Brytyjczycy planują opróżnienie jednostek wojskowych w okresie od 14 grudnia do 7 stycznia

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Media brytyjskie poinformowały właśnie o bardzo osobliwym pomyśle na oszczędności. Na czas świąteczny mają zostać opróżnione wszelkie koszary. Żołnierze i pracownicy wojska mają pracować z domów a bazy na wyspach mają zostać opróżnione.

 

W sumie okres wakacji świątecznych został rozciągnięty na 25 dni. Celem tej osobliwej operacji jest zaoszczędzenie na rachunkach za elektryczność i ogrzewanie jednostek wojskowych. To naprawdę nietypowy ruch, tym bardziej dziwny w okresie, w którym można oczekiwać wybuchu niepokojów społecznych, choćby z powodu oczekiwanej właśnie w tym czasie rzekomej apokalipsy.

 

Ponad 110 tysięcy personelu wojskowego składającego się z mężczyzn i kobiet zostało wysłane na 25 dniowe przymusowe wakacje. Niektórzy sugerują, że to wolne należało się wojsku za prace w czasie niedawnej olimpiady. Wiele firm również w grudniu funkcjonuje w innym trybie, ale armia to nie firma, dlatego tym bardziej dziwi pomysł Brytyjczyków.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Motorowy

Też mi sensacja. U nas

Też mi sensacja. U nas każdego dnia o godzinie 15.30 wojsko jest rozsyłane do domów. Nawet szeregowi mają swoje mieszkania na miescie za które płaci im wojsko. Tego nie wiedzieliście co? Biggrin

Portret użytkownika luki

Jedna z możliwości jest taka

Jedna z możliwości jest taka : Od jakiegoś czasu dziwnie gęsto zaczeło sie dziać w okolicy naszego słońca ,dziwne obiekty błyski ruch jak w centrum miasta. Może powtarzam może tzw.Bogowie wracają na ziemie bo tak obiecywali ,całkiem możłiwe że ten cały 2012 "koniec świata"to właśnie czas w którym kosmici wylądują na ziemi i przypomną nam kim na prawde jesteśmy.Wiadomo że kalęrzam majów mówi że 21.12.2012 to koniec cylku i od tego dnia zaczynamy nowy cykla trwający około 20tyś lat. Nasi władcy i tryriarderzy rządzący tym systemem już sikaja po nogach i ukrywają sie w jaskiniach bo ich koniec nadchodzi Acute mają nadzieje że pokonaja tzw. Bogów ale w tej wkestii to nawet rogaty nie pomoże Acute
AMEN

Portret użytkownika Adi.

Przy takich podziałach i

Przy takich podziałach i bałaganie kulturowo-polityczno-religijnym jakakolwiek interwencja z zewnątrz poprzez przybycie ET byłaby katstrofą, to chyba oczywiste Smile
Tak samo jest w w przypadku mesjasza mającego przybyć i uratować ludzkość. Nie będzie on pojedynczą osobą/istotą ale kolektywem składającym się z każdego człowieka na tej planecie. Bo czas dorosnąć i żyć świadomie.

Portret użytkownika 85r

Jeszcze takiej głupoty nie

Jeszcze takiej głupoty nie widziałem żeby wojsko wysyłąc do domu. To jest tak jakby zaproszenie dla wrogra do ataku. No chyba że brytyjczycy niczego się nie boją. Albo celowo to robią by sprowokować chiny czy ruskich do ataku.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek

Skoro "wojska" nie ma w

Skoro "wojska" nie ma w koszarach to odwetowe uderzenia rakietowe nie mają w co trafić bo koszary są puste. Znaczy, że szykuje się grubsza impreza w najbliższym czasie.
 
Syria nie ma rakiet ani łodzi podwodnych by zbombić albion. Rosja nie będzie się patyczkowała "niszczeniem pojedyńczych miast" więc na kogo to polowanie?

Portret użytkownika PilipWeeFee

widze, ze co niektórym już

widze, ze co niektórym już troche mózg wygotowało i nie potrafią go uzywac do racjonalnego myslenia.chcą oszczędzic,przy okazji dają wojskowym wolne i tyle.czego tu sie doszukiwac?po co z jakąś syrią i rosją wyskakiwac?
Czy ciągłe doszukiwanie się Złego w kazdej sytuacji staje sie chorobą?a jak tak, to jak ją mozna nazwac?

Portret użytkownika Zenek

Anglicy na równi z

Anglicy na równi z amerykanami na potege drukuja te swoje swistki papieru zwane banknotami nie przejmując się jakimś ich pokryciem w "naturze" tak wiec "oszczedności" to se zostawmy "grzecznym zydkom do opowiadania na dobranoc". 
"Nie ma wojska w koszarach" bo jest na przykład na "misji pokojowej" w ...
Kazdy powód dobry by lemingi siedziały cicho jak ich znajomych bomby rozrywają dla uciechy królów czy innych wypacykowanych płemiełów.

Skomentuj