Bill Gates wygłosił teorię o końcu pandemii koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Pandemia koronawirusa zakończy się najpewniej w 2022 roku. Termin ten został określony przez założyciela Microsoft Bill Gates w wywiadzie dla Fox News. „Ale w ciągu 2021 roku możemy powstrzymać (rozprzestrzenianie się wirusa), jeśli przyjmiemy podejście globalne”.

Według Gatesa podczas pandemii globalny wskaźnik szczepień spadł o 14 procent i zniweczył postęp poczyniony w ciągu ostatnich 20 lat. Wyraził także rozczarowanie, że Stany Zjednoczone nie podejmują wysiłków w celu produkcji i dystrybucji szczepionek w biedniejszych krajach.

„Dzięki Bogu, technologie opracowywania szczepionek już działają, otrzymano fundusze, a firmy przydzieliły swoich najlepszych specjalistów. Dlatego jestem optymistą, to nie będzie trwać wiecznie”- powiedział Bill Gates.

Wcześniej w sierpniu założyciel Microsoftu nazwał większość testów na koronawirusa przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych jako całkowicie bezużyteczną i zarzucił władzom odpowiedzialnym za zdrowie obywateli zbyt długie badania, a ograniczona liczba ludzi ma dostęp do diagnostyki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika keri

Frontmen deBil ma zatem w

Frontmen deBil ma zatem w symulacjach zachciankę tych, ktorzy się nim wysługują, że zaszczepieni wymrą w ciągu kilkunastu miesięcy po podaniu im syfu chemiczno-biologiczno-elektronicznego. Oczywiście zostaną doliczeni do ofiar koronawirusa.

Po kilkunastu miesiącach żaden mengelowiec w białym fartuchu nie potwierdzi, że zaszczepieni zmarli przez szczepionki.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika Ftaq

Szczepionki DeBilla działają

Sz-chip-ionki DeBilla działają tak skutecznie zabijały dzieci w Afryce i Indiach gdzie DeBill prowadził darmowe szczepienia przeciw polio, ale na szczęście ludzie się zorientowali o co tu naprawdę (depopulacja) chodzi i zastrzelili paru "woluntariuszy lekarzy" i szczepienia się skończyły, weźmy z nich przykład w momencie kiedy będziemy zmuszeni do zaszczepienia się przeciw kororna-ściemusowi.

Portret użytkownika inzynier magister

Bill Gates to się boi jak

Bill Gates to się boi jak wszyscy iluminaci Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego, gyby do modlitwy i na marsze różańcowe ruszyła znaczna część Polaków to byśmy odbili Polskęz rąk diabła tajnych bractw !!! Trzeba sięmodlić do Chrystusa Pana i do Jego Ojca Boga Wszechmogącego Stwórcy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kaczor Donald III

"marsze różańcowe" odleciałeś

"marsze różańcowe" odleciałeś, stary na logikę gdyby klepanie w kółko różańców miało w czymkolwiek pomagać to byśmy tu w polsce mieli raj na ziemi Smile zastanów się czy Chrystus kiedykolwiek powiedział że mamy używać tych koralików, czy czytałes ty ewangelie. Poczytaj tam nic takiego nie ma ! To jest kolejny wymysł klechów zinfiltrowanych, otumanionych i zaczadzonych smrodem szatana. Oszukali was. Ty jak myślisz gdyby nagle wszyscy polacy od jutra zaczeli po 5 godzin dziennie klepać to po ilu latach mielibyśmy dobrobyt i normalne życie ???

 

Portret użytkownika YaHu

Wcześniej się zastanawiałem,

Wcześniej się zastanawiałem, czemu Ci wszyscy wielcy "filantropowie" większość życia są w miarę ok a na starość im odpier.... Najpierw myślałem, że chodzi o kasę ale ostatecznie myślę o zobowiązaniach, które mają. Możliwe iż po przekroczeniu pewnego punktu/wieku, kolegium decyduje ile masz do stracenia jeszcze, ile bedziesz żył i wciskają Ci niepopularne projekty Smile Chociaż wciskają to chyba za mocne słowo bo po tych wszystkich rytuałach i obrzędach okultystycznych. Panowie "filantropowie" na pewno biją się o nie jak ludzie o karpia w lidlu.  

Strony

Skomentuj