Brytyjscy naukowcy przedstawili nowy lek na ciężką astmę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Znaleziono skuteczny lek na ciężką astmę. Podobnie jak inne leki na astmę, nowy lek znany jako tesepelumab jest przeciwciałem monoklonalnym. Jednak w przeciwieństwie do znanych leków, to przeciwciało jest skierowane przeciwko białku zapalnemu, które odgrywa ważną rolę w rozwoju astmy na najwcześniejszych etapach.

 

 

Niedawno minęła trzecia faza badań klinicznych preparatu. W jej trakcie naukowcy przetestowali tesepelumab na ponad 1 tys.  osób. Iniekcje leku w dawce 210 mg były wstrzykiwane w ciała uczestników co pół miesiąca.

 

W wyniku przeprowadzonych testów uczestnicy zgłosili znaczną poprawę swojego stanu, co potwierdziły analizy. Liczba ataków astmy u pacjentów znacznie się zmniejszyła, a płuca zaczęły funkcjonować bardziej równomiernie.

 

Naukowcy potwierdzili również, że tesepelumab jest lekiem, który nie ma skutków ubocznych. Władze Wielkiej Brytanii już zatwierdziły jego użycie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

A, i jeszcze to :

A, i jeszcze to :

https://natural.news/2021-05-14-health-ranger-jeffrey-prather-covid-pine-needles.html

Naturalne źródło Suraminy na kowida.

"Wykazano, że składnik znany jako suramina, który znajduje się w igłach sosny, wykazuje działanie hamujące przeciwko różnym składnikom kaskady krzepnięcia, a także przeciwko niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA wywołanej przez białka kolców wstrzykniętych wirusa chińskiego.

„Nadmierna koagulacja powoduje zakrzepy krwi, mini-skrzepy, udary i niezwykle obfite cykle miesiączkowe”, wyjaśnia artykuł na blogu Ambassador Love o tym, co te białka wypływające z zaszczepionych mogą zrobić dla innych - brzmi znajomo?"

To co? Gotujemy wywar w kociołku czarownicy i wracamy do średniowiecza, żeby poradzić sobie z "nowoczesnymi" "chorobami".

Paranoja. Ale nie pierwsza to w tym cyrku. Też damy radę.

 

Skomentuj