Bojownicy Islamskiego Państwa dokonują masowych mordów na Chrześcijanach

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Powstanie nowego kalifatu na Bliskim Wschodzie doprowadziło do destabilizacji Iraku a dobrze uzbrojeni bojownicy prowadzą walki na wielu frontach jednocześnie. Jednak oprócz działań zbrojnych, prowadzona jest tam również wojna religijna. Sunnici prowadzą masowe egzekucje na wszystkich niesunnitach.

 

Jak donoszą media, Islamskie Państwo jest tak radykalnym ugrupowaniem, że nawet Al-Kaida zaczęła je krytykować. Sunnicka organizacja traktuje ludzi o innym wyznaniu z niezwykłą brutalnością, prowadzi masowe mordy na irackich żołnierzach, Szyitach, Kurdach i Chrześcijanach.

 

W sieci dość łatwo można znaleźć zdjęcia, przedstawiające działalność bojowników z Islamskiego Państwa, jednak ze względu na bardzo drastyczne sceny, portal nie może ich opublikować. Wystarczy wpisać w przeglądarce "holocaust chrześcijan" ale każdy ogląda to na własną odpowiedzialność.

 

Irak wciąż jest podzielony między sunnickim kalifatem który zagarnia kolejne tereny, irackim rządem na południu kraju oraz Kurdystanem na północy. Stany Zjednoczone wysłały wcześniej swoich żołnierzy do Bagdadu a teraz również do miasta Irbil, stolicy Kurdyjskiego Okręgu Autonomicznego. Ponadto, Peszmergowie zaczynają otrzymywać broń od Amerykanów, aby Kurdowie mogli przeciwstawić się inwazji Sunnitów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika masakalambura

Była taka zapowiedź sekty,

Była taka zapowiedź sekty, jedynej wymienionej z nazwy przez wiadomego Proroka (PzN) bojowników wywodzących się z Islamu, której członkowie mają modlić się więcej niz towarzysze Proroka, recytować Koran więcej niż uczniowie Proroka.
 
Ale skupiać swe wysiłki zbrojne najwięcej przeciwko muzułmanom - których uznali za niemuzułmańskich. Więcej niż na Ludziach Księgi i zupełnie niewiernych.
Oraz nie będą znali wartości i mądrości Koranu. Nie pojmą jego znaczenia.
 
Najwięcej ma ich być w porze tuż przed Dniem.
 
Jest też inna opowieść, tego samego pochodzenia, która mówi, że przyjdzie taki czas dla wiernych, kiedy leżący będzie lepszy od tego co siedzi, ten co siedzi od tego co stoi, a ren co stoi od tego co biegnie.
 
Ma ona oznaczać, że pewnej pory, tuż przed Dniem i przed Godziną lepiej będzie dla wiernych wstrzymać się od działania niż rzucać się do walki.
 
...wszyscy jednak wiemy, że Dzień nadejdzie...
.. możliwe, że trzeba będzie walczyć...
.należy to mądrze osądzać.
 
Allahu Alam,
Bóg wie najlepiej.
 
W podobnym tonie
https://www.youtube.com/watch?v=QZl0Xbm1Z-A

Portret użytkownika jj

w mojej religi jest piekna

w mojej religi jest piekna basn...
 
ludzie zyja na planecie ziemia, bez religii-zadnej. nie zostala zakazana bedac zrodlem WSZYSTKICH wasni i nienawisci miedzy przedstawicielami tego samego gatunku. zostala porzucona, jak stary smiec, jak but, ktory uwieral latami i narobil wiele klopotow. ludzie zrozumieli ze sa jedynym gatunkiem na tej pieknej planecie, ktory jest gotowy zamordowac innego w imie wyimaginowanego pana z broda w niebie.
popatrzyli na otaczajacy swiat, swiat przyrody, zwierzat i dostali oswiecenia-zadne zwierze, owad, czy inny twor nie czci postaci z bajek...zaden. ziemia byla tu miliony lat przed ludzmi, wszystkie zwierzeta zyly bez obcinania sobie napletkow, glow, skladania ofiar i mordowania. ludzie doszli do wniosku ze koncept religi zabral z tego swiata miliony istnien ludzkich, ludzi ktorzy chcieli zyc, poznawac i kochac. zanim jakis debil z broda po pas krzyczac allahu akbar urznal im glowe, bo jego pseudo bog mu tak kazal...
tylko ta basn ma smutny poczatek, nie koniec. zanim nastanie ten piekny swiat, bez religi i debili roznych masci-musi zginac miliony jeszcze, wielki konflikt wyczysci ta planete ze wszelkiego religijnego gowna. potem, czlowiek bedzie calowal slady innego czlowieka, ani nawet na chwile nie pomysli czy ten ma brode i mycke, czy pejsy, czy sie kiwa do sciany albo nie je wieprzowiny. w ten dzien ludzkosc zostanie oczyszczona z programu nienawisci jaka jest religia.

Portret użytkownika danielov

Problem polega na tym , że te

Problem polega na tym , że te NIEUCYWILIZOWANE PÓŁMAŁPY , służą tez jako prowokacja i manipulacja dla mas. Teraz to ludzie najchętniej by wyrzekli się wszelkiego wyznania, najlepiej w nic nie wierzyć albo w potwora spagethi! Może o to też chodzi tym z NWO. Trzeba umieć czytac między wierszami. Osobiście jak widzę tych z ISIS to sam mam obrzydzenie do ich religii, boga  itp.  
Próbuja nam wmówić że religia jest zła i dają nam świetny przykład, nawet bym powiedział GENIALNY ! pokazując tych podludzi z piekła rodem. 

Portret użytkownika Ariel

Judaistyczny Dekalog jest

Judaistyczny Dekalog jest ułomnym tłumaczeniem (coś jak google translator) wartości o ktorych piszesz. 
Natomiast religie są rzeczywiście opium dla mas. Dzięki nim grupa możnych staje się jeszcze bardziej "można".

Portret użytkownika 3plabc

I jak tu nie wierzyć,  że

I jak tu nie wierzyć,  że jesteśmy naocznymi świadkami wypełniania się Apokalipsy! Kto przeczytał i ma szerszy pogląd na świat globalnie, temu ciężko będzie zaprzeczyć. Niektórzy powiedzą, że zawsze ludzie się mordowali, były epidemie, plagi głodu etc. ale jeszcze nigdy w znanej nam historii człowiek nie był tak daleko posunięty w nauce i technice.... co więcej nie miał okazji bawić się w Boga- GMO, klonowanie etc. Pomimo tego postępu w nauce, oraz możliwości Ziemia jest coraz bardziej niszczona i to dla pieniędzy, zysku i władzy. Zestawienie katastrof naturalnych, rozmaitych zjawisk przyrody, zmian klimatu, wojen, chorób, plag głodu, stylu życia i obecnego systemu wartości moralnych, do tego jeszcze prześladowań na tle religijnym, które godzą w podstawową ludzką godność i prawo do własnych poglądów etc. Co więcej to wszystko jest opisane w Apokalipsie.... głupi zbieg okoliczności? Niesądze.
Patrząc szerzej świat pogrąża się w globalnym chaosie, co więcej nie zapowiada się na zahamowanie tego procesu.... ten proces w coraz szybszym tępie przyśpiesza i to na wszystkich płaszczyznach życia na tej planecie!!!!
Przerażające?!? Może... ale jeśli ktoś wierzy w Boga to nie ma się czego bać, tylko Jemu powinien się zawierzyć.
A ja będę tańczył na Babilonu gruzach!

Portret użytkownika MARGO

3plabc napisał: I jak tu nie

3plabc wrote:
I jak tu nie wierzyć,  że jesteśmy naocznymi świadkami wypełniania się Apokalipsy! 

__________________________________
Wiara - myślę -   niewiele ma tu już zastosowania, bo wszystko widać "gołym okiem"...
Czas przyspiesza a wraz z nim przyspieszają wydarzenia, jakie na naszych oczach już niemal błyskawicznie się zadziewają..., jedne kastrofalne informacje gonią inne tak, że nie jesteśmy już w stanie śledzić  ich na bieżąco ...
Mam więc wrażenie, że czasu ( choć to sztuczny twór, wykreowany na potrzeby doświadczania w materii) pozostało niewiele, mimo to jednak, należy go wykorzystać najlepiej jak każdy z nas potrafi, by zrozumieć cel naszego istnienia oraz poznać prawdę o sobie...
 
W ciągu naszego życia na Ziemi świadomi jesteśmy naszych trzech kondycji: ciała, umysłu i duszy.
Po śmierci fizycznego ciała świadomi jesteśmy tylko dwóch.
Na planie fizycznym, jeśli odwiedza nas złodziej, nie jesteśmy tak przerażeni. Rozglądamy się za czymś, żeby go przepędzić. Ale we śnie boimy się, bo nie mamy niczego takiego.
Tutaj siła woli jest znaczniejsza; tam przeważa wyobraźnia, a wola ma mniej do powiedzenia.
W życiu fizycznym przechodzimy od jednego doświadczenia do drugiego.
Jeśli boimy się w nocy, rano mówimy: "Śniły mi się koszmary" albo "miałem smutny sen", ale nie ma to większego znaczenia. Nie zachodzą przez to żadne zmiany.
DLATEGO też to tutaj musimy przebudzić się do tego, co jest celem naszego życia i odkryć kim tak naprawdę jesteśmy bo TAM, nie jesteśmy w stanie udoskonalać się tak bardzo, jak tutaj.
Przez to zawsze rodzili się na Ziemi ludzie -  owi wybrańcy Boga, którzy mówili: "Przebudźcie się, przebudźcie się, póki czas!
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika 720

Wpisałem w wyszukiwarkę

Wpisałem w wyszukiwarkę "holocaust chrześcijan", i rzeczywiście mocne, a nawet bardzo mocne rzeczy zobaczyłem. Ludziom o słabych nerwach nie polecam tego oglądać. To, co zobaczyłem jest jednocześnie koronnym dowodem na to, że papież Jan Paweł II nigdy nie powinien zostać ogłoszony świętym, bo nim na pewno nie był. Tak bardzo głoszony przez NIego ekumenizm, jasno dowodzi tego, że był sabotażystą. No bo jak Moi Drodzy można inaczej nazwać sytuację, w której papież zamiast pozyskiwać dusze dla ich wiecznego zbawienia, prosto w twarz mówi ludziom, że: "Wszystkie religie są równe"? Skoro więc wszystkie religie są równe, tzn., że nie potrzebna jest misja nawracania pogan na chrześcijaństwo. Moim zdaniem takie założenie kłóci się ze słowami Chrystusa, który mówił: "Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, chrzcąc je w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego, Amen". Jest to najogólniej mówiąc dywersja na misyjnej działalności Kościoła. Tak jak w firmie manager ma za zadanie zadbania o jej rozwój, o pozyskiwanie nowych zleceń, a w następstwie dalszym rynków zbytu dla jej produktów, tak papież ma za zadanie pozyskiwanie  dusz dla Zbawienia. Klasycznym przykładem potwierdzającym użyte przeze mnie słowo "sabotaż" jest sprawa anglikańskich pastorów, którzy chcieli siebie, i kierowane przez siebie wspólnoty, nawrócić na katolicyzm. W zamian otrzymali odpowiedź z Watykanu: "Nie, nie róbcie tego, lecz pozostańcie na swoich pozycjach". Ewidentnie widać tutaj sabotaż. Napluto tym samym wszystkim chrześcijanom w twarz, ot tak bezceremonialnie.
We wcześniejszej części mojej wypowiedzi użyłem słowa "ekumenizm". Czym to zjawisko najogólniej jest? Ano poprzez ekumenizm chrześcijanom, a zwłaszcza katolikom pluje się w twarz, pokazując naszą rzekomą "bezczelność". Zadaje się chrześcijanom, zwłaszcza katolikom wprost pytanie o to, dlaczego są tacy "bezczelni"? Na czym polega nasza "bezczelność"? Ano na tym, że chrześcijanie "zawyżają" poziom duchowości. W związku z tym postawmy pytanie o to, w jaki sposób następuje wspomniane "zawyżanie" poziomu duchowości? Ano następuje ono wskutek tego, że katolicy mają Sakramenty, Krzyż, Dogmaty, Wstawiennictwo  Świętych, a więc autentycznie prawdziwy, duchowy arsenał. Tego nie mają inne religie. A skoro one tego nie mają, to przecież katolicy nie się nie "wygłupiają", bo też mogą z tego zrezygnować, w imię "pojednania", "dialogu", i nnych tym podobnych bzdur. Tylko z kim ja mam dialogować, i o czym? Z kimś kto mógłby mnie zastrzelić, ukrzyżować miałbym się integrować?
Jeżeli kogoś tym wpisem obraziłem, to przepraszam, ale nie było to moja intencja. Po prostu trzeba ludziom otwierać oczy, na to co wokół nas się dzieje dookoła.

Portret użytkownika danielov

Co ty ? Jehowy jesteś?

Co ty ? Jehowy jesteś? Przestań szerzyć tu herezje. Masz racje z tym że trzeba nawracać ludzi ale 600 lat temu spaliliby cie zapewne na stosie. Wolę juz przesłanie Jana Pawła II który swoją inteligencją zamknąłby  ci usta zapewne tylko jednym zdaniem. 

Portret użytkownika Medium

danielov napisał: Wolę juz

danielov wrote:

Wolę juz przesłanie Jana Pawła II który swoją inteligencją zamknąłby  ci usta zapewne tylko jednym zdaniem. 
Co ma wspólnego inteligencja z religią? W ramach inteligecji mieści się wiele znaczeń, które łatwo mogą stać w sprzeczności z prawomyślnościa, a tę uznałabym za ważniejszą, szczególnie w połączeniu z religią.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jan Paweł II Wojdyłła (

Jan Paweł II Wojdyłła ( czytaj Katz) był żydem, zdrajcą Polaków i to właśnie on, z drugim zdrajcą Polaków Wałęsą ( cztaj Lejbą) wprowadził żydostwo  wygnane w 1968 r przez Gomółkę  do Polski...
 Jak ma się nie otwierać scyzoryk w kieszeni, jak tabuny beretowe nazywają go nabożnie "ojcem świętym"...
 Ta ciemnota jest przyczyną wyborów Wałęsy i całej tej śmierdzącej zgrai syjonistycznej rządzącej obecnie i wcześniej Polską...
Do dziśiaj nie moge wybaczyć mojej głupiej exmałżonce  jak z uwielbieniem wpatrzona w sufit, gdzie nasrała mucha, szeptała święte słowa do żyda Katza, utożsamiając go niemal z Jezusem.
 To własnie ten ciemny ludek pomógł zydowsko-syjonistycznej hałastrze opanować Polskę i zniewolić Polaków.

Strony

Skomentuj