Brytyjscy ministrowie potajemnie przygotowują się na śmierć królowej Elżbiety II

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjscy ministrowie wzięli udział w tajnej próbie na wypadek śmierci królowej Elżbiety II Wielkiej Brytanii, donosi Sputnik News.

 

Według publikacji, wydarzenie miało miejsce w zeszłym tygodniu. Wśród uczestników byli m. in. wicepremier David Lidington, minister spraw wewnętrznych Sajid Javid, przewodnicząca Izby Gmin (niższej izby parlamentu) Andrea Ledsom i minister ds. Szkocji David Mundell.

 

Politycy omawiali działania na wypadek dziesięciodniowej żałoby narodowej. W szczególności ważny będzie pierwszy dzień po śmierci królowej, a ministrowie zdecydowali, kiedy premier powinien przemówić do ludzi i ogłosić, co się stało.

 

Jak pisze gazeta, taki plan działania jest opracowywany od dłuższego czasu, ale politycy wzięli udział w próbie po raz pierwszy.

 

Poinformowano, że szczególne nauki nie były związane z żadnymi konkretnymi wydarzeniami. W tym samym czasie jednak, 28 czerwca br. Elżbieta II spóźniła się na poranne nabożeństwo w katedrze św. Pawła w Londynie z powodu złego stanu zdrowia. Odbywało się ono z okazji 200-lecia Zakonu Świętych Michała i Jerzego.

 

21 kwietnia Elżbieta II obchodziła swoje 92. urodziny. W lutym 2017 roku została pierwszą brytyjską monarchinią w historii, która rządziła krajem przez 65 lat.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

 

Portret użytkownika Maj

21 kwietnia Elżbieta II

21 kwietnia Elżbieta II obchodziła swoje 92. urodziny. W lutym 2017 roku została pierwszą brytyjską monarchinią w historii, która rządziła krajem przez 65 lat.Jak jest wiadomo to nadal rzadzi tym krajem. Kto to pisze takie nieprawdziwe informacje. 

Portret użytkownika alojzy

Takie osobniki, przed

Takie osobniki, przed wykitowaniem, powinny wpuszczać w internet spis wszystkiego co wiedzą na wszystkie ważniejsze tematy.
Już widzę jak się posrają z usłużnego płaczu polskawe media. Zważywszy na to jak się prześcigały w pluciu na wszystkie strony informacjami "z dworu kórlewskiego" to teraz na wizji się co najmniej posmarkają.

Portret użytkownika inzynier magister

musimy się modlićżeby łunia

musimy się modlićżeby łunia eurokołchozu się szybko rozleciała ! Anglicy mają już spokój !  "Rzecznik Komisji Europejskiej podał na konferencji prasowej, że w związku z wejściem w życie ustawy o Sądzie Najwyższym zdecydowano by w trybie pilnym uruchomić procedurę o naruszeniu prawa UE. Chodzi o obniżenie wieku emerytalnego dla sędziów SN.Komisja Europejska uruchomiła procedurę naruszenia unijnego prawa wobec polskiej ustawy o Sądzie Najwyższym - poinformowała KE w poniedziałkowym komunikacie. Władze w Warszawie mają miesiąc, aby odpowiedzieć na wezwanie KE do usunięcia uchybienia."

Komisja Europejska z Polską się "bawi" i Polskę będzie "niepokoić" i stawiać w kącie dopóki Polską rządzi Zjednoczona Prawica, a po Brukseli chodzą na kolanach i żebrzą o interwencję jak u carycy Katarzyny pokurcze i wszelkiej maści totalne knajactwo z Polski. I nic tu nie pomogą tłumaczenia czy kajanie się, bo to tylko wyzwala w "nich" większą agresję. Jaki sens tłumaczyć "im" po raz setny, co i dlaczego robimy we własnym kraju, i że takie rozwiązania funkcjonują w Unii, skoro jeden z "kumisarzy" zapowiedział, że w Polsce takiej normalności ma nie być. PiS mimo dobrych chęci nie ma recepty jak wyjść z tego impasu i zmusić tych czerwonych bydlaków, by szanowali Polskę po wyborach 2015 roku. Może jak zmieni się układ sił w parlamencie europejskim - z tym, że funkcję pełnione przez naszych wrogów są wyznaczane i tak to może trwać w najlepsze i będą nas nękać i oczerniać, póki te unijne komuchy nie zainstalują w Polsce "swojego" rządu. I wtedy z dnia na dzień staniemy się wzorem dla Europy.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj