Brutalne zamieszki na granicy serbsko-węgierskiej - "uchodźcy" pokazali swoje prawdziwe oblicze

Kategorie: 

Źródło: twitter

Od dawno wiadomo było, że to co opowiada na temat tak zwanych uchodźców europejska lewica to delikatnie mówiąc półprawdy. Dzisiaj rzekomi uchodźcy, rzekome ofiary wojny, pokazali swe prawdziwe oblicze urządzając brutalną konfrontację z węgierską policją broniącą granicy Unii Europejskiej.

 

W tym samym czasie gdy w polskim parlamencie odbywała się debata na temat przyjmowania do naszego kraju uchodźców, na serbsko-węgierskiej granicy wybuchły groźne zamieszki. Tłumy mężczyzn w wieku poborowym, rozwścieczone zamknięciem granicy przez Węgrów wdały się w regularną bitwę z policją.

Agresywny tłum rzucał kamieniami, demolował ogrodzenie i usiłował przebić się do Unii Europejskiej. Na przejściu granicznym w Roeszke zamaskowani islamiści zaczęli rzucać kamieniami, wyrwanymi płytami chodnikowymi. Zapanował potworny chaos i wybuchły lokalne pożary.

Obrazki jakie widać obecnie na granicy serbsko-węgierskiej do złudzenia przypominają te, które widzieliśmy już wielokrotnie w Paryżu czy w Londynie. Po prostu tak wygląda w praktyce to "ubogacenie kulturowe", które planuje nam zaimplementować Unia Europejska.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Syryjczyk

Ależ rozwiązanie problemu

Ależ rozwiązanie problemu syryjskiego jest bardzo proste i wyjaśnienia wszystko - jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości. W/g raportów norweskich firm poszukujących złóż naturalnych ropy naftowej i gazu - w syrii jest tyle ropy i gazu co w całej arabii saudyjskiej. Jedno złoże w syrii jest większe niż wszystkie pola w kuwejcie. USA wyzwalała Irak / Kuwejt aby określone firmy przejęły bogactwa i mogły "cywilizowanie" wydobywać. Teraz dziwnym trafem atak nastąpił na kraj najbogatszy w złoża ropy i gazu. Aktualnie chce do tortu dołączyć się Rosja po porażce przejęcia najbogatszych złóż bogactw naturalnych na Ukrainie [która nadal ma większe złoża niż sama Rosja]. Aktualnie USA i Rosja czynią podchody aby wyzwolić Syrię. A wszystko za chwilę za nasze pieniądze. Ciekawe jest jedynie wielkie zaangażowanie Niemiec w całą zabawę - czyżby Niemcy otrzymały propozycję podpięcia się do gazociągu i ustawia cenę gazu dla Niemiec: 100 uchodźców z ropo i gazo nośnych terenów = 100 000 EURO niższa cena gazu ?

Portret użytkownika zx

Bajer Ale z autora jest

Bajer
Ale z autora jest dupe....K
Gdyby inni (nawet chrześcijanie innego wyznania) zburzyli mu dom, zgwałcli żonę, mordowali by mu dzieci to On, pełen "słusznej nienawiści", oskarżał by wszystkich innych, że nie chcą mu udzielić pomocy, schronienia. W końcu Jemu się należy.
Tylko Jemu - innym już nie!
Autorze - idź się leczyć z swoich fobii do psychiatry a nie obdarowywuj nas swoimi Miłosiernymi histeriami i nie wypisuj bzdur na necie.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Specjalne strefy w Szwedzkich

Specjalne strefy w Szwedzkich mastach.
Serwis euroislam pisze, że "funkcjonariusze policji często doświadczali tam bezpośrednich napaści, próbując interweniować w związku z atakami na innych przedstawicieli państwa: listonoszy, strażaków, ratowników pogotowia itp. Wozy straży pożarnej i pogotowia musiały czekać na eskortę policyjną, żeby móc dostać się do tych obszarów. Dochodzi do tak absurdalnych sytuacji, że stawiane są “posterunki graniczne” przy niektórych strefach.
Mało jest zdjęć z tych zakazanych miejsc! Znalazłem tylko 1 ale ono wyjaśnia dlaczego te części Szwedzkich miast są zakazane:

Portret użytkownika achiles

To dopiero BEZCZELNOŚĆ, gdyż

To dopiero BEZCZELNOŚĆ, gdyż dopiero dziś zabrał głos przewodniczący ONZ Ban Kin Mun, mówiąc, że powstrzymywanie fali uchodźców, przez WĘGRÓW, jest pogwałceniem Praw Międzynarodowych. To ja się pytam, gdzie do tej pory była i jest pomoc ONZ w rozwiązaniu tego problemu, który jak wiadomo, nie od wczoraj się zaczął, a trwa już od 2013 roku, ale to mało i pytam dalej, dlaczego organizacja ONZ ucięła finansowanie obozów UCHODŹCÓW w Jordanii, Turcji, Libanie i Jemenie, twierdząc, że nie dysponują wystarczającymi, na to funduszami? Skoro, na to nie mają, do czego zostali powołani, to na co mają i wydają te olbrzymie fundusze, jakimi dysponują i na które to wszystkie prawie KRAJE ŚWIATA, się zrzucają? Może właśnie, na podlewanie do tego ogniska BENZYNY, zamiast tych płomieni gaszenia? SŁOWA TEGO PANA DZISIEJSZE, JEDYNIE POTWIERDZAĆ SIĘ ZDAJĄ TEZĘ, ŻE ORGANIZACJA TA JUŻ DAWNO STRACIŁA MORALNY z czysto Ludzkiego punktu widzenia mandat, do zabierania głosu w kwestii w której sama się tak kompromituje, nie wykonując obowiązków, które były tej organizacji STAWIANE W MOMENCIE, JEJ POWSTAWANIA. TEN PROBLEM NALEŻY ROZWIAZAĆ, ALE NIE METODAMI PRZERZUCANIA TYCH LUDZI Z JEDNEGO MIEJSCA W DRUGIE, OBARCZAJĄC KOSZTAMI JEDYNIE TYCH, DO KTÓRYCH ZOSTALI CI UCHODŹCY PRZETRANSPORTOWANI I POMAGAĆ NALEŻY TYM KTÓRZY NA TO NAPRAWDĘ ZASŁUGUJĄ, A NIE TYM, CO JEDYNIE UDAJĄ, ŻE IM SIĘ POMOC NALEŻY I KTÓRZY MOGĄ STANOWIĆ ZAGROŻENIE, DLA KRAJÓW, DO KTÓRYCH W NIECNYCH CELACH, SĄ OBECNIE PRZERZUCANI ( członkowie ISIS ). Dodam jeszcze, na koniec, że Węgrzy do tej pory wydały, na ten problem 200 MILIONÓW EURO, z czego jedynie od UNII EUROPEJSKIEJ otrzymały tylko 4 MILIONY, a wszyscy wiemy, że to jest dość mały KRAJ i na dorobku jeszcze sporym, by móc dysponować środkami, aby sobie samodzielnie z tym problemem poradzić.  

Portret użytkownika eva11

Czy naprawdę nie widzicie

Czy naprawdę nie widzicie dlaczego to wszystko sie dzieje?
Czy nie widzicie co sami powodujecie?
To nie wojna w swiecie fizycznym,a w świecie waszych umyslow,
w swiecie o wiele wazniejszym i silniejszym niz to co widzicie w ekranie!
bo juz nawet nie mozna powiedzieć za oknem....
,,oni,,dobrze wiedzą jak sterowac waszymi myslami....
Teraz cala Europa juz walczy,walczy swoim duchem i przyciąga nienawiść...
Tysiac nienawistnych komentarzy przyciąga dwa razy tyle nienawiści,
Kazda zla myśl przyciąga następną złą myśl,wasze duch choruje teraz z nienawiści do ludzi,ktorzy naprawdę nie muszą być zli,ale oni tez chorują z nienawiści i strachu,
Juz niemal caly świat pograzyl sie w tej zlej traumie....
A czynimy to my -postępując jak ,,oni,,sobie zaplanowali!
Ponieważ oni lepiej jak wy wiedzą,ze kazda zla wiadomosc w mediach w pare sekund sprawi,ze w wielu domach zagosci zlo,strach i nienawiść,
Bo to jest jak magnez i nie potrzebują rzucać bomb,wystarczy iz rzuca newsa o zlym islamiscie,który zgwałcił białą kobietę....
Opamietajcie się, mozna to zmienić,można w piekny sposób to zakończyć,
Czy zdajecie sobie sprawę jak pięknie byłoby gdyby,nagle chrzescijanie i muzulmanie,poklepali sie po ramieniach i w pokoju z uśmiechem na twarzy rozeszli  się ?
Czy wiecie,ze tak samo jak zlo sie rozlewa po świecie, rozlala by sie nadzieja i dobroć?
Sami możemy to zakończyć!
Jak wielkim zawodem byloby dla,,nich,,jesli Europejczycy i Islamisci przestali by walczyć?
Wiem,zaraz powiecie,ze Araby tego nie potrafią,a czy wy Chrzescijanie potraficie,potraficie przestać i niesc zarazliwa miłość, która zwyciezy każdą nienawisc?
 

Strony

Skomentuj