Bill Gates twierdzi, że COVID-19 nie ustanie przez dwa i pół roku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pandemia koronawirusa zostanie zatrzymana dopiero za dwa i pół roku, powiedział założyciel Microsoft, Bill Gates w wywiadzie dla Wired.

Gates uważa, że „bogaty świat” będzie w stanie poradzić sobie z infekcją około rok wcześniej niż inni. Żałuje, że pandemia znacznie spowolniła postęp w poszukiwaniu lekarstwa na malarię, polio i HIV.

„To nie jest pierwsza wojna światowa ani druga wojna światowa, ale skala negatywnych wstrząsów dla całego systemu jest porównywalna” - powiedział.

Według Światowej Organizacji Zdrowia liczba pacjentów z COVID - 19 na całym świecie przekroczyła 19,7 miliona. Ofiarą pandemii padło już ponad 728 tys. osób.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mati1

W czym jeszcze bedziesz

W czym jeszcze bedziesz cwaniakowal?specjalustom to ty jestes od jednego. Od korumpowania politykow zeby za pieniadze ukradzione podatnikom kupowali twoje trujace szczypionki i toksyczne ,,leki,, A ci najglupsi z najglupszych, wspolczesne kurtyzany pisza ustawy dla waszych pieniedzy.

Portret użytkownika euklides

O, prorok Bill "640

O, prorok Bill "640 kilobajtów wystarczy każdemu" Gates znowu przemówił. Kolejna cenna przepowiednia do kolekcji

"Internet? Nie jesteśmy tym zainteresowani",

"W dwa lata zlikwidujemy spam".

"COVID-19 nie ustanie przez dwa i pół roku"

Portret użytkownika S

Jak mnie wqrwia to

Jak mnie wqrwia to pierdolenie WHO. Liczba ludzi z Cov2 przekroczyła już 19 milionów. Jasne, liczba ludzi, którzy kiedykolwiek zachorowali. Tak licząc, to liczba ludzi z wirusem grypy jest większa niż ogólna liczba ludzi na świecie. Na grypę choruje co sezon nawet do 1 miliarda ludzi. O grypie pisano już 400 lat p.n.e., czyli ludzie chorują na nią już powiedzmy od 2400 lat. Weźmy mniej niż połowę z tego, bo kiedyś nie było tak dużo ludzi. Więc pacjentów z wirusem grypy jest już jakieś 1000 MILIARDÓW. Według obliczeń WHO oczywiście. Banda debili. Aktualnie chorych jest ok. 6 milionów, bo 13 milionów dawno wyzdrowiało. Ale to nie robi takiego wrażenia, więc gnoje od plandemii będą dodawać chorych do listy w nieskończoność.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj