo byli wskazywani jako pochodzący z żydowskich rodzin, w ten sposób wielu żydów ratowało swoje życie bo nikt nie miał na plecach napisane, że jest żydem, takie listy trafiały od żydowskich zdrajców, którzy znali swoich ziomków ale ci co się opłacili złotem byli wolni a w ich miejsce szli do obozu Polacy. Dlaczego niemieckie archiwa nie udostępnią prawdziwych list ludzi trafiających do obozów, dlaczego nikt tego nie żąda, nawet jeśli alianci przejęli te dokumenty to one nie zaginęły, Niemcy to naród, który ma we krwi rzetelność i dokumentowanie wszystkiego. Jakoś zachowały się dokumenty o prowadzonych doświadczeniach medycznych Mengele a nie zachowały się listy wywiezionych do obozów ludzi, dla których trzeba było sprowadzać żywność, szyć pasiaki, pilnować, leczyć i zwalniać do domu? (!) Obudźcie się historycy i odfałszujcie historię II WŚ.

Portret użytkownika Leszek

Moje szczere i pełne smutku

Moje szczere i pełne smutku zgorzkniałe gratulacje dla wszystkich antypolskich zapiekłych syjonistów. 
Przez ostanie parę lat udało się wam zrobić z Polaków więcej antysemitów aniżeli przez 1000 lat naszej wspólnej historii .

Portret użytkownika obserwatorka1

Wydaje mi się że nie jest

Wydaje mi się że nie jest ważne co "my Polacy", myślimy, (MY znamy historię )problem jest w tym że pojęcie NAZISCI nie kojarzy się z Niemcami a wiele obozów koncentracyjnych znajduje się na terenie Polski i logicznie myśląc świat (a przynajmniej wielu ludzi nie znającej historii wschodniej Europy), wychodzi z załozenia że skoro obóz znajduje sie w Polsce to naziści to tez Polacy. A to już tylko krok do upominania się przez niemieckich wysiedleńców o odszkodowania za wypedzenie!

Strony

Skomentuj