Brutalna interwencja policji w Lublinie. Pobito protestujących przeciwko homopropagandzie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Dzisiaj w Lublinie doszło do brutalnego stłumienia demonstracji narodowców i środowisk wolnościowych, protestujących przeciwko tak zwanemu Marszowi Równości, czyli manifestacji zorganizowanej przez lewicę i środowiska LGBT. W rezultacie doszło do bezprecedensowej interwencji policji, która używając broni palnej, gazu i pałek, rozbiła kontrdemonstrację.

 

Marsze Równości organizowane przez środowiska lewicowe, od lat budzą kontrowersje ze względu na epatowanie obscenicznymi treściami. Oficjalnie ich celem jest manifestowanie swojej odmienności seksualnej. W rzeczywistości jest to metodw polegająca na zdobywaniu przestrzeni publicznej poprzez narzucanie tego co jest "normą" według lewicy. 

 

Protesty środowisk konserwatywnych towarzyszą gejowskim paradom od samego początku. Nigdy jednak nie doszło aż do takiej pacyfikacji przeciwników homoparad jak ta, do której doszło dzisiaj w Lublinie. 

Argumenty policji są takie, że manifestanci przeciwny gejowskiej paradzie byli agresywni. Być może rzeczywiście tak było, ale ich zdaniem stało się to dopiero po zaatakowaniu ich przez policjantów. Nie ma co ukrywać, że środowiska narodowe mają w swych szeregach ludzi, nie nadstawiających drugiego policzka. Gdy są atakowani oddają, ale w policji dalej pracują prowokatorzy z Marszów Niepodległości z czasów poprzedniej PO, więc nie można wiedzieć na pewno co było nadużyciem Narodowców, a co rezultatem działań policyjnych prowokatorów. 

 

Pytanie jednak brzmi - dlaczego, gdy niedawno, wyimaginowanymi "antyfaszyści" blokowali legalny marsz Narodowców w Warszawie, reakcja policji była zgoła odmienna. Bynajmniej nie użyto pałek do przetarcia szlaku dla maszerujących zatrzymanych na drodze przemarszu, co miało miejsce w Lublinie, tylko interweniowano grzecznie i bez strzelania, oraz gazu. 

Zupełny brak agresji policji można było też zaobserwować podczas protestów rozmaitych lewicowych KODów i temu podobnych środowisk. Często dochodziło wręcz do szokujących napaści na policjantów, które nie spotykały się z ich strony z żadną odpowiedzią. Nie trzeba zatem wiele, aby odnieść wrażenie, że mamy tutaj do czynienia z dwoma roznymi standardami postępowania. Dlaczego? 

Jeśli legalną manifestację środowisk patriotycznych, nawet nielegalnie, blokuje lewica, to policja pozostaje bierna, ale gdy blokowana jest lewica to reakcja policji jest natychmiastowa i brutalna. Na dodatek o biciu protestujących narodowców zgodnie nie wspominają ani słowem media PO-PiSu, czyli TVN, Polsat i TVP. Gdyby nie internet wiedziałaby o tym garstka osób. 

 

Należałoby więc zadać pytanie - co stało się z tym PiSem, który wygrał wybory? Dlaczego nagle stał się lewicowy nie tylko w zakresie socjalistycznej redystrybucji, ale też w kwestiach obyczajowych? Po dzisiejszych ekscesach w Lublinie widać jak na dłoni, że nowy PiS, który mamy od stycznia tego roku, czyli od rekonstrukcji rządu, to de facto nowa odsłona PO. Dlatego takie zachowania policji jak dzisiaj nie powinny dziwić. 

Dla środowisk rzeczywiście prawicowych nadchodzą w związku z tym mroczne czasy. Politycy partii rządzącej, udając patriotów, fundują nam miliony emigrantów, a gdy zorientowali się, że ludzie zaczynają dostrzegać, że ulice polskich miast stają się dziwnie multikulturalne, politycy postanowili znaleźć sposób na rozprawienie się z tymi, którzy na to wskazują najgłośniej i na celowniku znalazły się środowiska narodowe nazywane przez lewicę "faszystami". 

 

Prześladowania prawdziwej, a nie oszukanej, polskiej prawicy wchodzą zatem na nowy poziom, a kulminacją tego ucisku może być nadchodzący Marsz Niepodległości, którego przebieg, dzieki policyjnym prowokatorom, może wyglądać bardzo podobnie jak w latach panowania poprzedniego reżimu. 

 

Co potem? Być może nadchodzą nawet represje względem działaczy Narodowców, a celem tych represni może być nawet delegalizacja konkurencji PiS po prawej stronie, a jakiś pretekst z pewnością się znajdzie. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że takie jest oczekiwanie mocodawców z Izraela naszej obecnej polskojęzycznej władzy. Dla nich Ruch Narodowy to od dawna podstawowy wróg. 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika hyh

kto sciagnal tych patriotow

kto sciagnal tych patriotow bo narodowcy z nich zadni nie sa organizacja paramilitarna jak jobbik na Wegrzech , brak im dyscypliny , przywodctwa i mundurow jednolitych... i w jaki sposob oni sie tam zgromadzili , ktos dal gdzies ogloszenie na pejsbuku ?

Portret użytkownika hamzpodtrzepaka

Homoseksualizm , tranzwestyci

Homoseksualizm , tranzwestyci, pedofile i inne file to nie jest normalne i żadne pranie mózgu z tv programami typu jak oni śpiewają gdzie głównie chlop udaje babę i odwrotnie  czy innymi zjeb**mi programami nie zmieni mojego zdania tak samo jak 1000 taki homo parad. To wszystko jest choroba wywołana jakimiś czynnikami czy to uszkodzenie DNA czy coś innego tego nie wiem ale jest to choroba i nie jest to normalne. A tak pozatym to CH W D P.

Portret użytkownika lewak

co za różnica, kto będzie

co za różnica, kto będzie poskramiał polskich bandytów? ważne by robił to brutalnie i skutecznie, takie cackanie się z polskimi bandytami jak na tym marszu w sumie powinno być karane za nieadekwatną do sytuacji prewencję.

Portret użytkownika war wolf

Max jestem heretosexualny ale

Max jestem heretosexualny ale ja nie chodze w jakiś paradach by się z tym odnosić, to po co te homusie biegają po u licach i w 4 literach mam ich odmiennosc niech się pieprzą w domu pi kontach ale niech się z tym nie obnosza pi ulicach .homo to jest chorobo do wyleczenia i mam w dupie poprawność polityczną itp. to po to ją  wymyslili by normalnym ludzką mordy pozamykać.

Portret użytkownika Max 1983

Nie chodzisz bo nie musisz::

Nie chodzisz bo nie musisz::)Bo należysz do dominującej większości ,nikt cię nie będzie z tego powodu dyskryminował ,ani zabierał ci jakiś praw które mają inni obywatele.Jak napisalem wszelkie parady naruszające obyczajowośc z jakąs obscenicznością ,wulgarnością tępił bym w zarodku.Jesli natomiast idzie grupa ludzi normalnie ubranych ,zachowujących się zwyczajnie , z transparentami typu chcemy mieć prawo do związku małżeńskiego, to ja się z tym postulatem nie zgadzam ,ale tez nie uważam byśmy mieli prawo im tego zakazywać.

A juz z cała pewnością nikt nie ma prawa ich z tego powodu napadac i bić i mam nadzieje że to rozumiesz..Co do tego że to choroba, to bardziej bym to uznał za jakąś wade ...psikus natury.Coś jak karzeł itp(bez urazy i szydery z tych ludzi )i moim zdaniem tak jak karzeł nic nie poradzi na swój niski wzrost, tak gej ma bardzo małe szansę zmienić orientacje.Nie wierze że to można leczyć .To tak jakby ciebie z jakiś powodów ktoś chciał zrobić miłośnikiem facetów.Myslisz że na skutek terapii ,leków itp nagle ci się męskie tyłki zaczną podobac??Ci ludzie nie są gejami czy lesbijkami bo tak im wygodniej!!Jestem pewien że większość z nich na wielu etapach swojego życia przeklinala swoją inność i nie jeden raz mieli z tego powodu zdrowo przeje...e.Mysliśz że naprawdę 18 letni chłopak chce być homo?Chodzić na imprezy gdzie wszyscy gadają tlyko o dupach i tym kogo to nie zaliczyli ,gdzie każdy podrywa dziewczyne, a ty musisz udawac coś wbrew swojej naturze??(bo ilu się przyzna w tym wieku że woli chłopaków??)A rodzina?Ja sobie nawet nie wyobrażam gdybym byl homo jakbym miał to ojcu powiedziec....zabił by mnie.Ja tym ludziom współczuje ,nie daje to im prawa wchodzic nam na głowę ,ale tez nie powinniśmy z tego powodu ich spychac na totalny margines.Jak dla mnie tak jak jest obecnie jest ok.Niech chodza, niech mówią o tym kim są...niech nikt ich nie bije z tego powodu, a pewnych praw i tak nigdy nie dostaną bo zawsze będa mniejszością.

 

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Max 1983

Co do samego odbioru

Co do samego odbioru wizualnego aktu seksualnego dwóch facetów ,czy nawet całowania sie itp to pełna zgoda.Tylko wiesz ja też mam negatywny odruch np na widok wytatuowanej kobiety....i co mam ją bić z tego powodu?Zgodze się że kwestie erotyczne seksualne niech w swoich domach zostawiają ,natomiast kwestie prawne ,czy jakoś to ich życie można regulowac to sprawa do dyskusji....przynajmniej jak dla mnie.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Strony

Skomentuj