Brytyjscy naukowcy przewidują drugą, bardziej dotkliwą falę koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku miesięcy politycy straszą nas tak zwaną "drugą falą koronawirusa", która ich zdaniem zgodnie z planem ma się rozpocząć jesienią. Oczekiwania polityków wspierają też naukowcy. Zdaniem tych z Welkiej Brytanii, druga fala koronawirusa w tym kraju, może być cięższa niż pierwsza. 

Według badań przeprowadzonych przez brytyjską Academy of Medical Sciences nowy wzrost zachorowań może wystąpić między wrześniem 2020 a czerwcem 2021 r. Zdaniem naukowców podczas drugiej fali wirusa w Wielkiej Brytanii może umrzeć nawet 120 tysięcy osób.

 

W opublikowanym dokumencie zauważono, że od września średnia wielkosć współczynnika reprodukcji zakażeń wyniesie 1,7, co doprowadzi do znacznego wzrostu hospitalizacji i umieralności w styczniu i lutym 2021 r. Autorzy podkreślają, że nie jest to prognoza, ale „rozsądny najgorszy scenariusz” i wymaga intensywnych przygotowań do takiego obrotu spraw.

Naukowcy zaproponowali rozszerzenie programów testowych i skuteczniejsze monitorowanie osób już zainfekowanych. Według ekspertów szpitale i domy opieki powinny być wcześniej wyposażone w środki ochrony indywidualnej. Brytyjscy naukowcy uważają również szczepienia populacji przeciwko grypie za ważny czynnik, który pomaga zapobiegać przeładowaniu szpitali przez pacjentów z grypą w zimnych porach roku.

 

Według najnowszych danych z Johns Hopkins University z 14 lipca w Wielkiej Brytanii podczas pandemii zarejestrowano 291 tysięcy przypadków COVID-19. Zginęło prawie 45 tysięcy osób.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

szatańskie NWO pali kościoły

szatańskie NWO pali kościoły we francji !!!

Katedra w Nantes stanęła w ogniu. Publikowane we francuskich mediach społecznościowych filmy pokazują języki ognia i unoszące się ze świątyni kłęby dymu.Nantes to historyczna stolica Bretanii. Budowa nantejskiej katedry rozpoczęła się w 1434 roku na miejscu starszej, romańskiej świątyni. Katedrę pw. św. Piotra i Pawła zamknięli antychrześcijańscy rewolucjoniści; katolikom została zwrócona w 1802 roku.W sobotę rano we francuskich mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się filmy obrazujące pożar katedry. Na miejscu są już strażacy i gaszą ogień. Nie wiadomo jakie są przyczyny wypadku, czy doszło do celowego podpalenia, czy też rzecz jest efektem na przykład zwarcia jakiejś instalacji.W 2019 roku Francją i całą Europą wstrząsnął horrendalny pożar katedry Notre-Dame. W tym roku z kolei spalił się (lub został spalony) kościół polsko-francuski w parafii Corbeil-Essonnes."

Ciekawe, że meczety, hipermarkety, czy inne świątynie pogańskie się nie palą. tylko głupiec uwierzy, że to znowu przypadek. Katedra Notre Dame też została podpalona, eksperci mówili, że nie ma mowy by zapalił się dach tamtej katedry i musiał być celowo polany jakimś materiałem łatwopalnym by wzniecić pożar. Ale oficjalna wersja to oczywiście "zwarcie instalacji".Jeśli to nie działanie islamistów to może satanistów, albo innych lewaków zboków LGBT.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj