Bill Gates zasugerował, że Donald Trump może zginąć tak jak John Kennedy

Kategorie: 

Źródło: Flickr/OnInnovation/CC BY-ND 2.0

Założyciel Microsoftu i jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Bill Gates, zasugerował w wywiadzie z CNBC, że prezydent-elekt Donald Trump może podzielić los Johna Fitzgeralda Kennedy'ego.

 

Gates porównał Trumpa do JFK, mówiąc, że nowy prezydent ma szansę ugruntować amerykańską dominację na świecie dzięki wprowadzaniu innowacji. Decyzja bilionera o porównaniu Trumpa do osoby, która jest powszechnie znana głównie z tego, że została zamordowana, jest dosyć dziwna.

Bill Gates Compares Donald Trump to JFK

Gates przyznał, że w ostatnim czasie odbył z Trumpem rozmowę telefoniczną, podczas której dyskutowali na temat władzy, jaką zapewnia innowacja. 

Oczywiście, cała moja kariera jest skupiona wokół innowacji, więc mam o tym pojęcie. On był zainteresowany, tym co miałem do powiedzenia. Jestem pewien, że będzie dalszy ciąg naszej współpracy.

Założyciel Microsoftu dodał, że pomimo faktu posiadania wspólnych przyjaciół, dopiero pierwszy raz miał okazję zamienić parę słów z nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Maryjan_66

Jeden i drugi panowie mają

Jeden i drugi panowie mają podobne cele. Bill marzy o idealnym społeczeństwie kierowanym centralnie ze wszystkimi kluczowymi aspektami życia pozostawionymi decyzji 'oświeconych rzadzących', Doni o idealnym biznesie name "America" tylko jeszcze nie do końca się określił jak tego chce dokonać. Ale jak się Doni zorientuje że jednak Bill lepszy biznes robi w tych czasach, to skręci w strone Billa. No chyba że, wpadnie na coś genialniejszego. Tytuł artykułu jak z brukowca.

Portret użytkownika Robaczkowa

Czyli czytając między

Czyli czytając między wierszami - Tramp powiedział że nie będzie mu się wpie...ał w jego interesy. Dlatego Gates już przełknął ślinę po jego wyborze.  Porównanie do Kennedyego jest nobilitujące, bo wiekszość Amerykanów przecież go uwielbiała.

Ja ten gest odczytuję zupełnie pozytywnie. I aż się dziwię, bo Gates to przecież mason z górnej półki. Może to tylko taka zmyła albo kurtuazja!

Portret użytkownika normalny ?!

Czytając między wierszami,to

Czytając między wierszami,to była raczej sugestia dla służb specjalnych,co należy z tym delikwentem zrobić w najbliższym czasie aby uniknąć powtórki z rozrywki ... gdyż istnieje realne niebezpieczeństwo odsunięcia ICH (wpływowych biznesmenów wiadomego pochodzenia) od realnego rządzenia StanamiZjednoczonymiAmeryki !!! 

Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! ;) 

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

"Bill Gates zasugerował..."

"Bill Gates zasugerował..."

A gdzieś widzisz w tekście, że "powiedział że zginie jak jfk"??
Miał mu powiedzieć coś w stylu polskiego sejmu "zachowujesz się jak Lepper i skończysz jak Lepper"?? Chociaż nawet i to można podciągnąć pod sugestię.

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

Omawianie sytuacji nowego

Omawianie sytuacji nowego prezydenta (wybranego wśród jednego z największych skandali gdzie zamieszani są wszyscy: cia, fbi, adminstracja, pedofile, rosja) na przykładzie prezydenta odstrzelonego w najbardziej widowiskowy sposób (gdzie znowu zamieszani byli wszyscy) - jest sugestią. I nie manipuluj wmawiając mi manipulację.

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

Rodzinie wisielca nie

Rodzinie wisielca nie wspomina się o sznurze, rodzinie zastrzelonego - o zawodach strzeleckich, na herbatce u królowej angielskiej (np. chwilę po udaremnionym zamachu na nią) nie opowiada się ani o tym, że polon nie chce się rozpuścić w ciepłej herbacie, ani o francuskich szafotach z czasów rewolucji, nie mówi się nic w stylu "zachowujesz się jak jfk to skończysz jak jfk", prezydentowi dudzie w czasie obchodów smoleńskich komorowski nie powinien mówić, że jest jak prezydent kaczyński, bill - wręcz sztandarowy przedstawiciel nwo nie powinien nawet szeptem wymieniać liter jfk w jakimkolwiek kontekście związanym z trampkiem - przedstawicielem podobno max antysystemowego ruchu, żeby po prosty nie budzić jakichkolwiek skojarzeń. I bill o tym wie i nie skorzystał z możliwości uniknięcia skojarzenia.
Tak samo jak z polskim kierowcą w niemczech: jedni odebrali przekaz mediów jak "polak terrorysta wjechał w tłum", a inni odwrotnie...a zasugerowano choć jednym słowem, że to Polak wjechał? - nie. I dlatego sugestia ma różne odcienie.

Portret użytkownika wolf12345

"głównie z tego, że została

"głównie z tego, że została zamordowana"

A z tego że ograł Chruszczowa, i wysłał ludzi na księżyc to już nie? Fajnie że powielacie ruską czy wręcz radziecką propagandę. Ale nie ma co się bać wkrótce was zamkną za wasze fake news

Portret użytkownika UPAdlina

na księżyc??...........W

na księżyc??...........W inernecie są fajne materiały o tym "księżycu" !!......Buhahahahaha!!..........Chruszczowa nie ograł, bo w zamian za wyjazd rakiet z Kuby, uSSmania musiała wyjechać ze swoimi z Turcji !!............Nie siej uSSmańskiej propagandy !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj