Brutalizacja działań służb mundurowych w Polsce spotyka się z powszechną akceptacją społeczną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wraz z postępującym montażem państwa policyjnego w Polsce zwanego dla niepoznaki "demokracją", obserwujemy to samo, co we wszystkich krajach totalitarnych w historii świata - następuje brutalizacja zachowań służb mundurowych, które służą w utrzymaniu ucisku obywateli. Właśnie z czymś takim mamy do czynienia ostatnio.

 

W różnych miejscach Polski doszło do zabicia obywateli przez policjantów, na skutek błahych pretekstów. Spowodowało to kilkukrotnie zamieszki i szturmy na lokalne komendy policji. Okazuje się jednak, że większość społeczeństwa popiera zabijanie obywateli przez policjantów. Akceptacja bierze się stąd, że ofiary to przeważnie kibice, którzy w faszystowskiej nowomowie zwani są "kibolami".

 

Kibice w III RP są znienawidzeni niemal jak Żydzi w III Rzeszy. Społeczność zwana "kibolami", to fanatyczni kibice rozmaitych drużyn sportowych. Z pewnością nie są oni uosobieniem praworządności. Wręcz przeciwnie są to przeważnie zadymiarze poszukujący mocnych wrażeń, którzy czasami bardziej niż meczem są zainteresowani mordobiciem. Trzeba też przyznać, że środowiska te są nacechowane wyjątkowo patriotycznie, a oprawy towarzyszące meczom są niekiedy rzeczywiście piękne i wzruszające.

 

Obecnej władzy bardzo się to nie podoba, a w środowisku patriotycznych kibiców upatrują zagrożenie. Stąd ciągła propaganda zohydzająca tych ludzi, próbująca ich odczłowieczyć. Trzeba przyznać, że się to udało i władza doprowadziła do tego, że większość społeczeństwa popiera ich zabijanie jak ostatnio w Knurowie.

 

Obserwując poczynania naszych "stróżów prawa" można zaryzykować twierdzenie, że polska policja stała się bardziej brutalna niż słynna Milicja Obywatelska z minionego ustroju. Za PRL chuligan na meczu czy na demonstracji antyrządowej, mógł najwyżej oberwać pałką służbową, ale w III RP policjanci po prostu strzelają, a gawiedź bije brawo. Prawdopodobnie tak samo z gnębienia żydów cieszyli się niemieccy faszyści. Taka właśnie jest siła propagandy.

 

Powszechna akceptacja społeczna brutalnych zachowań służb mundurowych jest bardzo niepokojąca, ponieważ świadczy o poziomie zniewolenia umysłów mieszkańców naszego kraju. Jednak wszyscy, którzy biją brawo i cieszą się, że "jednego debila mniej", powinni się zastanowić do czego doprowadzi akceptacja zabójstw podludzi zwanych "kibolami" i czy przypadkiem zadowoleni z siebie nieszczęśnicy otumanieni propagandą, nie kręcą bicza na siebie samych. Przekonamy się o tym już po jesiennych wyborach parlamentarnych ...

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika NearEarthObject

I DOBRZE TĘPIĆ ! ! !   DOBRZE

I DOBRZE TĘPIĆ ! ! !
 
DOBRZE TĘPIĆ NAĆPANYCH GÓWNIARZY, KTO KUR** PROWOKUJE ?? POLICJA ?? NIESĄDZE !
Pałą i do kicia cwaniaków tylko w grupie. ALE Rozpier*** to potrafią, I O TO NIEMOŻNA SIĘ ICH CZEPIAĆ A BROŃ BOŻE INTERWENIOWAĆ BO TO ŚWIĘTE KROWY.A później jak jeden zarobi kulke to wielkie kur** nieszczęście ZA DARMO POLICJA NIE INTERWENIUJE... Gdyby nie policja to dzisiaj byśmy w domu siedzieli na czatach z pałą przy drzwiach i sie martwili czy nam nie wbiją na chate chu**.
DOBRZE NAPIER***** ICH ILE WLEZIE BO NIEUKI NIGDY NIE ZROZUMIEJĄ CO TO ZNACZY ŻYĆ JAK CZŁOWIEK.
ZERO SZACUNKU DO ZWIERZYNY.

♄ ♇ ♉

Portret użytkownika Alefa

Własnie dlatego zaczniesz

Własnie dlatego zaczniesz siedzieć z ta pałą u dzwi  idioto.
Przemoc rodzi przemoc .Wiedzac ze moga zostać zamordowani z blachego powodu przez jakiegoś umundurowanego bandytę beda  w samoobronie zabijać.
Te skurw.......m nie udalo sie do tej pory tak skłócić Polakow aby móc tu wprowadzic swoje uzbrojone dupy z USAela bo Izrael juz tu jak zwykle "niewidzailny" -szczegolnie gospodarczo - jest od 70 lat
To my ,masze mieso armatnie ma zacząć konflikt z Rosja aby "wyzwoliciele" mogli zaczać grabić Ukrainę no i czeka tuyle broni i trumien wyprodukowanych przez kapitalistow aby "sie kręciło".
 
 

Portret użytkownika MiterMan

św. Pamięci gen. Petelicki

św. Pamięci gen. Petelicki powiedzial takie slowa że jak przyjdzie co do czego to tylko mozemy pokladac wiare w ugrupowania kiboli bo jako nieliczna grupa w spoleczenswie ma swoj honor dume oraz odwage w dazeniu do dzialania a wy snoby nakrecone przez media ze macie ich nienawidziec rosniecie w tym przekonaniu jak paprotki na cmentarzu....a w ogolnym rozrachunku nawet nie mieli z nimi stycznosci poza telewizorem ktore mowi im jak ma byc a nie jak jest.... dyrektywa okupanta polega na dzieleniu a nie lączeniu spoleczenstwa a kto jest okupantem to juz kazdy wie najlepiej.... totalitarne policyjne panstwo ktore wie iloma listkami papieru sie podcierasz nie jest tym o ktorym kazdy marzy lecz w propagandzie medialnej tak wam mowia.... postepowania na nieprawdziwej wiedzy nazywa sie debilizmem a ze media ksztaltuja debili a debile przekazuja nieprawdziwa wiedze innym ludzia ktorzy rowniez staja sie debilami bo zyja w zaklamaniu i polski land jest jaki jest... bo na etapie w ktorym jestesmy, jednostki ktore jeszcze potrafia sie w tym wszystkim polapac nie maja na nic wplywu...  i wygina niedlugo w takim tempie jak patriotyzm u mlodziezy... 

Portret użytkownika Atronarh

Od tego jest policja żeby

Od tego jest policja żeby tępić patologie na ulicach. Definicja "kibola" - cwaniak w grupie, a jak jest sam to łeb spuści i spier... Już nieraz takiego leszcza pogoniłem jak cwaniakował przy koleżkach. Solo płakał jak dziecko Smile

Portret użytkownika Tata Buki

A ci co tak kozaczą na temat

A ci co tak kozaczą na temat kibiców niech pójdą i powiedzą im to w twarz, bo tylko pi.da przed monitorem się napina a brak odwagi jak zawsze nawet na ulicy w nocy kota się boi, w necie odważni jak zawsze a ich broń to minusy i plusy albo kolorowe strzałki.
Macie jaja tak śpiewać jak ci kibole przed Tuskiem czy innym ważniakiem co chowa się za ochroną, zapewne w domku się schowacie pod stołem w razie czego, a oni potrafią wyjść i walczyć o własne prawa. Stąd takie nagonki na nich bo nie dadzą sobą pomiatać ani nie będą grzeczni bo tak ue wymaga. Bida wszędzie a ludzie jak poj..ni, albo udają albo ich całkowicie przerobili, piszą że tak nie wypada że to chuligani.
Jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą dupę i dymać w biedzie z uśmiechem jak niewolnik do pana i nie wyłazić z krzykiem o własne prawa.
https://www.youtube.com/watch?v=KHicuJ7CBi4
 
 
 

Portret użytkownika kamujac

Za niskie progi na moje nogi.

Za niskie progi na moje nogi. Takich kiboli powinno się ubijać z ostrej amunicji a nie plastik marnować!
Wypchaj się trocinami bandyto.
Nie zwykłem spotykać się z patolami! Jeszcze zaczął bym śmierdzieć zdechłym szczurem od ciebie.

Strony

Skomentuj