Brak seksu przedłuża życie

Kategorie: 

Źródło: tg

Abstynencja od seksu pomoże ludziom żyć znacznie dłużej. Eksperci uważają, że można to wyjaśnić na przykładzie zakonnic, które są dalekie od obcowania seksualnego i dlatego żyją dłużej. Naukowcy z University of Sheffield odkryli, że mączniki młynarki, chrząszcze z rodziny czarnuchowatych, żyją dłużej poprzez unikanie kojarzenia. Te osobniki, które codziennie starają się produkować potomstwo umierają w młodszym wieku.

 

 

W trakcie godów u owadów uwalniany jest hormon niezbędny do produkcji plemników u samców i komórek jajowych u samic. To czyni je podatnymi na infekcje, ponieważ tracą zdolność organizmu do zwalczania śmiertelnie niebezpiecznych bakterii.

 

Mechanizm ten nie może działać tak samo u ludzi, uważa autor badań dr Michael Siba, ale warto się pochylić nad tym zjawiskiem.

 

 

„Zakonnice zwykle żyją dłużej niż kobiety z dziećmi. Pytanie brzmi, dlaczego chrząszcze, które kopulują, umierają wcześniej niż te, które tego nie robią? U ludzi także występują słabsze systemy obrony, a tłumaczyłoby, dlaczego niektóre choroby łatwo roznoszą się drogą płciową”.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)Komentarze

kolo21

Portret użytkownika Nicco

Promowanie braku seksu, albo

Promowanie braku seksu, albo seksu homoseksualnego, by zapewnić spadek liczby urodzeń. Oczywiście jeszcze w ostatnich wydarzeniach doszły takie kretynizmy jak aborcja, czy eutanazja. Po co promować kondomy czy zwyczajnie myślenie, jak można zabić? Z resztą, wierzę że każdy ma rozum, by nie wierzyć w takie kretynizmy rodem z Bravo Girl. Poza tym w obecnych czasach seks zmienił znaczenie z miłości na rozrywkę, ale to już sprawa inwidualna, bo nie każdego sądzę się to tyczy.

PS. Ciekawe czy w badaniu wzięto pod uwagę wszystkie czynniki jak stres związany z wychowaniem, czy pracą (ten ostatni czynnik jest w naszym kraju coraz gorszy i przekłada się też na pierwszy)? Pytanie oczywiście retoryczne, bo wiem że nie. Poza tym jestem bardziej po stronie jakości życia, niż jego długości. Zamknięta kura czekająca na śmierć, raczej nie ma zimno i nie cierpi na brak pokarmu.
Z "naukowcami" (lub ostatnio nadużywanymi "ekspertami") jest jak z prawem, które można zinterpretować jak się chce. Pieśń zmienia się w zleżności od sponsora, ale kiedy czyta się takie artykuły (a właściwie komentarze, bo to koło artykułu nawet nie stało), to nie widzi się konkretów jak czynniki brane pod uwagę.

Mechanizm ten nie może działać tak samo u ludzi, uważa autor badań dr Michael Siba, ale warto się pochylić nad tym zjawiskiem.

To przemyślenie, nie badanie... w dodatku z miejsca zdementowane, więc nad czym tu myśleć? Jak zaczną się chylić nad tym zjawiskiem, to zaczną się badania reakcji robali, nie ludzi.

„Zakonnice zwykle żyją dłużej niż kobiety z dziećmi.

To więcej, niż kobiety z dziećmi, czy więcej niż kobiety uprawiające seks? To różnica.

U ludzi także występują słabsze systemy obrony, a tłumaczyłoby, dlaczego niektóre choroby łatwo roznoszą się drogą płciową”.

Adminie, to najgorszy artykuł jaki czytałem w tym roku. To jak ktoś ma chorobę weneryczną i cię nią zarazi, to bedzie wina choroby, czy tytułowej czynności jak seks? To seks tworzy chorobę?
Jak będziesz miał kontakt np. z krwią osoby chorej na HIV, to też się zarazisz i nie musi być to seks.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika Eva11

bo Wy wszyscy nie

bo Wy wszyscy nie zrozumieliscie przekazu ....sex to nie to, o czym piszecie ...

sex to cos -co jest obsesja i chorym zboczeniem ...

przyjemnosc z zona czy mezem to nie to samo co obecny sex ....trzeba by zobaczyc jak obecna mlodziez sie zabawia ,

w irlandii  dziewczyny nie posiadajace narzyczonego czy chlopaka ,zabezpieczaja sie implantami przed niechciana ciaza...gowniarki chodza do lekarzy po tabletki antykoncepcyjne ...

kiedy mamy czasami gosci irlandzkich w wieku moich dzieci ,to tylko zerkamy z corka na siebie bo tematy jakie poruszaja ,ja poruszalam przy doroslych ,kiedy urodzilam pierwsze dziecko ...

to co sie dzieje obecnie to nie sa zblizenia kobiety i meszczyzny  ,to jest jedynie ulzenie swoim chorym zapedom...sex jest teraz jak zapalenie papierosa przy kawie ...

dlatego art mowi dobrze,ze sex skraca zycie ....bo stal sie tylko kolejna chorobliwa zachcianka ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Nicco

sex to cos -co jest obsesja i

sex to cos -co jest obsesja i chorym zboczeniem ..

Seks jest dokładnie tym za co go uważasz. I nie przejmuj się młodzieżą. Ja nie widzę dookoła seksualnych maniaków. A z tych co nimi są, to zwykle seksu nawet nie zaznali, tylko się go naoglądali. I nie patrz też na kraje zachodnie. Tam zboczenie jest ukierunkowane w każdą stronę, tylko nie w tą co trzeba (przynajmniej medialnie, bo w Anglii to pedałki nie zeznają wszelakiej akceptacji, tylko szczere podśmiewanie). Sodoma i Gomora i tak samo w końcu skończy. Ale też nie każdego to się tyczy. No i współczuje towarzystwa. Ja w Anglii widziałem naprawdę kulturalne osoby, które są w tych sprawach czasem mniej obeznane, niż w Polsce w kwestii pewnych pojęć.
A i w Polsce widze dojrzałe osoby, które nie walą się z każdym na imprezach, choć są i tacy, ale nie ma co robić z nich większości, bo to tak naprawdę nieliczna grupa.

dlatego art mowi dobrze,ze sex skraca zycie ....bo stal sie tylko kolejna chorobliwa zachcianka 

No nie widzę związku. Brak konkretnych badań, nie napisane na czym co oparto, nic czy brali pod uwagę inne czynniki jak stres, ciężka praca, czy dieta. Były wzięte tylko pod uwagę jakieś owady, których związek z ludźmi z miejsca nawet zdementowano, ale mimo wszystko wymowne "warto się pochylić nad tym zjawiskiem". No to niech się chylą nad zjawiskiem, ale nie będzie ono dalej dotyczyło ludzi, bo związek został przecież rozwiany. Badaniem bym tego nie nazwał.

Ahhh i kobiety z dziećmi Wink No ciekawe dlaczego? Taka matka raczej nie pierdyknie się po pracy na łóżko paląc bongo. No niestety. Seksu później też zwykle uprawia się już mniej (wielu skarży się, że wcale, może strach przed ciążą, no i powtarzalny czynnik jak stres), a życie im się nie przedłuża.

Równie dobrze można byłoby dać tytuł: „Brak dzieci, ciężkiej pracy i stresu przedłuża życie”  i pod tym bym się podpisał. Brak seksu, to raczej ujma dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Wręcz jest to walka z naturą.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika Zenek ;)

1.Kobieta bez seksu zwariuje.

1.Kobieta bez seksu zwariuje.... albo będzie taką wiedźmą jaka zatruje życie wszystkim wokoło niej, jak wezuwiusz (na przykład).... i też zwariuje.... bo nie oszuka swojej natury..... a ta wymaga męskiej energii do jej zdrowia... i fizycznego i psychicznego....

2. Te "badania" wcale nie mają na celu "przedłużania zycia". Ich cel jest zapisany w hitlerowskim programie ONZ zwanym AGENDA 2030 i ma na celu KONTROLĘ URODZIN bo NIE MA SEKSU... NIE MA CIĄŻY... NIE MA DZIECKA..... a dzieci goim wszelkim żydom, podobnie jak ich bogactwo, KOŚCIĄ W GARDLE STOI....

a prawdziwym celem takich i podobnych "badań" jest WMÓWIENIE BIAŁEJ RASIE IŻ NIE MA PO CO SIĘ ROZMNAŻAĆ....

z ZAKUCIEM KOBIET W PASY CNOTY włącznie i SPRZEDAWANIEM KONCESJI NA DZIECKO... jak w Chinach....

To jest zakulisowy cel tych wszelkich sponsorowanych przez ŚWIATOWY HITLERYZM "badań" nad jeszcze lepszymi i skuteczniejszymi sposobami na OSTATECZNY HOILOKAUST BIAŁEJ RASY....

i powód czemu pustynna PLAMA GÓWNA się przylepiła swoimi szponami do Polskiego Orła....

Portret użytkownika Antychryst666

"Bo to ZŁA kobieta była" i

"Bo to ZŁA kobieta była" i żłe skończyła patrzyła nie tam gdzie trzeba i wypaliło jej oczy.Teraz chodzi slepa po Astralu z oczami czarnymi jak węgle wielkosci 5 zł.Ale jak ją ostrzegali to nie słuchała. Mi jej nie żal bo to bylo zło w najczystszej postaci więc zostało ukarane i posłurzyło jak przykład ku przestrodze innym.Bardzo dobrze zrobił.Bo jego można zrobić w chuja 2 razy po raz pierwszy i po raz ostatni!

Strony

Skomentuj