Bożonarodzeniowy cud - słupy świetlne nad Moskwą

Kategorie: 

Źródło: https://www.gismeteo.ru/news/stihiynye-yavleniya/22265-rozhdestvenskoe-chudo-nad-moskvoy-svetovye-stolby/

W prawosławne Boże Narodzenie dzieją się wszelkiego rodzaju cuda. W mroźną noc 08 stycznia br. nad stolicą Rosji pojawiły się jasne kijki. Kolorowe kolumny zlały się u podstawy z ogromnym źródłem oświetlenia ulicznego. Były kolorowe i mieniły się ciepłym oraz zimnym światłem.

 

 

Pionowe świetlne taśmy „wystrzeliły” w górę przy dostatecznej ilości wilgoci w postaci heksagonalnych kryształach słupkowych w niskiej temperaturze (-30 C°). Światło, które może pochodzić z księżyca lub słońca, załamuje się w nich, co daje optyczny efekt przypominający „migoczące bierki”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika b@ron

hehe... uwielbiam takie

hehe... uwielbiam takie sformułowania, jak w temacie oprysków napisać że za takimi słupami stoi chemtrails to większość wyśmieje i zwyzywa od nieuków, bo te słupy, to normalne zjawisko... ale jak się słupy pojawiły w Boże narodzenie... to stał się cud i nie jest to już naturalne zjawisko Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Skomentuj