Bill Gates przewiduje wymianę smartfonów na tatuaże

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bill Gates szczegółowo opowiedział o rewolucyjnym wynalazku. Założyciel Microsoftu stawia na nowy rozwój technologiczny, który mógłby zastąpić telefony komórkowe elektronicznymi tatuażami. Miliarder szczegółowo opowiedział o rewolucyjnym wynalazku, który mógłby zastąpić telefony komórkowe.

 

 

Ten nowy wynalazek ma na celu opracowanie elektronicznego tatuażu na skórę, zdolnego do gromadzenia i monitorowania danych medycznych. Choć urządzenie jest wciąż w fazie rozwoju, Gates już przewiduje, że będzie to nowe zjawisko technologiczne. To urządzenie pozwoli Ci monitorować i analizować parametry życiowe bez użycia innych urządzeń.

 

Na przykład będzie w stanie mierzyć ciśnienie krwi, tętno, ilość tlenu we krwi itp. Ponadto miliarder zapewnił, że ta technologia może mieć kluczowe znaczenie w nadchodzących latach, biorąc pod uwagę, że w przeciwieństwie do konwencjonalnego tatuażu będzie łączyć tusz z chipami i nanotechnologią generującą energię elektryczną. Wynalazek będzie pełnić te same funkcje co telefony komórkowe i będzie wyposażony w małe czujniki i urządzenia śledzące do zbierania informacji medycznych. Opracowanie stworzone przez „Chaotic Moon Studios” umożliwia wysyłanie sygnałów o pomoc, gdy człowiekowi grozi niebezpieczeństwo.

 

„Zamiast raz w roku konsultować się z lekarzem na badanie fizykalne, ten tatuaż, który raz w roku będziesz nakładać na ciało, będzie monitorował stan organizmu i przesyłał dane do lekarza. Jeśli zostaną znalezione odchylenia, eksperci skontaktują się z pacjentem” – wyjaśnił.

 

Firma zajmująca się aplikacjami mobilnymi wskazała, że w przyszłości użytkownicy będą mogli zakupić innowacyjne urządzenie i samodzielnie nakładać je na skórę bez bólu i bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Głównym celem jest próba wykorzystania tego urządzenia jako smartfona, dlatego Bill Gates podkreślił, że myśląc o przyszłości należy wziąć pod uwagę wszystko, co związane z nauką, technologią i ekonomią, które według niego będą agentami zmian.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

To już kiedyś było , tych

To już kiedyś było , tych ludzi jest coraz mniej co przeżyli tatuaż identyfikacyjny na przedramieniu prawym ale pamięć pozostała , pamięć o bestwialstwie nadludzi na podludźmi. A ten chce powrotu tych czasów identyfikacji tatuażem , wystarczy już pesel jako pogrzebacz twojej godności rodowej ,  zamiennik Twojego Imienia i Nazwiaska rodowego na numerek. Chyba wiecie skąd on pochodzi.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Q

"Janów Kowalskich" mogą być

"Janów Kowalskich" mogą być tysiące i mogą mieć ojców o tym samym imieniu a i nazwisko mogą mieć podobne - po to jest niepowtarzalny nr. PESEL aby nie dochodziło do absurdalnych pomyłek w ustalaniu toższamości . W mojej bezpośredniej okolicy mieszka pięć rodzin o tym samym nazwisku . Gdy ktoś wybiera imię dla dziecka to nie chodzi "po sąsiadach" i nie sprawdza jakie imiona są już "zajęte". Nie mniej jednak są DEBILNI urzędnicy , którzy i tak potrafią się pomylić - sam tego doświadczyłem. Kiedyś wystarczyło powiedzieć : Jam jest Jurand ze Spychowa .. ale dzisiaj takich Jurandów w takim Spychowie są już dziesiątki.

Portret użytkownika kl

No znak Bestii jak sie patrzy

No znak Bestii jak sie patrzy pod wymowka ze to przeciez dla "waszego dobra" bo bedzie dane medyczne zbierac 

I oczywiscie barany na to poleca

A jeszcze musze dodac ze ta technologia juz jest. Uzywa skladnika ktory sie nazywa lucyferaza ..sami wywnioskujcie 

Portret użytkownika syriues

Złapać, wrzucić do lawy i

Złapać, wrzucić do lawy i wrzucić noesmiertelnosc i wieczne poparzenie

A wiec kolesie nie żartuja

A my co,nie bronimy sie?nie atakujemy?

Trzeba ich wylapac wszystkich i nawet ich ochroniarzy i zwyklych pacholkow.bedzie pare milionów. 

Jak to mowia lepsze mniejsze zło. 

Portret użytkownika Q

Otóż to , tym bardziej że oni

Otóż to , tym bardziej że oni robią to co robią bo nie wiedzą co robią. Jedyną przeszkodą na drodze do powszechnej szczęśliwości na świecie jest ignorancja czyli zatwardziałość umysłów , które myślą tak : "moja racja jest tylko i to święta racja , a jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza - bo właśnie moja racja jest najmojsza ! "

Portret użytkownika Ratunek

Przed tymi obłąkanymi

Przed tymi obłąkanymi zmieniaczami świata jest jeden ratunek. Furtka która właśnie została otwarta i przez nich wymyślona dla zgnojenia przeciwnika, wiedzą że to pozbawienie władzy i wpływów. ODCIĘCIE OD PIENIĘDZY i wyłączenie SWIFT, już przetestowane na oligarchach , teraz pora wypróbować na tych domorosłych bogach, zaczynając od Schwaba, Billa i Rockefellerów. Podstawa prawna jest jak na dłoni, pieniądze użyte jako narzędzie przestępstwa i zbrodni, użyte do korumpowania i uzyskiwania regulacji prawnych wcześniej opłaconych. Pieniądze dające nieuprawnioną władzę i możliwość ingerowania w wewnętrzne sprawy państw. Jednego tylko nie dają pieniądze...ROZUMU

Portret użytkownika Kwazar

Żadnych tatuaży NIGDY !

Żadnych tatuaży NIGDY ! Żadnych znków szczególnych mówił, jebańcy :)))  Tak mnie uczył pewien guru z mafii  Lol Może nie do końca we mnie wierzył ale co mu tam, LUBIŁ i poradę mi dał :))) 

Strony

Skomentuj