Broń psychotroniczna będzie mogła przejąć całkowitą kontrolę nad każdym człowiekiem i społeczeństwem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wyścig o dominację nad światem trwa. Naukowcy na zlecenie rządów i armii mogą już pracować nad rozwiązaniami, które na zawołanie będą w stanie zapanować nad całymi społeczeństwami, zgodnie z rozkazem władz. Czy wkraczamy już w erę stosowanej na masową skalę broni psychotronicznej?

Prof. fizyki Arnd Pralle z Uniwersytetu w Buffalo od kilku lat prowadzi badania nad „stymulacją magneto-termiczną”. Zespołowi naukowców pod jego kierownictwem udało się dzięki niej zdalnie kontrolować mózg myszy, zmuszając je do biegania na sygnał
i zatrzymywania się. Doszło nawet do przejęcia kontroli nad kończynami zwierząt, bez pośrednictwa ich woli.

 

Odkrycie to pozwala na zdalne sterowanie aktywnością neuronów dzięki specjalnym nanocząsteczkom magnetycznym, które stymulują neurony wyposażone we wrażliwe na zmiany temperatury kanały jonowe. Gdy nanocząsteczki zostaną podgrzane za pomocą zewnętrznego pola magnetycznego następuje otwarcie tych kanałów. Efektem jest wzbudzanie neuronów.

 

Proces ten wymaga zastosowania specjalnie zbudowanych nici DNA i nanocząsteczek, które mogą wiązać się z określonymi neuronami. Po zakończeniu  niezbyt inwazyjnej procedury mózg może być zdalnie sterowany przez zmienne pole magnetyczne. Perspektywa zastosowania tej techniki rysuje się wielorako.

 

Oprócz pozytywnych aspektów leczniczych ma ona bowiem dużo bardziej niepokojące konsekwencje. Być może wkrótce uda się komuś skonstruować optogenetyczny czy magneto-termiczny sterownik człowieka, który będzie miał za zadanie wzbudzać w nim chęć i niechęć do pracy, do kupienia czegoś, co ktoś koniecznie chce sprzedać czy zagłosowania na konkretną partię.

 

Teoretycy spisku uważają, że już teraz jesteśmy ofiarami broni psychotronicznej. Niektórzy sądzą, że instalacje typu HAARP służą przede wszystkim do tego, by zaburzać w ludziach poczucie rzeczywistości. Dokąd to wszystko może prowadzić? Warto zastanowić się, co konkretnie mogą chcieć osiągnąć ci, którzy będą posiadali dostęp do tak potężnych narzędzi.

Wiadomo, że takie technologie zapewnią pełną kontrolę nad każdym człowiekiem na świecie. Może się to objawiać poprzez:

– wymuszenie wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie
– możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym
– możliwość obserwowania tego, co widzisz
– możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi
– możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej
– możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy
– możliwość czytania myśli
– możliwość odczytania Twojej geolokalizacji
– możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym
– możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu

– możliwość generowania efektów dźwiękowych przez Ciebie
– możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły
– możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności

Wkrótce możemy dojść do takiego momentu, w którym nikt nie będzie mógł mieć pewności, że to, co czuje i robi, wydarza się dlatego, że tego właśnie chciał, czy może dlatego, że ktoś inny sobie tego zażyczył. Przy tego typu technologii chiński System Oceny Obywateli jest póki co jedynie dziecinną igraszką.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Moja broń psychotroniczna

Moja broń psychotroniczna którą z pełną bezczelnością stosuję na codzień, polega na tym,żeby pracując, prawie NIC NIE ROBIĆ ZA MAKSYMALNIE DUŻE PIENIĄDZE. A ludki płacą ! I to jak płacą ! (Tam pośród nich łatwowiernonść goni naiwność) No bo mówię.Robocizna droga jest i mój czas !  :)  Zastanawiam się jak bardzo ten świat ZWARIOWAŁ że da się go tak robić w bambukułłło ! 

 

Sztućna inteligĘcja mnie gnębi ale i dla mas działa 

Strony

Skomentuj