Brodacz w sukience może wygrać Festiwal Eurowizji - postęp, czy upadek cywilizacji

Kategorie: 

Conchita Kiełbasa- faworyt jutrzejszego Festiwalu Eurowizji w Kopenhadze

Właśnie odbywa się znany konkurs piosenki, tak zwany Festiwal Eurowizji. Ta komercyjna impreza składa się z trzech koncertów, dwóch półfinałów i finału. Wczorajszy półfinał był klasycznym przykładem tego o co chodzi w pojęciu "gender". Na gwiazdę wieczoru zamiast słowiańskich pięknych kobiet duńscy producenci show wypromowali brodatego transwestytę.

 

 

Poza całą menażerią dziwaków w drugim półfinale szczególnie zarysował się kontrast na przykład między propozycją piosenki z Polski z tradycyjnymi słowiańskimi rytmami i seksownymi kobietami oraz z Austrii z dziwnym brodatym mężczyzną o wyraźnie nieaustriackich rysach twarzy ubranym w suknię i każącym do siebie mówić Conchita Wurst, czyli po prostu Conchita Kiełbasa.

 

W czasach poprzedniego PRL, gdy jeszcze zamiast słuchać Brukseli słuchaliśmy Moskwy, organizowany był konkurencyjny festiwal Interwizji, czyli telewizji państw w bloku radzieckim w tym Polski. Takie kuriozum nie miałoby wtedy racji bytu. Być może Festiwal Eurowizji to po prostu niepoważna impreza i tak niewątpliwie jest skoro kiedyś wygrał go zespół rockowy, którego uczestnicy mieli charakteryzację potworów. To był jednak żart, a nieukrywane uwielbienie okazywane przez duńskich realizatorów temu dziwadłu reprezentującemu Austrię jest po prostu niesmaczne.

 

Nacisk na promowanie ideologii pomieszania płci jest ogromny i komuś bardzo zależy na promowaniu takich wynaturzeń i przedstawianiu ich jako coś zupełnie normalnego, a wręcz godnego admiracji. Kroczy to z jednoczesnym dyktatem w postaci "walki z homofobią" lub "walki z rasizmem" (niepotrzebne skreślić) co jest de facto cenzurą mającą za zadanie zamknięcie ust wszystkim, którzy ośmielają się skrytykować na przykład nadreprezentację środowisk LGBTQ w przestrzeni publicznej.

 

Konkurs finałowy Rurowizji odbędzie się jutro w godzinach wieczornych. Jeśli wszystko będzie zmierzało do tego, że wygra go upodobniony do Jezusa pan w sukience o pseudonimie Conchita Kiełbasa, będzie to oznaczało, że Festiwal mógł zostać wykorzystany do oddziaływania na społeczeństwo celem implementacji obcych nam kulturowo wzorców. Zadaniem tej prowokacji jest opatrzenie nas z takimi dziwadłami.

 

Kropla drąży skałę i po jakimś czasie już zupełnie co innego będzie nas szokowało, tak właśnie urabia się społeczeństwo. Oczywiście dzieje się to na dużo większą skalę, a Eurowizja jest tylko jednym z przykładów tego procesu. Zresztą kiedyś konkura ten wygrał już transwestyta, Dana International, z Izraela. Tylko czy zachwycanie się takimi ludzmi zamiast im pomóc to jest rzeczywiście postęp czy raczej regres cywilizacyjny? Przypomnijmy, że hasło komunistów brzmiało "wyrwijmy z posad bryłę świata" i wygląda na to, że nadal wyrywają, tylko proletariat jest teraz pozycjjonowany gdzie indziej.

Kadr z występu polskiej propozycji na Festiwal Eurowizji - Źródło: YouTube

Gdy widzi się skalę propagandy i skażenia kulturowego, które jest sączone do wielu społeczeństw jednocześnie i w sposób skoordynowany, to można utracić nadzieję na to, że walka z takimi niekorzystnymi zmianami na Ziemi ma w ogóle sens. Takie igrzyska jak Festiwal Eurowizji pokazują jak w soczewce obowiązujące trendy, więc miejmy nadzieje, że Europa nie zagubiła się jeszcze zupełnie i słowiańskie piersi pobiją w konkursie na głowę brodatego transwestytę w sukience i z „kiełbasą” w gaciach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MASAKRA

http://m.onet.pl/rozrywka/muz

http://m.onet.pl/rozrywka/muzyka/pop,fzv96

Pozegnam sie ku uciesze wiekszosci tutaj Smile
Ci co mnie znaja, wiedza gdzie mnie szukac.
Bylem tutaj ladnych lat. Wczesniej pod innym nikiem.
To byly bardzo dobre lata, przedewszystkim bardzo ciekawe.
Zoszawilem tutaj bardzo duzo wpisow dotyczace ezoteryki i fizyki kwantowej. Bylo tez wiele o budowie Ksiezyca a takze o energiach wyzwolonych przy erupcjach slonecznych.
Szkoda... bylo tutaj kilku bardzo madrych osobistosci.
Nikogo z nich nie zapomne.
Jak widac, takze oni zrozumieli, ze to juz nie ta strona jest co kiedys.
No coz, swiat sie zmienia.
Zegnam.

Portret użytkownika sky99

System głosowania na

System głosowania na Eurowizji od lat wzbudza sporo kontrowersji. Co roku któryś z uczestników czuje się pokrzywdzony. Powszechnie uważa się, że pięcioosobowe jury przydziela punkty bardzo stronniczo. W tym roku ucierpieli przez to reprezentanci Polski - Donatan i Cleo. Autor utworuSlavic Girls podliczył głosy widzów, aby udowodnić, że jego piosenka w Europie podobała się znacznie bardziej, niż pokazuje to 14. miejsce w rankingu.
W komentarzach zwracacie słusznie uwagę, że to śmieszne, że Cleo dostała 0 punktów w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Rzeczywiście, trudno uznać to za sprawiedliwe (tak naprawdę powinna dostać dwa razy po 12 punktów). Kontrowersje pogłębia fakt, że jury zdecydowało się pomóc w wygranej "kobiecie z brodą".
Na Facebooku Donatana pojawił się wpis, w którym wyjaśnia reguły głosowania i pokazuje, ile punktów naprawdę dostała piosenka Slavic Girls:BARDZO WAŻNE! Ludzie wybrali CLEO! Właśnie otrzymaliśmy dane o ilości głosów/punktów oddanych na nasz występ przy pomocy Waszego głosowania sms. Okazuje się że wyglądało to tak ( 12 punktów to maks z danego kraju ) :
Norwegia 12
Irlandia 12
Ukraina 12
Wielka Brytania 12
Holandia 10
Islandia 10
Austria 8
Białoruś 8
Włochy 8
Belgia 7
Dania 1
Macedonia 8
Francja 8
Niemcy 8
Grecja 6
Węgry 4
Łotwa 1
Litwa 7
Malta 2
Mołdawia 3
Hiszpania 5
Szwecja 8
Szwajcaria 4
Razem: 164
Gdyby liczyły się głosy słuchaczy CLEO zajęłaby 5 miejsce według zebranych punktów - niestety decyzyjne jest również "żyri" które dając 0 punktów w danym kraju może całkowicie zniwelować nadaną przez ludzi maksymalną liczbę punktów...NIE WAŻNE KTO GŁOSUJE WAŻNE KTO LICZY GŁOSY ( niestety ).
Moim zdaniem oszukani zostali ludzie którzy wydali masę pieniędzy na sms-y. "Żyri" może forsować swoje ideologie i starać się wybierać tego kto pasuje im ze względów polityki czy orientacji. Dlatego dla mnie liczy się głos ludzi wysyłających sms-y - dziękuję Wam za to że jesteście wspaniałymi ludźmi i nie żal Wam było czasu i pieniędzy żeby zagłosować na CLEO.

Portret użytkownika etyka

Jestem dumna z bycia polką.

Jestem dumna z bycia polką. Cieszy mnie, że większość mojego narodu potępia ' coś takiego'. Za dawnych czasów ruch biodrami Presleya wywołał wielkie oburzenie i został wycięty z transmisji. A teraz dokąd zmierzamy? Co takiego było w utworze Cleo dekold..? Który dzisiaj jest widziany w każdym filmie. Dzisiaj mamy nie tylko to gołe kobiety i wyłuzdanie w teledyskach. Cały przemysł muzyczny to seks bez cenzury. A Wam co? Dekold nie pasi? Kobiecość i piękno ciała. Jeśli ktoś mi tutaj pisze że to tolerancja i że w końcu idziemy z cywilizają to niech wyjeżdża do Austrii. Nam w Polsce nie potrzeba takich. Dla mnie to brak etyki, zasad moralnych, charakteru a zwłaszcza rozumu. Skoro niektórzy z Was popierają ' takie coś ' to zastanówcie się w którym miejscu życia jesteście. Ja wiem w miejscu zdemoralizowanym i u progu. Media ładnie Was wypracowały na swoje marionetki.
Wielbię ludzi charakteru i z zasadami.. A zwłaszcza z poukładanym w głowie.

Strony

Skomentuj