Bill Gates uważa, że odszkodowania z powodu powikłań po jego szczepionkach na COVID-19 powinny wypłacać państwa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Bill Gates z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym finansowane przez niego instytuty i firmy ogłoszą posiadanie „skutecznej” szczepionki lub szczepionek na COVID-19. Chce na nich zarobić miliardy, ale przyświeca mu jeszcze jeden cel.

Kilka miesięcy temu Bill Gates przyznał, że szczepionki, które powstają dzięki jego dotacjom, mogą powodować efekty uboczne w skali 1 na 10 tysięcy przypadków. Zatem współtwórca Microsoftu wykalkulował, że w procesie leczenia ludzi cierpiących z powodu COVID-19, umrze lub ucierpi w inny sposób  ponad 700 000 osób.

Najwyraźniej chce jednak nie tylko zarobić na potencjalnym lekarstwie na koronawirusa, ale także zaoszczędzić miliardy dolarów na wypłacie odszkodowań dla osób poszkodowanych lub ich rodzin.

Państwa mają kupić setki milionów albo i miliardy dawek szczepionki, dać zarobić Gatesowi i zależnym od niego podmiotom, a potem wziąć na siebie finansowy ciężar odpowiedzialności wypłaty rekompensat za potencjalne śmierci wywołane podaniem lekarstwa na COVID-19.

Polski rząd powołał do życia ustawę nakazującą przymusowe szczepienia pod groźbą tortur psycho-fizycznych:

Polski rząd przyjął ustawę o obowiązkowych szczepieniach pod przykrywką afery aborcyjnej

Ciekawe czy był świadomy tego, jakie „szczytne” cele przyświecają głównemu orędownikowi szczepień - Billowi Gatesowi?

Powstaje też pytanie czy agenda za którą stoi Gates jest w stanie wymusić na państwach najpierw dyktat szczepień a potem nakaz wypłaty odszkodowań?

Jeśli tak jest w istocie, to mamy jak na dłoni dowód na to, że tzw. „rządy” tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia w starciu z ukrytymi siłami kierującymi biegiem globalnej geopolityki.

https://ourtube.co.uk/watch/shock-video-bill-gates-admits-covid-19-vaccine-will-kill-and-maim-700-000_FpwxErQCXrnVh64.html

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Doman

No takiego pie*******a to

No takiego pie*******a to dawno nie czyałem. Autor tego artykułu nie ma zielonego pojęcia o działalności fundacji Bila. Jak na razie to od 20 lat wydaje prywatne pieniądze i ze zbiórek na walkę z chorobami również za pomocą szczepień np. na polio itp. Po drugie Bil nie produkuje szczepionek. Po trzecie, autor wrzuca jakieś fragmenty wyciągnięte z kontekstu tworząc kolejne teorie spiskowe.  Co za dno.

Portret użytkownika euklides

Jak już to jest to socjalizm

Jak już to jest to socjalizm dla bogatych i kapitalizm dla biednych. Wszystko to jest możliwe ponieważ istnieje państwo, które nakłada podatki, które potem może redystrybuować zgodnie z interesem lobbistów.

Portret użytkownika the one

Ludzie co wy wyprawiacie ja

Ludzie co wy wyprawiacie ja sie pytam!? Odjęło już wam kompletnie rozum? Wychodzicie na protesty, i walczycie między sobą, czy wy normalni jesteście? Nosicie jakieś faszystowskie symbole na twarzach, biegacie i robicie sobie testy na bezobjawową chorobę, to się w głowie nie mieści! Przecież "Oni" właśnie tego chcą, sterują wami jak stadem baranów robicie wszystko dokładnie tak jak oni sobie to zaplanowali krok po kroku, i wystawiacie się im na tacy, przecież dajecie im tylko pretekst do tego że za chwile zamkną cały kraj, i pozamykają nas w obozach, myślicie że na co te stadiony i różnego typu budynki są robione? Nawet nie zauważyliście że przy niektórych z nich pojawiły się druty kolczaste skierowane do wewnątrz tak żeby nikt nie mógł uciec. Myślicie że te wojska amerykańskie, to tak do picu sobie stacjonują u nas? Mówicie że wprowadzą nam NWO, co wy myślicie że ktoś wyjdzie, i powie słuchajcie ludzie jest tak jak jest więc no wiecie wprowadzamy NWO. Ludzie to przecież tak nie działa! Wy sami obecnie kreujecie nowy porządek świata, wychodząc na ulice, tłukąc się i robiąc wymazy. Za chwile obalicie rząd, i co dalej zastanawialiście sie? Na jego miejsce wejdzie coś o wiele gorszego, i to będzie NWO, i o dziwo wy sami do tego doprowadzicie. Zajmijcie sie sobą rodzinami, pracą, zdejmijcie te kagańce i w ogóle olejcie to co rząd i media wam wciskają, nie zwracajcie na to uwagi w ogóle! tylko tak pokrzyżujecie ich plany.

 

Portret użytkownika euklides

Faszystowskie znaczki użyte

Faszystowskie znaczki użyte podczas tch absurdalnych "demonstracji" ratlerków w kagańcach zostaną użyte jako pretekst do tego, żeby pokazać, że Polacy to faszyści i trzeba oddać majątek w ramach 447...

Strony

Skomentuj