Biskup uważa, że obowiązkowa szczepionka na COVID-19 będzie początkiem Apokalipsy i zwycięstwem Szatana oraz NWO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Biskup Athanasius Schneider jest przekonany, że jeśli ludzkości zostanie narzucona obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID-19, która zostanie wytworzona z  linii komórkowych pochodzących od abortowanych dzieci to „wtedy wkroczymy w czas Apokalipsy”.

Jednego chyba wszyscy jesteśmy już pewni. Pandemia COVID-19 to przede wszystkim wielka wojna psychologiczna. Pomijając już coraz zacieklejsze spory tych, którzy uważają, że to globalny problem zdrowotny i tych, sądzących, że wirus ten niczym niezwykłym się nie wyróżnia, skutki działań rządów całego świata są takie, że cała ludzka populacja staje się więźniem nowego światowego porządku. Potrzebny był tylko, jak to kiedyś zgrabnie ujął David Rockefeller Senior: „odpowiedni kryzys, aby ludzie to zaakceptowali”.

Kościół w tej kwestii również jest bardzo podzielony. Podczas gdy papież i wielu innych wysoko postawionych hierarchów nawołuje do jak najszybszego stworzenia darmowej dla wszystkich szczepionki oraz do zmiany systemu gospodarczego na bardziej altruistyczny, inni uważają, że to zmierza w stronę doktryny lucyferycznej.

Niezwykle mocny głos w tej sprawie zabrał właśnie biskup Schneider, który powiedział:

Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja z Covidem powstała nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i  kontrolę ludności, ale by w  jakiś sposób zalegalizować aborcję na całym świecie - zabijanie nienarodzonych dzieci - tak, że planeta będzie współpracować w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, która powstaje na bazie elementów z poddanych aborcji dzieci. Szczepionka będzie narzucona i obligatoryjna - abyś nie mógł bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki. Jedyną szczepionką będzie szczepionka z komórkami z abortowanych dzieci. Być może nie wprowadzą innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyną skuteczną szczepionką będzie ta pozyskana z płodów. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: w ten sposób Szatan i ostatecznie masoński Rząd Światowy zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji. Dlatego też, jeśli to nastąpi, to musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić. Musimy nawet zaakceptować to, że będziemy męczennikami.

Zatem biskup Kościoła Katolickiego przyznaje, że działania związane z walką przeciwko COVID-19 prowadzą do Nowego Porządku Świata, w którym garstka tworząca Rząd Światowy zdominuje resztę ludzkości poprzez narzucenie jej nowych paradygmatów sprzecznych z naszym poczuciem wolności, własności i szczęścia.

To bardzo mocny sygnał.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Novus Ordo Seclorum

Zwykła propaganda kościoła

Zwykła propaganda kościoła katolickiego.

Podstawowym prawem kobiety powinna być aborcja. Jeżeli jest taka możliwość, to należy z niej korzystać. Niestety kościól ma w naturze chamowanie rozwoju, czy zacofanie obecnej cywilizacji które spowodował na początku swojego istnienia.

Portret użytkownika robertadam

Widzę że kilka osób przeczuwa

Widzę że kilka osób przeczuwa podobnie.Kilkanaście tygodni temu dostałem ciekawy przekaz który brzmiał mniej więcej tak:

na przełomie stycznia i lutego,świat który znasz nie będzie już istniał.

To samo źródło które w zeszłym roku szeptało mi: idzie coś czego nikt się nie spodziewa.

I ja sam mam to przeczucie, coś wielkiego idzie..

Gdy zaczęły się szopki w Marcu, wiadomość jaką dostałem brzmiała: nie przejmuj sie tym, szykuj się na to co PO tym nadejdzie...i to mówię ludziom na moim kanale gdzie zapraszam do ruszenia energiami naszymi, kanale który nota bene powstał za namową tego samego entity... r-evolution , zrodlo - gdyby ktoś chciał zerknąć.

Portret użytkownika drako_tr

@robertadam

@robertadam

W marcu miałem ten sam przekaz, nijak nie potrafiłem tego wyjaśnić, więc żeby nie zgłupieć, wymyśliłem sobie, że to są moje wnioski wysnute na podstawie obserwacji... wielu mnie wówczas i zapewne nadal, za głupka uważa, albo nawiedzonego czuba. Biggrin trąbiłem tu i w realu na okrągło, żeby się nie bać, że "epidemia strachu" to ściema.

Teraz to samo mi gdzieś w duszy trąbi i z dnia na dzień coraz głośniej... trąbi, że będzie dobrze, obecna rzeczywistość dobiega końca...tylko nie bój się i nie zarażaj strachem, nie przyjmuj niczego, co zaoferują, nie wierz nikomu, nieś nadzieję, choć będą pluć na ciebie i złorzeczyć...no i qrwa, plują i złorzeczą Biggrin

Głowy w górę, idzie ku dobremu...ciekawi mnie tylko, czy będę miał przyjemność to wszystko zobaczyć, czy jak napisał Wiedźmin, obudzimy się w Nowym, Bezpiecznym Świecie....wolnym od "niszczycieli świata" i wszelakiego zboczeństwa.

Cieplutko pozdrawiam. Smile

 

 __________________

 

Portret użytkownika Daniel34

No i stało się mamy go .TO

No i stało się mamy go .TO JUŻ JEST KONIEC NIE MA JUŻ NIC  KSIĘCIUNIO  DRAKO I JEGO ŚWITA  W ICH UROJONYM ŚWIECIE  COVIDOZNAWCY  2 . JASNOWIDZ DRAKUNCIO I JEGO WIZJE .W marcu miałem ten sam przekaz, nijak nie potrafiłem tego wyjaśnić teraz już wiem jestem jasnowidzem Drakusiem .

 

Portret użytkownika robson1989

witam, ja też od samego

witam, ja też od samego początku nie wierzę w pandemię, wiem, że to polityczne narzędzie służące do zniewolenia ludzkości, depopulacji lub nawet czegoś o wiele większego... wiem, że te szuje szykują nam horror... ale mimo to dawno nie czułem takiego wewnętrznego spokoju, jestem przekonany, że to wszystko dla nas zwykłych ludzi skończy się dobrze

pozdrawiam

Portret użytkownika keri

jestem przekonany, że to

jestem przekonany, że to wszystko dla nas zwykłych ludzi skończy się dobrze

A ja mam przekonanie, że skończy się dobrze tylko dla istot dobrych, świadomych i szukających prawdy.

Ci, którzy płyną z prądem, to tylko zdechłe ryby i nic już ich nie uratuje. Oni sami siebie zabiją swoją ingnorancją, głupotą, pazernością.

Portret użytkownika TwójMałyKovid

Wyjaśnie pewną sprawę abyście

Wyjaśnie pewną sprawę abyście pojeli o co chodzi. Maski szmaciane i inne są prawie takie same jak noszą robotnicy aby nie nawdychać się pyłu do płuc przy robocie. Więc jeśli taka maska chroni przed wdychaniem kowid to jak człowiek bez maski może zagrozić bezpieczeństwu temu który ma szmatę na ryju. Ktoś tu nieźle manipuluje i uwłacza inteligencji ludzkiej. Czy wam już logiczne myślenie odebrało ty skoro masz maskę to chyba jestes zabezpieczony od wdychania zarazy bo tak działają maski, a bynajmniej powinny i do tego służą wszelkie maski, po to lakiernik zakłada maskę by nie wdychać oparów lakieru. Zdumiewające jest jak daleko zmanipulowano niby normalnych niby zdrowych ludzi. Celowo krzykacze krzyczą "załuż maskę bo zagrażasz bezpieczeństwu innych" jedni robią to celowo a inni bezmyślnie bo dostąpili umusłowej lobotomi, kastracji umysłu. Oj będzie się działo. Dopiero w obliczu koronaściemy zdałam sobię sprawę jak bardzo otumanione są narody! Politycy(robią to celowo bo ktoś im nakazał), doktorki(różnie jedni z głupoty inni z powodu przynależności do dziwnych organizacji), autorytety, celebryci(pomarańczowi), telewizja i co kisiel z bani. Zero myślenia , tylko odbiór, emocje i strach.

Portret użytkownika Avart

Dokladnie tak jak mowisz.

Dokladnie tak jak mowisz. Niestety obrali taktyke i kaza nosic maski bo "cham" chory ich opluje Język a na to maska juz im nie pomoze. Wiec tak o, wmawiaja ze musisz miec i tyle. Bo zarazasz Szczesliwy
 

Nasraly po*¥%#*ne czasy

Strony

Skomentuj