Brutalna pacyfikacja protestujących przeciw NWO w Holandii. W tłum wjechali policjanci na koniach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wciąż słyszymy zaniepokojonych polityków europejskich, którzy grzmią jaki to straszny reżim panuje obecnie na Białorusi. Epatowani jesteśmy obrazkami przedstawiającymi tamtejszych protestujących, którzy są pacyfikowani przez białoruski OMON. Wszyscy zachodni politycy opowiadają o tym z niesmakiem i wywracają oczami uważając tego typu zachowania za barbarzyńskie. Można by było im uwierzyć, że takie rzeczy nie dzieją się w zachodniej Europie, gdyby to nie było nieprawdą. 

 

Brutalność policji widzieliśmy już za czasów przed COVIDowych. Dość wspomnieć pacyfikacje protestów żółtych kamizelek we Francji albo atak hiszpańskiej policji na demonstrantów w Barcelonie. Teraz jednak za Covidka brutalność policji w Unii Europejskiej zdecydowanie przewyższa to co dzieje się na Białej Rusi a nawet w Rosji. 

 

W ostatnią niedzielę w wielu europejskich krajach policjanci robili co mogli aby spacyfikować międzynarodowy protest przeciwko koronawirusowym obostrzeniom. Gdyby ci protestujący mieli kolorowe włosy i hasła promujące ruch homoseksualny, to z pewnością policja by grzecznie patrzyła i biła brawo, ale gdy protestują ludzie, którzy nie chcą zostać niewolnikami to władza pokazuje z lubością swoje brutalne oblicze. 

 

To co miało miejsce wczoraj w Holandii było właściwe atakiem uzbrojonych bojówek na tłum protestujących. Takich obrazków jakie widzieliśmy w Niderlandach nigdy nie widzieliśmy w żadnym z krajów na wschód od Polski. Można to porównać najwyżej do tego co z protestującymi robią Chińczycy. 

 

W Amsterdamie policjanci na koniach po prostu wjechali w tłum tratując ludzi. Wyglądało to jak bitwa ze średniowiecza. Na poziomie gruntu ludzi bili policjanci z psami, którymi szczuto okladanych demonstrantów. Przypominało to sceny z Warszawy pod okupacją niemiecką. 

 

Smaczku dodaje fakt, że w Holandii właśnie odbyły się wybory parlamentarne i zwyciężył w nich urzędujący premier Mark Ruthe. Pięknie podziękował swoim wyborcom za pomocą pałek, pogryzień psów i obrażeń ciała na skutek użycia konnych brygad prewencji. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

In God we trust

Portret użytkownika Jackrabbit

Zauważyliście, że im większe

Zauważyliście, że im większe wykształcenie, tym wieksze prawdopodobieństwo, iż element zostanie covidiotą?

Matura i tzw,, wyższe" przypominają strzała od AstryZeneki. To pierwsze odmóżdża, a drugie niszczy stopniowo DNA.

Portret użytkownika Quark

To nie zupełnie tak ...

To nie zupełnie tak ... Czasem tak bywa ale to głównie dlatego , że nasze władze (dawno temu już) postanowiły "podnieść poziom wykształcenia w narodzie" . Tylko zapomniały , że nie ilość jest ważna ale jakość ! A oni zamiast dopracować system szkolnictwa do wyższego poziomu ... obniżyli poziom nauczania i teraz byle mameja może mieć "wyższe wykształcenie" , co bardziej "zaradni" ale nie koniecznie inteligentni i z predyspozycjami skrzętnie wykorzystują (studia zaoczne , wieczorowe , podyplomowe itp.) . Kiedyś "szło się" na studia , żeby nie iść do "woja" a teraz idzie się tam poto by nie iść "do łopaty" ...  inną rzeczą jest , że owe "uczelnie" nie kształcą tak jak powinny lecz indoktrynują "wiedzą" co studenci dobrze wiedzą kwitując system skrótem 3xZ ... zakuć , zdać .. zapomnieć. I potem zamiast ELIT mamy elyty i wykształciuchów bez wiedzy i charakteru.

Portret użytkownika Mychu

Ci co kiedyś są jeszcze

Ci co kiedyś są jeszcze bardziej odmóżdżeni. Wysokie mniemanie o sobie i niemal każdy z nich, starych lekarzy np. Namawia do maseczek i szczepionek. Nie byle mameja, tylko każdy /pelikan/ łykający bzdury z pamiécią krótkotrwałą wielką prawie jak wieloryb, wierzący w nieograniczine możliwości po studiach. Szkoda głowy na napychanie tą indoktrynacją. Dobra pamięć warunkuje zdanie ich egzaminów. Reszta to tylko umiejętne stosowanie wzorów.

Portret użytkownika Mychu

Ci co kiedyś są jeszcze

Ci co kiedyś są jeszcze bardziej odmużdżeni. Wysokie mniemanie o sobie i niemal każdy z nich, starych lekarzy np. Namawia do maseczek i szczepionek. Nie byle mameja, tylko każdy /pelikan/ łykający bzdury z pamiécią krótkotrwałą wielką prawie jak wieloryb, wierzący w nieograniczine możliwości po studiach. Szkoda głowy na napychanie tą indoktrynacją. Dobra pamięć warunkuje zdanie ich egzaminów. Reszta to tylko umiejętne stosowanie wzorów.

Portret użytkownika baca

admin nie chcę być złośliwy

admin nie chcę być złośliwy ale gdzie te tłumy? gdzie te wjeżdżające w tłumy konie? ja tam widziałem tłum jednego rowerzysty bitego symbolicznie pałkami za to że zjechał na trawnik ze ścieżki rowerowej... widziałem też że najbardziej te chamskie zachowanie podkurwiło psa bo miał gruby plan na trawie się wysrać ... ale nie wysrał się i był wyraźnie podenerwoawany...

 

Portret użytkownika ARTUR

To są specjalne zagrywki

To są specjalne zagrywki prowokacyjne aby wyłapać niepokornych , przy okazji mają też ćwiczenia . Nie idzie się nieprzygotowanym na taką imprezę , należy mieć conamniej 2 szeregi ludzi z tarczami którzy robią falangę , następnie idzie rezerwa , potem miotacze np. lakieru , ekstrementów i wszystkiego co może zakleić i unieruchomić przeciwnika aby musiał zdjąć maskę . Na koniki nie ma nic lepszego jak 3 m sznura z obciążnikem który rzucony pęta tylne nogi konia i go przewraca . Jeśli przygotowana została trasa przemarszu to należy też uderzyć z tyłu gdyż oddziały atakują przeważnie z wiatrem aby gaz łzawiący szedł na demonstrantów , atak z tyłu zniszczy falangę przeciwnika i spowoduje panikę .

Strony

Skomentuj