Botoks może się okazać nowym lekiem na raka

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Botoks czyli Jad Kiełbasiany, najbardziej znany z zastosowania w medycynie estetycznej może pomóc w leczeniu raka żołądka - wskazują badania na myszach, o których informuje pismo „Science Translational Medicine”.

 

Naukowcy z Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku i Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Techniki w Trondheim, we współpracy z badaczami z Instytutu Technologicznego w Massachusetts oraz kolegami z Niemiec i Japonii potwierdzili teraz w doświadczeniach na mysim modelu raka żołądka, że nerwy stymulują jego rozwój na wszystkich etapach rozwoju.


Badacze przeprowadzili doświadczenie na myszach u których wykryto raka. Botoks uszkodził nerwy komórek rakowych co zahamowało rozwój nowotworów. Odnerwienie żołądka wzmocniło też przeciwnowotworowe działanie chemioterapii i wydłużyło przeżycie myszy. Ta metoda jest na obecnym etapie możliwa tylko do leczenia żołądka ponieważ na inne organy działa jako silna trucizna.


Niestety ,jak już rzeczywistość pokazała, zostanie to najprawdopodobniej wyciszone, tak jak antyrakowe działanie witaminy B-17 ponieważ współczesny biznes farmaceutyczny utrzymuje się z tego że ma klientów czyli chorych.

 

 

Wiadomości medyczne przeczytasz również na portalu:

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Impuls
Portret użytkownika Impuls

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pij nanocząsteczkowe srebro

Pij nanocząsteczkowe srebro koloidalne w butelkach szklanych 300 ml, 25 ppm. Pić 300 ml dziennie, można i wiecej. Niestety koszt butelki to ok. 40 zł.

  Dostawa z Apteki Zycia kurierem. Rak szyjki macicy u mojej siostry z wielkości pięści zmniejszył sie do wielkości śliwki węgierki. Żadnych przerzutów a rak jeden z najzłośliwszych. Tylko nie może to być jonowe srebro koloidalne - powoduje srebrzycę ( niebieski odcień skóry)!

 Jeżeli jesteś po chemioterapii i naświetlaniach nie można stosowac metody dr. Asgharta ( "nie umieraj na raka człowieku!", gdyż ta metoda w tym przypadku może zaszkodzić, bo obniża obniżoną i tak odporność!

Portret użytkownika Rafał

Jad kiełbasiany jest

Jad kiełbasiany jest najsilniejszą trucizną znaną ludzkości, inaczej botoks. W chirurgii kosmetycznej stosowany jest w formie odpowiednio rozcieńczonej. Oczywicie stosowany jest jako składnik wlewów chemioterapii. To nic nowego, tym bardziej nie odkrycie. Apeluję o rzetelność, aby w artykułach dla ludzi szukających pomocy nie pojawiały się niby-rewelacje.
Rafał

Portret użytkownika Impuls

Racja - najlepszy jest

Racja - najlepszy jest naturalny w pestkach moreli czy jabłek, ewentualnie przy natychmiastowym leczeniu - strzykawka. Ale to ewentualność. Nie dawajcie się nabierać na akcje typy "koleś w meksyku sprzedaje sczepionki po 10 000 z B17 i jego klinika cieszy się dużym powodzeniem" bo amigdalina to nie jest substancja magiczna.

Kiedyś ZXCVBNM

 

Portret użytkownika cyzxer5

Skoro mowisz ze jest zakaz

Skoro mowisz ze jest zakaz sprzedazy to skad informacja o tym ze jest skuteczny ale cholernie drogi? Dla wielu ludzi cos co ogolnie uwazane jest za drogie, drogim wcale nie jest zwlaszcza jesli chodzi o przezycie.

Wszystkie moje komentarze reprezentuja MOJA opinie na dany temat do ktorej mam PELNE PRAWO.

Strony

Skomentuj