Bojówkarze „Antify” robią w Polsce ogromną zadymę. Czy to preludium do rewolucji?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do protestów kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zaostrzenia prawa aborcyjnego, zaczynają dołączać różne grupy społeczne. Jednak tę „zadymę” podsyca opłacana przez George’a Sorosa „Antifa”. Dokąd to zmierza?

Wiele wskazuje na to, że organizacje lewackie sponsorowane przez Sorosa długo czekały na taką okazję. Teraz mogą sukcesywnie wzniecać w Polsce protesty przeciwko wszystkiemu i wszystkim.

 

Wiele wskazuje na to, że to nie jest kulminacja tej awantury. Zwrócił na to uwagę Janusz Korwin-Mikke w czasie swojego wystąpienia w Sejmie 28 października tego roku:

Nie zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim, że lewica działa dla małych, brudnych interesów. Działa dla zrobienia w Polsce rewolucji! Ci ludzie świadomie prowokują rewolucję. Podobno ma Antifa do Polski przyjechać. Policja ma ostrą amunicję. Ma rozkazy żeby jej użyć.

Dodał też:

Takiej inwazji chamstwa i plugastwa jakie widzieliśmy w Warszawie dawno nie widziałem, a teraz to szambo wlało się do Sejmu.

Polityk Konfederacji kilka razy podkreślił, że obecna sytuacja w Polsce jest rewolucyjna, dostrzegając podobieństwa historyczne z nastrojami społecznymi w Hiszpanii i Francji przed rewolucjami.

 

Ognisko zapalne związane protestami w sprawie aborcji może pomóc wszelkim zadymiarzom w demontażu polskiej służby zdrowia, dzięki potencjalnym znaczącym wzrostom liczby zakażonych koronawirusem. Rosnąca liczba poszkodowanych z powodu COVID-19, może wymusić na rządzie ostateczną decyzję o drugim lockdownie.

A to znowu wywoła falę protestów wszelkich grup zawodowych. Trzeba też otwarcie przyznać, że rząd (Kaczyński) sam sobie swoimi decyzjami strzela w kolano.

Czy to jest finalny zamach na Polskę?

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Czasy ostateczne

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=agrltca0ZgA&t=97s

MODLITWA o ZBAWIENIE
Drogi JAHUSZUA ha MASZIJACH (prawdziwe hebrajskie Imię ) 
(JEZUSIE CHRYSTUSIE z j. greckiego ) 
Przyjmuję Ciebie teraz jako mojego PANA i ZBAWICIELA, Ty jesteś BOGIEM, którego kocham. Wierzę, że zapłaciłeś cenę za moje grzechy na Kalwarii, umarłeś i trzeciego dnia zmartwychwstałeś.
Proszę Cię, abyś wstąpił do mojego serca, przebaczył moje grzechy i oczyścił mnie z wszelkiej nieprawości. Przykro mi, że grzeszyłem i przepraszam, odwracam się od tych grzechów.
Dziękuję, że napełniasz mnie Twoim DUCHEM ŚWIĘTYM i dajesz mi pragnienie do służenia Tobie poprzez wszystkie dni mojego życia. Proszę, abyś żył we mnie dla Swojej Chwały.
Dziękuję, że dajesz mi pragnienie czytania Twojej Biblii. Daj mi proszę mądrość, abym mógł ją rozumieć.
Dziękuję, że miłujesz mnie i zbawiasz moją duszę, a moją wiarę wzmacniasz, abym pewnego dnia mógł być z Tobą w Niebie! Wypełnij mnie teraz Twoim ŚWIĘTYM DUCHEM i ocal mnie z ręki złego. W Twoim Imieniu JAHUSZUA zanoszę tę modlitwę.
Nie pozwól mi Panie zapomnieć, iż wszyscy zgrzeszyli i pozbawieni są Chwały BOŻEJ. Po to właśnie przybyłeś Ty, aby ocalić nas, grzeszników. Dlatego właśnie nazywamy Cię naszym Zbawicielem! Amen.

Portret użytkownika konservaTor

Kiedy obserwujemy Antifę, nie

Kiedy obserwujemy Antifę, nie ma wyznaczonego lidera. Są to komórki, z których każda odpowiada na rozkazy wypływające z centrum. Nikt nie jest grotem włóczni. Kobiety mają tendencję do przemawiania w imieniu grupy i wywoływania konfrontacji zarówno werbalnej, jak i fizycznej. Pociski dalekiego zasięgu i ataki napastników utrzymują grupę razem. Antifa to matriarchalny konglomerat. Jeśli chcesz zrozumieć ich działania, musisz przestać traktować ich indywidualnie. Są biologią grupową. 

Noszenie maski w miejscach publicznych ma swoją psychologię. Oczywiście, żeby być anonimowym, ale pokojowi członkowie Antifa też noszą maski. Chodzi o tożsamość i czują się nadzy z odsłoniętą twarzą. Porzucili swoją tożsamość dla ula. Bycie osobą fizyczną jest dla nich niewygodne. W ich porzuceniu jest koleżeństwo, ponieważ w Antifie posiadanie przywilejów jest formą grzechu. Pokazywanie swojej twarzy jest formą dominacji. Odejmuje siłę grupy jako kolektywu. Pod maską poddaje się ich kodeks moralny. Identyfikują się z anonimowością. Tam jest bezpieczniej. Zastanów się, jak bardzo są nieugięci w atakowaniu wrogów. Eksponowanie ludzi jako jednostek jest ich ideą terroru.

Dołączenie do ula wymaga porzucenia siebie. Borykająca się z trudnościami młodzież znajduje schronienie przed samym sobą w świecie, w którym tożsamość stała się towarem. To jest powód, dla którego zaobserwowaliśmy ogromny wzrost liczby osób identyfikujących się jako transpłciowe.

Progresywizm zmienił flagę jedności w mapę miejsc. Wyrzuty sumienia znajdują pociechę w tej hierarchii. Wstyd związany z przywilejem każdego jest rzutowany poza ich system. Zapytają cię, co myślisz o równości i zwrócą się przeciwko każdemu spoza religii. Opór, czyli wolność, to gwałtowny akt zła. Mają słuszny obowiązek oczyszczenia świata z tego przejawu wolności.

 

    „Rewolucja francuska rozwinęła się pod sztandarem sprzecznego ze sobą i niemożliwego do zrealizowania hasła„ wolność, równość, braterstwo ”. Ale w życiu społecznym wolność i równość wykluczają się wzajemnie, a nawet są wrogimi pojęciami. Wolność ze swej natury podważa równość społeczną, a równość tłumi wolność ”.
    - Aleksandr Sołżenicyn

Portret użytkownika euklides

A teraz moja definicja Anitfy

A teraz moja definicja Anitfy. Są to spie.i.ny umysłowe nie mające odwagi pokazać swoich ryjów, zasłaniające wzniosłymi hasłami bandytyzm. Finansowani są przez takich ludzi jak Soros, od których są całkowicie zależni, bo nie mają żadnego innego źródła dochodów. Elita wykorzystuje ich jak mięso armatnie do realizacji swoich celów.

Portret użytkownika ARTUR

W jednym przyznaję

W jednym przyznaję protestującym rację , rząd nie brał i nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za niepełnosprawnych od poczęcia do naturalnej śmierci . Jest to postępowanie haniebne i nieludzkie w stosunku do kobiet , przerzucanie odpowiedzialności za wychowanie niepełnosprawnego dziecka na rodziny prowadzi do ubóstwa i ma się nijak do demokracji w której w ramach solidarności społecznej takie rodziny powinny posiadać pierwszeństwo w wydatkach państwa na leczenie , opiekę i kształcenie . Obecny system jest barbarzyński jak w średniowieczu , masz niepełnosprawne dziecko to rzucimy ci ochłap abyś nie zdechł a reszta rodziny ma charować i płacić podatki bo diety i dożywotnie emerytury europosłów są najważniejsze . Nie ma krajów idealnych ale jeśli są pieniądze na debilny projekt CPK to muszą się też znależć na ważniejsze rzeczy . 

Portret użytkownika antyryt

Dwie, trzy grupy walczą o

Dwie, trzy grupy walczą o przyszłą władzę nad nowym światem i nowym porządkiem. Każdą z nich należy posłać do piachu.
Wszyscy widzieli jaka jest różnica pomiędzy protestami realnych wolnych ludzi i poziomem pacyfikacji, a protestami sponsorowanymi. Wszyscy widzą synchronizację przekupionych rządów w najróżniejszych krajach.
Czas wyciągnąć wnioski i uświadomić sobie, że jeżeli ktoś (np. onz) mówi "zniknie 6 miliardów ludzi", to nie jest to żart. Przykładem I i II wś. oraz dziesiątki konfliktów w różnych miejscach świata, przygotowujących grunt pod przyszłą władzę.
Czas uświadomić sobie, że są ludzie, którzy żartują mówiąc "zakatrupię cię", a są ludzie którzy mówią to, czytając swój planner na najbliższych kilka lat.
Ludzie przywyczaili się do tego, że władza głaska ich w urzędach, tv, radio. Nie są w stanie uświadomić sobie, że jeżeli ktoś z władzą mile mówi "zapraszamy państwa do gazu" ... to nie ma na myśli wody sodowej i ugaszenia pragnienia.
W swoich protestach, nadziejach i ruchach społecznych, nie doceniacie inteligencji, przebiegłości, okrucieństwa. No i kilku innych rzeczy, na które nie ma odpowiednika w ludzkich językach. I bardzo dobrze. Każdy wasz krok i "przebiegły plan" jest przewidziany i uwzględniony daleko w przód. Każdy wasz "przebiegły" ruch jest wpisany w scenariusz ziejący zaplanowaniem i psychopatią tak, że nieświadomie modlicie się co noc, żeby go nie ujrzeć. Według ludzkich wyobrażeń , gdyby tam sięgnęły, to w tym nie ma zasad. Ale te zasady są, na płaszczyźnie uwzględniającej choćby niemieckie obozy, japońskie laboratoria. To się wydarzyło naprawdę - skąd macie przekonanie, że się nie powtórzy, skoro dzieje się w miliony razy bardziej okrutnych wersjach non stop na globie? Bo tv mówi, że wszsyko jest w porządku, to uważacie, że jest w porządku? Nie doceniacie wroga.
Nie przechytrzycie _ich_ swoimi "podstępnymi" organizacjami protestów na yt. Nie przeskoczycie swoją chytrością i wiarą we własne cwaniactwo.
Wprowadzili jawnie prawo, które mówi, co będa z wami robić. Uważacie, że to żarty? Ze skoro wy pamiętacie max 2 tygodnie, to ci co zaplanowali to prawo - też?
Nie ma innego wyjścia jak natychmiastowe zaniechanie nieuczciwości. Jeżeli pracujesz gdzieś gdzie szkodzisz w jakikolwiek sposób - opuść to miejsce natychmiast. Jeżeli pracujesz w miejscach, gdzie po twoim odejściu przyjdą gorsi - zostań, choćby wszyscy mieli cię opluwać, jeżeli wiesz, że coś zdziałasz w decydującym momencie (np. policja, wojsko, służby).
To już koniec cwaniactwa, dymiania bliźnich i dorobkiewiczostwa. Teraz trzeba świadomie wybrać strony i związane z tym konsekwencje. 
Zaznaczam, że powyższe rady to nie jest jakaś recepta na sukces, bo sukces jednak już dawno został zaprzepaszczony i nic tego nie zmieni. Chodzi już jedynie o to, żeby być wyróżniającym się z odległości pośród nadchodzącego zalewu ... z braku innego słowa - ciemności.
To nie jakieś religijne bzdury, tylko jak najbardziej ścisłe i konsekwentne działania natury. Jeśli nadal nie wierzycie to przeczytajcie prawo jakie zostało stworzone i ogłoszone wszem i wobec w dziennikach ustaw w jakiś ostatnich 10 latach.. Chyba nie ma już bardziej krzykliwej możliwości ogłoszenia przyszłości niż filmy i równolegle idące z nimi w zgodzie zmniany w prawie.
Tym razem nie będzie już "ale ja nie wiedziałem!" Biggrin

 

Strony

Skomentuj