"Boję się Clintonowej, bo nie chcę mieć III wojny światowej" - mówi Janusz Korwin Mikke

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Najważnejsze amerykańskie wybory w historii budzą niepokój wielu polityków. Ostatnio w swoim stylu wypowiedział się na ten temat Janusz Korwin Mikke (JKM) z partii Wolność. Jego zdaniem wybór pani Hillary Clinton na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych, to pewna III wojna światowa.


Polski europalamentarzysta słynie z barwnych wypowiedzi tak jak Donald Trump i jest podobnie jak on zwalczany przez lewackie media. Trzeba przyznać, że trafność jego prognoz czasami zaskakuje. Tym bardziej trzeba się martwić gdy zapowiada wielki konflikt Rosji i Chin z USA.

„Boję się Clintonowej, bo nie chcę mieć III wojny światowej. Jak ta baba się dorwie do władzy, to mamy III wojnę światową na bank” – powiedział Janusz Korwin Mikkę

Polityk idzie nawet dalej w swoich osądach i nzywa Clintonową "zimną suką". Gdy ktoś oglądnął rozbawioną Hilarię dowiadującą się o śmierci Mouamara Kadafiego "We came, we saw, he died" to taka ocena nie wydaje się już oderwana od rzeczywistości.

Są też wywiady telewizyjne wskazujące na to, że pani Clinton uważa, że trzeba za wszelką cenę wzmacniać Izrael i chronić to państwo nawet kosztem wywołania wojny. Stwierdziła na przykłąd publicznie, że gdyby była prezydentem, zaatakowałaby Iran. Łatwość z jaką przychodzi jej głoszenie takich rzeczy może przerażać.

„Za nią stoją rozmaite siły, typu neokonserwatyści, którzy prą do tej wojny z kilku powodów” - uważa na temat kandydatki Demokratów, europoseł Janusz Korwin Mikke - „Pan Trump jest człowiekiem nieprzewidywalnym, natomiast pani Clintonowa jest przewidywalna: ona tę wojnę zrobi”

Siły o których wspomina JKM to tak zwani neocons, czyli neokonserwatyści z czasów administracji obu Bushów. To oni odpowiadają za rozpętanie bliskowschodniego bajzlu, a teraz otwarcie wspierają Clintonową, bo stojące za nimi koncerny zbrojeniowe widzą szansę zarobku na wielkim konflikcie, który dodatkowo staje się wygodny ze względu na nadchodzące bankructwo obecnego systemu finansowego.

Rozpętanie teraz globalnej wojny, celem ostatecznej dominacji, jest zdaniem JKM całkowicie racjonalne. Chiny, fabryka świata, rozwijają się znacznie szybciej niż Stany i zbroją się na potęgę, zatem trzeba zniszczyć Chiny, zanim staną się potężniejsze niż Stany Zjednoczone. Nieco inaczej wygląda sytuacja z Rosją, która nie jest w stanie dominować gospodarczo, ale nadal pozostaje groźna militarnie. Ostatnio władze Federacji Rosyjskiej nie żałują środków na modernizację armii i jej arsenału. Wciąż najgroźniejszym jej środkiem działania jest potencjał nuklearny szacowany jako największy na świecie.

Gra toczy się zatem o wielką stawkę i miejmy nadzieje, że lewicowe amerykańskie media nie zdołają zrobić wody z mózgów wyborcó za oceanem. Konsekwencje oddania władzy nad najpotężniejszą armią świata w ręce kogoś, takiego jak Killary Clinton, może się skończyć globalną katastrofą.

 


 


 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika xtb

Tak się wszyscy podniecamy

Tak się wszyscy podniecamy wieściami wojennymi itp. Prawda jest taka że boimy się śmierci ale czy słusznie? Każdy z nas w coś wierzy jedni w Boga inni w dusze jeszcze inni w makaron Smile ale w tym wszystkim przewija się temat życia i śmierci. A gdyby tak istnialy dowody że śmierć nie jest końcem a zaledwie początkiem kolejnego... życia. Straszą nas cierpieniem i śmiercią abyśmy czasem nie poszli drogą na skróty Biggrin

Portret użytkownika inzynier magister

Lewactwo jest niebezpieczne

Lewactwo jest niebezpieczne dla człowieczeństwa ! "W odpowiedzi na akcję środowisk homoseksualistów „Tęczowy Piątek” Instytut Ordo Iuris pospieszył z pomocą rodzicom, którzy nie chcą by ich dzieci poddawane były deprawacji. Prawnicy OI przygotowali „Rodzicielskie oświadczenie wychowawcze”, oferują też wsparcie prawne i procesowe dla rodziców.Składając Oświadczenie, rodzic jednoznacznie odmawia udziału swego dziecka we wszelkich wykraczających poza program szkolny działaniach propagandowych, opartych na ideologii gender, ideologicznych koncepcjach płci „kulturowej” lub „społecznej” oraz tożsamości płciowej i seksualnej. Udział w takich zajęciach wymagać będzie pisemnej zgody rodziców, po przedstawieniu im konspektu zajęć organizowanych w szkole. http://www.pch24.pl/prawnicy-z-ordo-iuris-bronia-rodziny-przed-szkolna-indoktrynacja-lgbt,46969,i.html#ixzz4ODXDA7Ff

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Dziadek ze wsi. Zobacz jaki

Dziadek ze wsi. Zobacz jaki sad im przygotowal Bog. Sami na Ukraine pojechali zeby przyznac sie ostatecznie cyt. tak jestesmy zlodziejami, przyjechalismy was okrasc. Dobrze, ze juz ich nie ma u nas. Uffff! Bynajmiej mamy swiety spokoj. A Ukarana kraina? Upadlincy zalatwia z Balcerowiczem dawne zarzylosci. Jeszcze chwila, zanim nie zaczna wychodzic pierwsze ich waly a te chyba juz wyjezdzaja po nowemu na ulice z zegarkiem w reku by czas mierzyc. Gdzie sie czlowiek spieszy tam sie diabel cieszy...... Nie mini sterze? upa upa tanczy siwa no i zemsty jej przybywa. Ojej soros cos za szybko biegasz bo juz cie swiat nienawidzi i ja tez. Niby za co? Za CERN znaczy ciern, za Franka Szwajcarskiego i tego drugiego, oczywiscie za bubel zamiast babel, za moja cala rodzine i za to, ze zwiodles anioly no i jest tego sporo sporo wiecej ale skad ty mozesz wiedziec. Przeciez jestes Bogiem bo masz jego szaty. Ja mam tylko szmaty ale sa one milion razy wiecej warte niz ten twoj materialny majatek w tym prawie upadlym juz swiecie. Piotrze zbieraj dowody na niego. Nie chce wojny ale chce zeby on i ta cala mafia w koncu odpowiedziala za ten stan rzeczy.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Co ty dziecko klej wąchasz ?

Co ty dziecko klej wąchasz ? Fakty. Tylko fakty się liczą, na tym materialnym świecie, fakty na których można coś-tam dopiero prognozować i wyciągać wnioski. Narazie jedynie co tworzysz to mitologię. Luzik. Pożyjemy zobaczymy. Zresztą co mnie to.

Portret użytkownika Piotr Mijas

Mam ich tak sporo że

Mam ich tak sporo że obdzielił byś niejedną metryke koniec ich bliski cierpliwości a doczekamy tego czego nie doczekali nasi ojcowie i dziadowie(przynajmniej moi) przed raju w Polsce

Portret użytkownika ACHILES

kilaryca, to diablica, lecz,

kilaryca, to diablica, lecz, dla trampka też, nie ufam

szatańskie społeczeństwo, ma obecnie wybór, tak jak i My, czyli między dżumą, a cholerą 

bo zła moce mają tak opracowane mas ogłupianie, na masową skale, za pomocą swoich mendiów szmatławych, dając lemingom, tylko dwa wybory i oba, do nich należą z ich nadania .

 

Portret użytkownika Eva11

to nie czekaj sprzatajj teraz

to nie czekaj sprzatajj teraz!!!

na co niby chcesz czekac,az ktos za Ciebie ich zgladzi jakis bozek ktorego tak przeklinasz a popierasz ?

raz piszesz czekasz ,raz nie chcesz czekac ....

co w. ciebie to piekno przyniesie ? zaglada na polowie jaszczurow czy cholera wiem za kogo ich uwazasz?

to tak ma wygladac ten twoj nadchodzacy wspanialy swiat ,z tysiacami zgnilych scierw ?

 

matko co ona wipisuje .....

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj