Brytyjscy naukowcy opracowują chipy ze szczepionką na Covid-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy z Uniwersytetu Swansea w Walii dążą do opracowania pierwszej szczepionki przeciwko koronawirusowi w postaci „inteligentnej łatki”. Plaster będzie używał mikroigieł zarówno do podawania szczepionki na koronawirusa, jak i do monitorowania jej skuteczności u pacjenta poprzez śledzenie odpowiedzi immunologicznej organizmu.

 

Naukowcy z IMPACT Research Centre w Swansea mają nadzieję, że we współpracy z Imperial College London przeprowadzą badania kliniczne na ludziach, aby w ciągu trzech lat urządzenie było dostępne na rynku.

 

Używając poliwęglanowych lub silikonowych mikroigieł o długości milimetra, inteligentny plaster można przebić przez skórę w celu podania szczepionki. Może być utrzymywany na miejscu za pomocą paska lub taśmy do 24 godzin, podczas których jednocześnie mierzy reakcję zapalną pacjenta na szczepienie i śledząc biomarkery na skórze.

 

Po podaniu szczepionki urządzenie jest skanowane w celu uzyskania danych, które mogą dać wyobrażenie o skuteczności szczepionki i reakcji organizmu na nią. Projekt otrzymał dofinansowanie od rządów Walii i Europy w ramach globalnej odpowiedzi mającej na celu walkę z pandemią koronawirusa, chociaż naukowcy mają nadzieję, że inteligentna łatka może być również wykorzystywana do leczenia innych chorób zakaźnych.

 

Wykładowca inżynierii medycznej dr Sanjeev Sharma wyjaśnił, że wytwarzane przez organizm immunoglobuliny - przeciwciała, które są ważną częścią naszej obrony immunologicznej, są „dobrymi markerami” skuteczności szczepień. Omawiając inteligentną łatkę, Sharma powiedział, że naukowcy spodziewają się produkcji immunoglobulin w odpowiedzi na samo - wprowadzenie urządzenia.

 

Obecnie na rynku nie są dostępne żadne inne urządzenia, które zapewniają szczepionkę w ten sposób, chociaż Sharma twierdzi, że plaster jest podobny do „czujników ciągłego monitorowania glukozy” używanych przez osoby z cukrzycą. Urządzenie może być preferowaną metodą dla osób, które boją się zastrzyków, a jak wyjaśniła doktorantka Olivia Howells, plaster nie wnika tak głęboko jak igły. Howells dodała, że plastry są tańsze niż igły podskórne, co oznacza, że mogą być przydatne w krajach borykających się z zasobami na szczepienia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika świadomy

głupie niemyślące bydło i tak

głupie niemyślące bydło i tak po to pobiegnie z wywieszonymi językami. 

pozostaje tylko kupić zapas popcornu, kostek lodu i coli. ale to dobrze, że bydło po to popędzi. selekcja naturalna tak zwana hehe 

nie mówię, że wszyscy... ale z 1/4 populacji powinna być poddana przymusowej eutanazji ,aby nie kopulowała i dalej nie przenosiła kretynizmu na dalsze pokolenia. I tak już żyjemy w zajebiscie głupim społeczeństwie. 

pozdrawiam ludzi myślących. 

 

 

 

Portret użytkownika Zn

  Przepraszam powielenie

  Przepraszam powielenie postu i pisanie oczywistości ale na Ziemi dzieją się ciekawe rzeczy, bezpośrednio nas dotyczące. Realizowane są biblijne proroctwa a w ich ramach, "Plan Trzech Wojen Światowych" masona-satanisty Alberta Pike'a. Mamy więc na Ziemi  realny, prorokowany  Czas Ucisku i szczepionkowy bodziec do przyjęcia możliwego już technicznie, elektronicznego Znamienia Bestii. A co do min. deklaracji "papieża"- regenta wspomnianej w innym artykule ( https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-skrytykowal-watpiacych-w-szczepionki-i-oswiadczyl-ze-w-przyszlym ) ... ważne są szczegóły. Wszak ktoś tym wszystkim musi sterować wykonując polecenia masońskich magów/"bogów",  sterowanych z kolei przez "nieistniejącego" szatana. Dlatego ten ktoś nie może zostać genetycznie uszkodzony (bo w obecności tzw. "retrowirusów", pochodzących np. z innych, wcześniejszych szczepień, podawana "kuracja"/ manipulacja mRNA może przeniknąć do DNA modyfikując/ demolując je w nieprzewidywalny dla nikogo sposób. Może to dać efekt opisany w Biblii jako pokrywanie się ciał wrzodami    "Po jakim czasie zaszczepieni zaczną masowo umierać – Jerzy Z_i_ę_b_a"  https://www.youtube.com/watch?v=UbIGiUXO6YY&ab_channel=PorozmawiajmyTV   ). W związku z tym tak się "szczepią" "elyty" satanistów.  "Szczepionka uczyni Cię wolnym"   https://www.wiocha.pl/1656462,Szczepionka-uczyni-Cie-wolnym   A tu znane od dawna i coraz częściej urzeczywistniane działania mające pozbawić nas środków do życia. Odmówisz szczepienia/ przyjęcia Znamienia Bestii,  oni odmówią ci finansowania twojego życia   "Fala eksperymentów z dochodem gwarantowanym w USA. To początek rewolucji?"   https://forsal.pl/swiat/usa/artykuly/8059286,fala-eksperymentow-z-dochodem-gwarantowanym-w-usa-to-poczatek-rewolucji.html           (min. zapewne również z pomocą "naszego", socjalistycznego rządu używającego "prawicowo-patriotycznego" kamuflażu:   Wprawdzie pan Glapiński zarzeka się że gotówka w Polce nie zostanie zlikwidowana ale czy naprawdę jest tak "grubą rybą" by powstrzymać plany "elyt" o których tu wspomina?. Czy naprawdę starczy mu sił i zdrowia by oprzeć się kolejnej wersji "Rozkazu 66"?. "Wystąpienie Prezesa NBP prof. Adama Glapińskiego na Kongresie Obsługi Gotówki 2020"  https://www.youtube.com/watch?v=7mLlgGlhJV4&ab_channel=NarodowyBankPolski  Daj jemu i nam Panie Boże!. Dlatego nieustająco proponuję wszystkim prawie "przebudzonym" by jednak zaczęli się modlić do Pana Jezusa ale, jak zwykle, to osobisty wybór każdego. Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika Zn

PPS. Gdy pisałem poprzednie

PPS. Gdy pisałem poprzednie post scriptum, nie wiedziałem jeszcze o tym (linki wg kolejności):   https://www.lurker.pl/post/TNynjmFKz   https://www.tysol.pl/a59488-Polscy-naukowcy-jako-pierwsi-na-swiecie-przeprowadza-badania-kliniczne-nad-hellip           "Badania kliniczne nad amantadyną"       https://www.youtube.com/watch?v=GyiDiJU2458&feature=emb_title   Ciekawe, prawda?.  Ale jeszcze ciekawszy jest jeden szczegół... na filmie (od około drugiej minuty) występuje pewien dość często cytowany w mediach profesorski apologeta "konieczności" szczepienia "dobrą", eksperymentalną (choć niecałkowicie i niezupełnie przebadaną - ciąg dalszy badań to właśnie próba masowego zaszczepienia dużej części ludzkości, również nas, Polaków) "szczepionką" genetyczną która nawet nie spełnia prawnej i naukowej definicji pojęcia "szczepionka" (jedyny czynnik wspólny z tradycyjną szczepionką to iniekcja).  Natomiast mocno podkreśla on, że  Amantadyna ( odnosi się wrażenie że niemal chce nam powiedzieć: "jest zła".  Bo zbyt tania i niemożliwa już do opatentowania? - dopisek mój) wymaga poważnych badań i przed ich zakończeniem nie  może być dopuszczona do masowego obrotu w kontekście leczenia plandemiczengo, laboratoryjnego SARS - CoV-2. Nie wiem jak go odbierają  inni ale, jak dla mnie,  obywatel profesor wydaje się  bardzo typowo "niezależnym" i bezapelacyjnie "bezstronnym" ekspertem.... hahaha!.

Portret użytkownika Quark

Do podawania szczepionek

Do podawania szczepionek nawet strzykawki nie są potrzebne tylko króciutka igła na końcu foliowego zbiorniczka o pojemności jednej dawki , który się ściska po wbiciu igły. Taką metodą podaje się rannym żołnierzom morfinę na polu walki. Dzięki czemu nie ma potrzeby produkcji milionów strzykawek (i tak są jednorazowe) oraz szklanych zbiorniczków na preparat , który też się przecież wyrzuca. Co tylko potwierdza , że można zaoszczędzić ale poco ? , skoro da się na ludziach zarobić ! A taką "łatkę" to niech sobie oni na DUPĘ przykleją .. co tu monitorować ? , albo ktoś się dobrze czuje albo nie i trzeba mu podać jakieś antidotum. Znowu jakieś PAJACE kombinują jakby tu wszystkich kontrolować , najlepiej podłączając do centralnego serwera jakbyśmy byli jakimiś urządzeniami peryferyjnymi.

Strony

Skomentuj