Bill Gates zapowiedział wykluczenie ze społeczeństwa niezaszczepionych i tak właśnie się stało

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ponad rok temu, gdy jeszcze nikt nie wiedział jak wyewoluuje problem z COVID-19, Bill Gates przestrzegał, że osoby, które nie zdecydują się na przyjęcie szczepionki, będą postrzegane jako „groszy sort”. Dziś wiemy, że miał rację. Pytanie, które z jego przewidywań okażą się prawdą w podobnym wymiarze?

Jeśli Polacy tego jeszcze nie widzą, to tylko dlatego, że rząd PiS obserwuje reakcje społeczne w innych krajach i bazując na nich, podejmuje własne decyzje odnośnie wprowadzania tylnymi drzwiami medyczno-sanitarnej dyktatury.

Współtwórca Microsoftu mówił o tym ponad rok temu:

Bill Gates uważa, że osoby nieszczepione na CoVID-19 będą wykluczone ze społeczeństwa

Od tego typu wypowiedzi zaczęła się nagonka na Gatesa, który zaczął być (nie bez powodu) kojarzony z robieniem biznesu na ludzkim cierpieniu.

Coraz więcej państw świata przestaje kalkulować w imię politycznej poprawności i zapowiada, że osoby niezaszczepione nie zrobią zakupów, nie pojadą samolotem i pociągiem oraz nie spędzą letniego wieczoru w pubie ze znajomymi.

Zagrożono, że osoby niezaszczepione nie będą mogły ubiegać się o awans w pracy. Mało tego mogą nie otrzymać wynagrodzenia i zostać zwolnione.

Ta część społeczeństwa, która jednak przyjęła szczepionkę, zaczyna patrzeć protekcjonalnie, a nawet pogardliwie na tych, którzy używając odpowiednich argumentów, odmawiają pójścia tą samą drogą.

Dziś rozmowa o pandemii i szczepionkach to temat podwyższonego ryzyka wszędzie, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie użyć przemocy słownej i fizycznej, aby tylko przekonać antycovidowców do swojego argumenty siły, a nie do siły argumentu.

Nie bierze się pod uwagę długofalowych skutków globalnej akcji szczepień:

Jeśli ktoś wziął już dwie dawki szczepionki na COVID-19 i sądzi, że nic mu nie będzie, to niech poczeka 48 tygodni…

Mało tego, tylnymi drzwiami państwo polskie przygotowało sobie prawne możliwości siłowego wmuszenia w obywateli tych dziwnych antycovidowych preparatów, choć oficjalnie wszyscy to dementują:

Polski rząd przyjął ustawę o obowiązkowych szczepieniach pod przykrywką afery aborcyjnej

Trzeba sobie zadać pytanie, na ile reszta dawnych i obecnych wypowiedzi Gatesa znajdzie swoje potwierdzenie w decyzjach podejmowanych przez światowe władze. Jeśli jeden z najbogatszych ludzi świata miał rację we wszystkim, co powiedział, to wkroczymy w kolejne etapy plandemicznego kryzysu, a ich skutki trudno uznać za coś, czego oczekuje społeczeństwo dążące do jakiejś cywilizacyjnej równowagi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

dużo szumo w sumie o nic...

dużo szumo w sumie o nic...

chcecie wiedzieć jak bedzie z przymusowymi szczepieniami pseudo szczepionką na covida?

miałem wizję i wynika z niej że będzie tak:

1. chore świnie wprowadzą przymus szczepień i zaczną dyskryminację zdrowych ludzi

2. zdrowi ludzie zrobią zrzutkę i zdobędą tak zwane szczepionki

3. zdrowi ludzie pójdą do koryta i zaszczepią tym syfem chore swinie... przymusowo, bo jak mus no to mus i nie ma że boli...

4. i to zakończy przymus a w bonusie zdrowi ludzie spalą zarażony chorymi swiniami chlew przy wiejskiej...i wybiją całe chore stado w którym wystąpiły przypadki świńskiej grypy... operacja otrzyma nazwę pomór afrykańskich świń...

taką miałem wizję w sobotnią noc kiedy północna afryka i getto w palestynie śpi...

 

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Tylko jedna osoba podniosła

Tylko jedna osoba podniosła kwestię statystyk, a potem zaplątała się w grafen... Tymczasem należało zadać pytanie neurologowi Sośnierzowi pytanie retoryczne czy rozumie liczby, a następnie by wyjaśnił jako neurolog co jest nie tak z jego mózgiem.

Strony

Skomentuj