Brazylijczyk postanowił poślubić swoją kozę

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Jeden z mieszkańców Brazylii, 74-letni Aparecido Castaldo, postanowił poślubić swoją ukochaną kozę. Tamtejszy kościół zdecydowanie odmówił takiej fanaberii. Ostatecznie znalazł jednak zgromadzenie satanistów, które skłonne było przeprowadzić stosowną ceremonię.

 

Mężczyzna twierdzi, że chce poślubić kozę, ponieważ nigdy się z nim nie kłuci. Datę ślubu wyznaczono na 13 października w mieście Jundiai. Starszemu człowiekowi nie przeszkadza to, że ślubu będzie udzielał jeden ze słynnych brazylijskich satanistów.

 

Przyszły pan młody mówi, że jego ukochana koza Carmelita idealnie pasuje do niego, ponieważ milczy, nie wydaje pieniędzy w centrach handlowych i nie może zajść w ciążę. Reakcja na taką fanaberię ze strony przyjaciół i krewnych Brazylijczyka, nie jest znana. Wiadomo za to, że Carmelita zjadła swoją pierwszą suknię ślubną, ale zostanie wyposażona w następną.

Foto: Aparecido Castaldo i Carmelita

Amant kozy nie jest pierwszą osobą planującą coś tak dziwacznego. W przeszłości doszło już do ślubu mężczyzny ze swoim psem. Miało to miejsce w 2010 roku w Australii. Zoofile w Niemczech próbowali też zalegalizować tego typu związki, ale bez powodzenia. Znany jest też przypadek znanego projektanta, Karla Lagerfelda, który postanowił poślubić swojego kota. W tym jednak przypadku to raczej zabieg PR.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pako <><

Śliczna ta jego połowica.

Śliczna ta jego połowica. Życzę im udanego pożycia i wielu koźlątek ;-(
szczególnie po tak wspaniałym "błogosławieństwie" i zoonocy poślubnej z jego duszy bardzo ucieszy się Szatan.
Pozdrawiam
klubmaksymilian.pl

Portret użytkownika Fanka1

A oto dzisiejsza informacja z

A oto dzisiejsza informacja z internetu w skrócie: W miasteczku pod St. Louis wybuchła panika. Pewien mężczyzna powiedział policji, że mógł zarazić wirusem HIV nawet  .....300 osób. Nazywa się David Lee Magnum. Został aresztowany w ubiegłym miesiącu, kiedy jego ....... były partner otrzymał pozytywny wynik test. ....
Świat schodzi całkiem na dno.  

Portret użytkownika b@ron

qrva...ja nie wiem czy to

qrva...ja nie wiem czy to kiepski żart ,czy fakt...to dobrze że nic na razie nie mówią o adopcji dzieci, no przynajmniej tamtejszy kościół odmówił takiego chorego ślubu ...nie wiem ...dziadek całe życie nie miał kobiety?...że na starość koza mu się spodobała...tacy chorzy ludzie powinni mieć nakaz leczenia i to przymusowo, co to niby ma być??? tfu...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Hidden

Co się dzieje z tym

Co się dzieje z tym światem...
 
Próbując założyć konto na Gmail ze zdziwieniem odkryłem, że w miejscu wyboru płci jest opcja "inna". A coż to u licha znaczy? Ciekaw jestem komentarza Pana Administratora.

Portret użytkownika AMRŚP

Kurde jaka piękna...co za

Kurde jaka piękna...co za nóżki...  sam bym się zakochał...
Acha zaraz... zaraz... To jak sie teraz przeziwnicy zoofilii będa nazywali? przeciwnicy pedalstwa to "homofobi" a zoofilii to jak? No powiedcie.. "homokozacy"? czy jak tam...?

Portret użytkownika alvaro31185

jebne zesmiechu to jedno a

jebne zesmiechu to jedno a drogie to przedztawia pewien problem , i naj wyrazniej stwozony przez kobiete , bo jest zadroga do utzymania a koza nie zdradzi kobieta jusz rure kilkarazy przesmaruje z innymi a koza tego nie wymaga . i jest uczciwa kobieta zrobi na tobie przekrent wydyma cie a i z torbami pusci , wiedz to przedztawia pewien problem dla rasy ludzkiej

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika John Moll

"jest zadroga do utzymania a

"jest zadroga do utzymania a koza nie zdradzi kobieta jusz rure kilkarazy przesmaruje z innymi a koza tego nie wymaga . i jest uczciwa kobieta zrobi na tobie przekrent wydyma cie a i z torbami pusci"
 
Trochę przegiąłeś, nie zapominaj że nie wszystkie kobiety są takie.

Strony

Skomentuj